Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: będzie Galaxy Tab, a może też iPad

Orange: będzie Galaxy Tab, a może też iPad

LuiN 24 Września 2010 13:11

0 0

Polski oddział sieci Orange do końca roku wprowadzi do swojej oferty tablet internetowy Samsung Galaxy Tab. Na nim jednak nie skończy się pomarańczowa oferta tabletów.

Jak pisze na swoim blogu rzecznik Grupy TP, Wojciech Jabczyński, Orange już dogadał się z Samsungiem i nie zamierza poprzestać na jednym modelu. Trwają negocjacje z innymi producentami i jak dobrze pójdzie klienci Orange bedą mieli do wyboru 2 - 3 urządzenia tego typu.

Choć rzecznik nie chciał zdradzić o jakich innych producentach jest mowa, to dodał, że miał okazję "poklikać na iPadzie" i ten przypadł mu go gustu.








Szerzej o tablecie Samsung Galaxy Tab pisaliśmy w tej wiadomości, a o tablecie Apple iPad - w tej wiadomości.

Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 2

    1. ~Tommy-Ka  2010-09-24 13:48:32  host: host-89-228-214-253.kalisz.mm.pl

    Haha, to już 3 sieć, która mówi, że Tab'a wprowadzi... a Plus jak zawsze pewnie nie... kocham swoją sieć za to, że nic dobrego kupić nie można... ;D

  • 0

    2. ~radom  2010-09-24 14:06:49  host: dpz252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mnie ciekawi do kogo taki tablet jest kierowany. czy bedzie sprzedawany z takim orange free, dla klienta indywidualnego, czy moze beda tez taryfy biznesowe (choc tam to akurat, bardziej smartphony sie przyjmuja, jakies xperie, xtc, itp).

  • 0

    3. ~vimes  2010-09-24 14:12:59  host: dpz244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @1 w Plusie za to jest iPad, drogi na tyle, ze ludzie nie bardzo się do niego rwą, ale jest. Co do taba to ceny przypuszczam na poziomie ip4 będą, więc który op taniej go sprowadzi to będzie miał lepsze ceny dla klientów. Będzie oczywiście opłacalny w drogich abo z dużym pakietem netu. Ale przekonamy się jak wejdą cenniki.

  • 0

    4. ~redaktor_edytor  2010-09-24 15:28:43  host: 212.160.172.70

    "to doał, że miał okazję "poklikać na iPadzie" i ten przypadł mu go gustu." Nie "doał", a "dodał".

  • 1

    5.  2010-09-24 15:30:30

    LuiN "doDał". Boom na tablety, ceny pewnie będą z kosmosu, a urządzenia na razie jako takie dziwadełka u nas są traktowane:)

  • 0

    6.  2010-09-24 15:41:16

    ewqaewqa, redaktor_edytor: poprawione, dzięki! :-)

  • 0

    7.  2010-09-24 18:06:37

    Ipad ma być cenie 999 pln na gwiazdkę z jakąś dedykowaną taryfą.

  • 0

    8.  2010-09-24 20:40:50

    Czy ten sprzęt będzie z blokadą SIM ? tak jak ich telefony i z tym softem ? Jeżeli tak to tak średnio to widzę bo ceny małe nie będą.

  • 1

    9. ~haveck  2010-09-25 13:39:33  host: chello089074230228.chello.pl

    @8 myślę, że Orange na pewno wciśnie Orange World i inne bzdury softowe, bo dlaczego by nie. Też nie jestem tego zwolennikiem:(

  • 0

    11. ~code  2010-09-25 19:20:39  host: chello089078001191.chello.pl

    z dwóch powodów; 1. w tamtej wiadomości jest "play" w nagłówku - i rzesze wyznawców Play pobiegli komentować, 2. - nie ma co ukrywać, nie każdego stać na iPada / Galaxy T. i nie każdy rozumie przeznaczenie tego typu urządzeń.

  • 0

    12.  2010-09-27 19:15:31

    @8 Apple nie zakłada simlocka na iPada. Nie będzie tez żadnych dodatków w sofcie na 100%.

  • 0

    13. ~niekumaty  2010-09-28 16:22:53  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    @12: wyjątkiem jest rynek japoński. Japońskie tablety mają SIMLOCKi, więc uwaga na egzemplarze importowane z kraju kwitnącej wiśni...

  • 0

    14.  2010-09-29 12:27:05

    szkoda, że nie podali dokładnej daty wprowadzenia. Tablety ostatnio stały się dość popularne, a na wolnym rynku ceny przerażają. Orange dopiero co wprowadził taryfę One, nowości telefoniczne w biznesie, więc teraz chyba czas na nowe urozmaicenia.

  • 0

    15.  2010-09-30 20:30:44

    hmmm... zobaczymy jak to będzie.... mało osób sę interesuje takimi zabawkami albo typowi"mam kase to i będę miał cokolwiek to jest" albo ktoś kto wie ocb.... czyli maly rynek...

  • 0

    16. ~  2010-10-01 14:29:26  host: doz168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @haveck, co w tym złego? Osobiście gdybym miała Galaxy Tab, to chętnie skorzytałabym z Orange World , bądź innych tego typu usług. W końcu od tego ma się iPada, aby mieć wszystko pod ręką. Jeśli ktoś mnie chce decydować się na mobilny net, to przynajmniej ma dostęp do informacji, portali społecznościowych etc.

Dodaj swoją opinię