Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange - aplikacja VOiP na smartfony i tablety

Orange - aplikacja VOiP na smartfony i tablety

orson_dzi 21 Maja 2015 17:39

4 9

Jak poinformował rzecznik Orange Wojciech Jabczyński, użytkownicy telefonu VOiP mogą skorzystać ze specjalnej aplikacji na smartfony i tablety z Androidem.






Klienci Orange korzystający z FunPacka, Neostrady z Darmowymi Rozmowami lub Neofonu mogą skorzystać ze swojego numeru VOiP w dowolnym miejscu. Możliwe jest wykonywanie i odbieranie połączeń na smartronie lub tablecie z Androide 4.0 lub wyższym, z wykorzystaniem kontaktów zapisanych w pamięci urządzenia. Aplikacja może zostać zainstalowana maksymalnie na dwóch urządzeniach jednocześnie i korzystanie z niej jest możliwe w zasięgu sieci komórkowej i Wi-Fi, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Aplikację Orange VOIP można pobrać z Google Play.

Źródło tekstu: orange     

Dodaj do:

Tagi: voip | orange

w sumie: 29
  • 0

    10. ~K  2015-05-21 20:32:27  host: public-gprs516365.centertel.pl

    VoIP tak się pisze.

  • 0

    11. ~Taka prawda  2015-05-21 21:04:29  host: 79.124.109.245.rybnet.pl

    apka taka jest juz od conajmniej dwóch lat. Teraz tylko zmieniła nazwę.

  • 0

    12.  2015-05-21 21:09:39

    Redakcjo, może dodacie link do wiadomości?
    http://tlp.is/6dx

  • 2

    13. ~  2015-05-21 22:54:21  host: public-gprs514502.centertel.pl

    Orange=Karolak, ambasador marki?

  • 0

    14.  2015-05-21 23:00:38

    Całe orange, voip używam z 8 lat ,od 5 lat jest aplikacja ,którą zawsze używam zawsze, @ 4 kto się pozbywa tel.stacjonarnych , jest ich coraz więcej , nie mówię tu o Tp, upc ma z 1,5 usług samego telefonu , gdzie za 25 zł można mieć nolimit w Polsce i nolimit UE ,KANADA I Usa

  • 1

    15. ~Mariusz  2015-05-21 23:23:57  host: 178.180.34.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ja przeniosłem do Halonet. Od nich z daleka.

  • 0

    16. ~Ferdinando  2015-05-21 23:53:25  host: pub-137.65.multiplay.pl

    Orange głową poręcz! Też przeniosłem numer stacjonarny do Halonet.
    Utrzymanie numeru za cały rok to 1zł i tanie połączenia na komórki,stacjonarne i zagraniczne a wiem że są jeszcze tańsi operatorzy VoIP ale Halonet jest z mojego miasta. Numer zachowałem dla zasady/przyzwyczajenia.
    Już nie obdaruje Orange 69zł miesięcznie.
    Jestem wolny od Orange :-)

  • 0

    17. ~Ferdinando  2015-05-21 23:57:46  host: pub-137.65.multiplay.pl

    @Buziaczek1982 jakie apki polecasz na androida/wp8/ios interesują mnie płatne no i darmowe?
    Byle działały podczas gdy telefon ma wyłączony ekran.

  • -1

    18. ~tomek  2015-05-22 00:11:01  host: asw128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nadszedł czas by mówić nie, by mówić nie korporacji orange :)

  • 0

    19. ~Ola  2015-05-22 07:59:04  host: host-89-231-222-4.dynamic.mm.pl

    Tez przenioslam do Halonet i dodatkow w telefonie mam apke CSiSimple skonfigurowane do halonetu i wszedzie dzwonie i odbieram za free. Poco mi orange :) Siec wifi sie znajdzie albo starterek opa zagranicznego ;)

  • 0

    20.  2015-05-22 08:49:55

    Ja też polecam aplikację CSipSimple, mam skonfigurowane dwa konta, które równocześnie działają i mogę sobie wybrać przed połączeniem czy chcę zadzwonić z GSM/Halonet/Betamax. Super rozwiązanie jak telefonem z DualSIM.

  • 0

    21. ~prawnik  2015-05-22 09:01:12  host: 95-48-235-37.static.edis.at

    na jakiej podstawie orange oferuje usluge skoro zgodnie z polskim prawem telekomunikacyjnym wymagane sa

    1. polaczenia alarmowe 112
    2. Podsluchy i miejsce swiadczenia uslugi dla sluzb
    3. Mozliwosc lokalizacji klienta np dla karetki.

    skoro klient zmienia lokalizacje majac apke to orange lamie prawo telko

  • 0

    22. ~prawnik  2015-05-22 09:08:42  host: 95-48-235-37.static.edis.at

    i jak to sie ma do Orange Libon ?
    Jak do RCS i apki dla Volte?

    to wyglada na jakas wojne departamentow i po prostu tanim kosztem przemalowanie open source.

  • 0

    23. ~pracodawca prawnika  2015-05-22 09:50:27  host: 212.160.172.84

    @21 Marcinie, jak nie skończysz wypisywać bzdur to stracisz ciepłą posadę konserwatora powierzchni płaskich. Jak nie wiesz dlaczego może to podejdź do Pani Halinki ona Ci wyjaśni. Albo na internecie poszukaj !

  • 1

    24.  2015-05-22 10:08:31

    To znaczy, że do tej pory nie mogli? W sensie, nie mieli danych, do konfiguracji VoIP na dowolnym urządzeniu i byli przywiązani do Liveboxa, czy przez to ten ich VoIP leci? Teraz też - tylko oficjalna aplikacja? Co oni w tym ORange odstawiają...

  • 0

    25. ~prawnik  2015-05-22 21:02:46  host: 95-48-235-37.static.edis.at

    oczywiscie ze nie mogli

    dlatego operatorzy nie oferuja voip bo w glownej mierze to nie jest zgodne z PT.

    Stoje sie jakies tricki ale czytajac wprost litere prawa nie ma takiej mozliwosci.

    Moga sie tunelowac do fun pack bo to ewidentnie w tej ofercie warunek. zwracam uwage ze bez tego uslugi nie ma.

    wogole gdzie jest regulamin uslugi? w google play nie dali nawet regulaminu apki. kiepsko podchodza do prawa.

    skype i inni jak viber nie sa operatorami. Dlatego nie spelniaja 112 i innych. O to trwa walka w sadzie bo FT we francji twierdzi ze skype to operator

  • 0

    26.  2015-05-24 11:32:42

    @13 przez takich ambasadorów, na których idą grube miliony, ta wiejska firma nie umie zrealizować podłączenia pary miedzianej na wsi 100m od ich centrali, bo brakło 30m kabla ziemnego i się nie opłaca... Zamiast na inwestycje idzie na zmarnowanie kasa.
    Lepiej miliony wyp.... na reklamowanie czegoś co w praktyce jest nieosiągalne jak pokazują realia.
    Orange = firma krzak.

  • -1

    27. ~@up  2015-05-24 12:38:14  host: user-94-254-198-105.play-internet.pl

    Jak wyjasnisz haslo w reklamie play? najszybszy internet w kraju, najwiekszy zasieg? skad te dane by mozna bylo o nie opierac kampanie reklamowa? jak wyjasnisz podawanie w reklamie informacji ze 8na 10 przechodzi do play, skoro w salonach przy MNP dawali starter konkurencji do zarejestrowania? mowisz o orange firma krzak to czym jest p4? Ludzie sa jak owce do strzyzenia a czym motloch glupszy tym bardziej daje sie golic. klientka rezygnuje z uslug orange bo karolak jest twarza reklamowa. co ma karolak do swiadczonych uslug? dzis na wyborach frekfencja nie przekroczy 40% co bedzie tylko swiadczyc o naszym poziomie inteligencji. jestesmy glupim narodem zmanipulowanym przez media i takich wichrzycieli jak Ty. popracuj u kazdego operatora jak ja, poznaj struktury od srodka, mechanizmy swiadczenia uslug, bariery sprzetowe uslug itp... ahhh skad was sie tyle nabralo to nie wiem, mam nadzieje ze wyjedzieci wszyscy zyc za granica i w polsce zostana Polacy a nie rezydenci. polecam przesluchac utwor eldo-nie pytaj mnie o nia. utwor bez przeklenstw niosacy utopijna idee.

  • 0

    28. ~  2015-05-24 14:04:27  host: adcn113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @27
    jak tak uważnie oglądasz reklamy to przypatrz się napisom na dole. Tam masz wyjaśnienie czemu jest najszybszy. Największy zasięg? Bo zasięg wszystkich operatorów. A ci ludzie przychodzący po ofertę to skąd przychodzili jak nie z innych sieci? Orange jest kierowane przez firmę we Francji, więc cokolwiek by nie chcieli zrobić to Francja musi o tym wiedzieć. Play takiego problemu nie ma.

  • 0

    29. ~mddteka  2015-05-25 10:45:02  host: tor-exit-node.7by7.de

    Voip jest o wiele lepszy niż normalny telefon. Sam korzystam z EasyCalla.

Dodaj swoją opinię