Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: Aplikacja dla usługi Ekstra Numer

Orange: Aplikacja dla usługi Ekstra Numer

sirmark 19 Października 2012 14:51

0 0

orange ekstra numerOrange przygotował dla osób korzystających z usługi Ekstra Numer i posiadających telefon z Androidem, aplikację ułatwiającą sterowanie kodami.

Ekstra Numer to usługa, dzięki której możliwe jest czasowe uruchomienie na tej samej karcie SIM dodatkowego numeru telefonu. Na numer dodatkowy można nie tylko przyjmować połączenia i wiadomości, ale także wykonywać połączenia i wysyłać SMS/MMS. Więcej o usłudze pisaliśmy w tej wiadomości.

Przygotowana przez Orange aplikacja ułatwia zarządzanie dodatkowym numerem, tzn. nie trzeba będzie pamiętać kodów USSD służących m.in. do aktywacji i przełączania się między numerami. Aplikacja jest szczególnie przydatna, w momencie gdy użytkownik będzie chciał skorzystać z dodanego niedawno kalendarza dostępności (można w kalendarzu zdefiniować, kiedy ekstra numer będzie przyjmował połączenia, a kiedy będą one kierowane od razu na pocztę głosową).
Bezpłatną aplikację możecie ściągnąć z Google Play.

Zobacz: regulamin oferty Orange Ekstra Numer (plik .pdf; 188 kB).
Zobacz: cennik oferty Orange Ekstra Numer (plik .pdf; 105 kB).

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~romano  2012-10-19 15:06:48  host: public-gprs584954.centertel.pl

    Miałem ekstra numer ale po dwóch dużych awariach które wyłączyly mi główny numer na kilka godzin dałem sobie spokój

  • 0

    2. ~STP  2012-10-19 15:34:45  host: gw4.sbmec.pl

    A mi wyświetlał się extra numer, gdy ktoś dzwonił na główny (a tego drugiego nawet nie mógł znać). Ciekawe czy ta aplikacja będzie tak samo tandetna, jak wszystko inne w Orange.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-25-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet