Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: audiobook za doładowanie

Orange: audiobook za doładowanie

Q! 5 Lipca 2012 17:45

0 0
W Orange trwa promocja, w której za doładowanie w wysokości 25 zł klient otrzymać może kod, upoważniający do pobrania jednego z pięciu darmowych audiobooków ze strony operatora.

Aby skorzystać z promocji, należy wysłać SMS-a o treści LATO pod numer 815. Po doładowaniu konta kwotą 25 zł klient otrzyma na telefon kod, który upoważni go do pobrania jednego z dostępnych tytułów na stronie audioteki Orange.

Wśród dostępnych tytułów znalazły się:
Porywacz cieni. Żeglarze czasu Stefana Grammela,
Pan lodowego ogrodu tom 1 Jarosława Grzędowicza,
Calineczka i inne bajki Magdaleny Kuczyńskiej,
Księżniczka z lodu Camilli Läckberg,
Dom nad rozlewiskiem Małgorzaty Kalicińskiej.

Kody promocyjne ważne są do 15. września.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 67 kB).


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    8. ~  2012-07-05 19:44:26  host: t18-14.opera-mini.net

    Calmu7 znowu będzie dumny że orangu rozdaje prezenciki

  • 0

    9.  2012-07-05 19:54:21

    czyli jak doładuje za 50pln to promocja mnie nie obejmie. dziękuję ci orange :(

  • 0

    10. ~cyk  2012-07-05 20:08:53  host: 89-69-108-53.dynamic.chello.pl

    @4 Lackberg

  • 0

    11. ~ktoś  2012-07-05 21:11:37  host: user-164-127-250-240.play-internet.pl

    Niech sobie w 4 litery wsadzą te audiopsiebooki. Mydlą oczy ludziom żeby nie pamiętali, że zabierają im pakiety.

  • 0

    13. ~meszach  2012-07-05 21:40:28  host: host-n1-106-217.telpol.net.pl

    do 12 to zwykła kradzież ,a tak na marginesie to mogą być jedyne książki jakie nasza dobrze zorientowana młodzież przeczyta , przesłucha

  • 0

    15. ~rf  2012-07-05 21:55:57  host: user-46-112-226-32.play-internet.pl

    w 4 tytule jest pomyłka, powinno być "królowa loda". ;)

  • 0

    16. ~  2012-07-05 22:10:13  host: user-46-112-183-111.play-internet.pl

    Promocja DNO... Żal.pl

  • 0

    17.  2012-07-05 22:10:29

    @15 Taaa... A "Pan lodowego ogrodu" to Ci gratis dorzucą... :-)

  • 0

    18.  2012-07-05 22:54:30

    To może jak tak nikomu niepotrzebne, to ktoś na priv pozostałby ki ten kod? Uwielbiam audiobooki. Ją bym brał książkę Camile Lackenberg, słuchałem już Leifa Perssona.

  • 0

    19. ~Piotrek  2012-07-05 23:11:41  host: apn-46-169-159-209.dynamic.gprs.plus.pl

    @15 przecież wiesz że telepolis wszystko na U kończy - POLKOMTELU, PLAYU to i lodu :-) a tak serio super promocja jeśli nie wyklucza się z innymi gratisami do doładowania (np giga neta w OFNK)

  • 0

    20.  2012-07-05 23:24:47

    No tak ... same potrzebne rzeczy :) ... Dzięki Orange i T-Mobile przestałem narzekać na Play ... więc ktoś korzysta na ich nieudolności :)

  • 0

    21. ~  2012-07-05 23:50:31  host: z34-09.opera-mini.net

    orange kolejny raz wyznacza nowe trendy i nowe kierunki. Bravo. Usluga bedzie na pewno popularna. Szkoda, ze inni operatorzy spią zamiast brac przyklad.

  • 0

    22. ~abc  2012-07-06 09:29:51  host: ip-78-30-105-233.free.aero2.net.pl

    chyba lepiej zaladowac sie przelewem sms.. 18zl placisz a dostajesz 25 na konto glowne. Ja to preferuje

  • 0

    23. ~a_lex  2012-07-06 09:44:01  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Lepiej - ale jak chcesz jakiś bonus za zasilenie np. w OFNK to nie lepiej.

  • 0

    24. ~  2012-07-06 13:37:23  host: ppp151015.ostnet.pl

    @21 bez przesady z tym snem. Zerknij sobie na Heyah - po pierwsze niebanalne konkursy np. udział w Grze Miejskiej, albo odkryj numer z nagrodą: skok na bugee :) po drugie: freeyah - bezpłatny komunikator. Jak dla mnie lepsze niż 5 tytułów.

  • 0

    25. ~  2012-07-06 14:20:06  host: v12-15.opera-mini.net

    @24 Tylko pamiętaj - sprawdzenie konta płatne 4 grosze.

  • 0

    26. ~thecarpenter  2012-07-06 16:35:44  host: abgu86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak beda audiobooki wołoszańskiego za doładowanie to przechodze do orange na karte:)

  • 0

    27.  2012-07-06 17:17:57

    W tamtym roku był Marcina Ciszewskiego - myślę, żeby Vi die spodobał.

  • 0

    28.  2012-07-09 13:00:19

    Dostaliście może już kod? W sobotę i tak miałem doładować, aktywowałem promocję i doładowałem, ale nie dostałem jeszcze kodu.

  • 0

    29. ~  2012-07-12 17:22:25  host: a3-me.krak.tke.pl

    @25 mnie tam 4 grosze nie ruszą, konto sprawdzam co kilka dni, a można bezpłatnie netem albo również bezpłatną usługą, która ci wysyła smsa o stanie konta co 14 dni, zatem bez paniki ;) A Heyah pakiet 1000 smsów za 3,90 jest!

Dodaj swoją opinię