Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange będzie łączyło międzymiastowo w Rosji

Orange będzie łączyło międzymiastowo w Rosji

WitekT 9 Listopada 2007 12:48

0 0

Orange wchodzi na rosyjski rynek połączeń międzymiastowych. Od początku przyszłego roku będzie świadczył usługi głównie dla średniego i dużego biznesu.



Firma, jako część France Telecom, jest obecna na rynku rosyjskim od 1958 roku. Zatrudnia ponad 800 osób we wszystkich 85 regionach kraju, którzy obsługują ponad 4 tys. klientów. Orange w ciągu ostatnich dwóch lat zainwestował w Rosji w infrastrukturę, głównie sieć szkieletową, prawie 140 mln euro.




Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~marika  2007-11-09 13:09:39  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    takimi propozycjami to rzeszy ludzi nie zwabią bo to mało atrakcyjna oferta

  • 0

    2. ~  2007-11-09 13:33:14  host: sp2210.airspeed.ie

    ale beton ;)

  • 0

    3.  2007-11-09 13:51:34

    Mają tam tylko 4 tysiące klientów?

  • 0

    4.  2007-11-09 14:09:58

    corner: ale biorąc pod uwagę fakt, że są to DUŻE i ŚREDNIE firmy... :)

  • 0

    5. ~ukenamuniu  2007-11-09 19:43:12  host: nat-go2.aster.pl

    a pisali tu niegrzecznie, że "franca" nie inwestuje!

  • 0

    6.  2007-11-09 19:45:18

    ukenamuniu: pisali też, że Tele2 to nic nie inwestujący pasożyt... Prawda? ;)

  • 0

    7. ~ukenamuniu  2007-11-09 19:52:00  host: nat-go2.aster.pl

    WitekT: przyznaję, że pisali.. i podtrzymuję

  • 0

    8. ~...  2007-11-09 21:03:36  host: cng100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bo nikt nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne.

  • 0

    9. ~nick  2007-11-10 18:24:30  host: bzl70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zamiast tą sieć szkieletową u nas zrobic to u ruskich stawiali za nasze pieniadze. W zamian ruskie hakery się odwdzięczą :-D

  • 0

    10. ~  2007-11-11 14:33:29  host: p11-15.opera-mini.net

    Nick.ile ty masz lat?11?

  • 0

    11.  2007-11-12 15:26:45

    "jest obecna na rynku rosyjskim od 1958 roku" co?

Dodaj swoją opinię