Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange Atlanta - nowy telefon w Orange

Orange Atlanta - nowy telefon w Orange

LuiN 23 Czerwca 2011 02:01

0 0

orange atlanta24. czerwca do ofert Delfin w Orange, Pelikan w Orange, Pantera w Orange, Zetafon oraz Orange dla Firm wchodzi nowy telefon 3G - Orange Atlanta.

Wyprodukowany przez ZTE na zamówienie Orange telefon oferuje łączność 3G, 2,4-calowy wyświetlacz, aparat 2 Mpix z funkcją nagrywania wideo, Bluetooth i radio FM.

Zobacz: Cennik telefonów w ofertach Delfin II, Pelikan II, Pantera II w Orange abonamen przy umowie na 24 miesiące
Zobacz: Cennik telefonów w ofertach Delfin II, Pelikan II, Pantera II w Orange abonament przy umowie na 36 miesięcy
Zobacz: Cennik telefonów w ofertach Delfin II, Pelikan II, Pantera II w Orange mix przy umowie na 24 miesiące
Zobacz: Cennik telefonów w ofertach Delfin II, Pelikan II, Pantera II w Orange mix przy umowie na 36 miesięcy
Zobacz: Cennik telefonów w ofercie Optymalnej w Orange dla Firm przy umowie na 24 m-c. .
Zobacz: Cennik telefonów w ofercie Optymalnej w Orange dla Firm przy umowie na 30 m-c..
Zobacz: Cennik telefonów w ofercie Optymalnej w Orange dla Firm przy umowie na 36 m-c..




Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 63
  • 1

    60.  2011-06-23 15:46:18

    @58, nie ma po czym płakać - jest tyle lepszych propozycji niż N8 w niższych cenach :).

  • 0

    62. ~lelekd  2011-06-23 16:37:46  host: public-gprs284350.centertel.pl

    wie ktoś kiedy htc wildfire s pojawi się w orange? Miał być 12 czerwca i cisza. Chyba że jako jedyny operator nie będzie go miał w ofercie

  • -2

    63. ~west  2011-06-23 20:10:14  host: wap.mobile.project4.pl

    Mam nokię e72.Średnio godzinę dzinnie śmigam na necie.Jestem cały czas w zasięgu 3g i bateria spokojnie wytrzymuję 4-5dni.Pzdr all

  • 0

    64. ~  2011-06-23 20:35:45  host: z33-06.opera-mini.net

    63, ile rozmawiasz, 1h na necie w ciagu dnia to niewiele. Ja tez mam ta nokie. Fakt bateria super ale nadak to nie tydzien intensywnego uzytkowania

  • -2

    65. ~pimo inowroclaw  2011-06-23 21:07:28  host: host-89-230-150-105.inowroclaw.mm.pl

    ja ma nokie e 52 i trzyma mi 12 lub 13 dni

  • 1

    66. ~  2011-06-23 22:36:19  host: z45-04.opera-mini.net

    Słuchajcie, a ja mam do Was takie pytanie. U nas polscy operatorzy korzystają z gsm900? Jak to sprawdzić czy korzystam z 900 czy 1800? I jaka to jest różnica dla nas w użytkowaniu? Te 1800 to gsm czy umts? Pytam tak bo się już pogubiłem...

  • 1

    67. ~  2011-06-23 23:04:44  host: z44-14.opera-mini.net

    66, jesli masz telefon z umts i ustawiony na tryb zakres podwojmy to korzystasz zapewne z umts 2100. Ten zakres dostepny jest w miastach. Natomiast gsm 900 tereny slabo zaludnione a gsm czyli tzw dcs 1800 to uzupelnienie gsm 900 ale w miastach. Wejdz na bts search i zobacz jakie masz w swojej okolicy stacje

  • 1

    68. ~  2011-06-23 23:09:10  host: z44-14.opera-mini.net

    gsm 900 ma najwiekszy zasieg ale najmniejszą pojemnosc. Gsm 1800 wieksza pojemnosc ale mniejszy zasieg. Umts 2100 najmniejszy zasieg i jest zależny od obciązenia stacji. Im wiecej abonentow tym mniejszy zasieg

  • 1

    69. ~cd59  2011-06-24 13:33:26  host: aesk16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Vegas był beznadziejny

  • 1

    70. ~Lolek  2011-06-24 13:49:51  host: 212.160.172.70

    12-13 dni na jednym ładowaniu? gratuluje ;) Zapomniaqłeś dodać żyli długo i szczęśliwie;)

  • 1

    71. ~  2011-06-24 13:56:55  host: z47-12.opera-mini.net

    70). Trzymac jemu moze, ale nie dzwonic ;-)

  • 0

    72. ~  2011-06-27 14:01:53  host: dpx173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zdaje się, że wyszło więcej tych nowości telefonicznych w Orange- a przynajmniej tak mi się wydaje. W planach optymalnych obniżyli też stawki na połączenie roamingowe.

  • 0

    73. ~  2011-06-27 16:27:37  host: ip95.elektrosat.pl

    Ciekawa oferta, HTC wildfire i HTC desiare testowalem. warto porównać te modele, moze redaktor przeprowadzi test porównawczy? a właśnie czy przy zakupie tego modelu mogę też wziąć udział w loterii > biletów na Euro2012?

  • 0

    74. ~K.  2011-07-02 03:02:33  host: 178-36-41-40.adsl.inetia.pl

    Miałem go w ręku i nawet żwawo działa. Wyświetlacz przyjemny. Obudowa podobna do Motoroli ROKR. KLawisze nie trzeszczą. Chyab go wezmę w Zetafonie.

  • 0

    75. ~  2011-07-09 19:54:13  host: z26-05.opera-mini.net

    [74]. Byle nie na 3 lata... Nie wiem jakie warunki daje Zetafon, ale ciekawe czy najmniejszy abonament 30zl jest lepszym rozwiazaniem od Zeta..?

  • 0

    76. ~michal  2011-11-22 18:04:46  host: px174.internet.piotrkow.pl

    jak wyłączyć dźwięk klawiszy w telefonie atlanta ? proszę o szybka odpowiedź

  • 0

    77. ~ANKA  2011-11-29 16:27:06  host: 91-218-60-40.neotrix.pl

    WYŁACZYC MOZESZ NA PROFILE OGÓLNY...

  • 0

    79. ~LoL  2011-12-24 11:05:55  host: nat3-metro.ak-com.pl

    co do dźwięku klawiatury to trzeba tak : menu-profile-edytuj-ton klawiszy

  • 0

    80. ~Esiek  2012-03-16 20:32:20  host: 81.219.39.131

    Mam ten teleefon nawet fajny tylko trochę taki dla ludzi ok. +45 . Pozdro dla posiadaczy

  • 0

    81. ~  2012-06-03 19:06:16  host: public21361.cdma.centertel.pl

    jak skopiować kontakty z sim na telefon atlanta bo przy pierwszym włożeniu karty się pytał a przy następnych razach już nie...?

Dodaj swoją opinię