Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange - 6131 stacji LTE i 2575 miast w ich zasięgu

Orange - 6131 stacji LTE i 2575 miast w ich zasięgu

sirmark 13 Lipca 2015 18:44

6 9

nadajnik lte Orange pochwalił się statystykami dotyczącymi nadajników LTE. W zasięgu sieci 4G jest już 29,92 mln Polaków.



Na koniec czerwca Orange miało aktywnych 6131 stacji LTE, co oznacza, że w zasięgu jest 29,92 mln osób, mieszkających w 2575 miastach i miejscowościach powyżej 1 tys. mieszkańców.
Z LTE klienci indywidualni i biznesowi Orange mogą korzystać w ofertach głosowych i internetowych, zarówno w abonamencie, jak i ofertach na kartę.


Aktualny zasięg Orange możecie sprawdzić na stronie operatora.




Źródło tekstu: Orange, wł     
Źródło zdjęć: blog.orange.pl

Dodaj do:

Tagi: orange | lte

w sumie: 54
  • 2

    35.  2015-07-13 22:26:14

    27 miałem "darmowy" transfer. Darowanemu koniowi nie będę w zęby zaglądał ;)

  • -4

    36. ~Tech-nick  2015-07-13 22:29:54  host: public-gprs361579.centertel.pl

    ad 33. - Już ci wyjaśniałem, ale nie załapałeś. To, że czegoś nie rozumiesz lub nie dostrzegasz to nie oznacza, że tego nie ma - takie masz po prostu ograniczenia.

  • 2

    37.  2015-07-13 22:32:17

    @29 samo LTE też się zapcha. Nie będą w nieskończoność stawiać obok siebie stacji bazowych. Czym lepsze urządzenie klienta, nawet w LTE, tym więcej stacja bazowa obsłuży klientów.

  • 2

    38. ~jarko  2015-07-13 23:37:35  host: dkg59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W tamtym tygodniu bylem w odwiedzinach u kumpla, konkretnie w Broku nad Bugiem (maz) Odbywająca się impreza w miasteczku, upał i turyści - letnicy spowodowali tłumy a nadajniki Networks nie wytrzymaly. Caly weekend od 8.00 9.00 rano Internet w T-Mobile i Orange na 3G nie dzialal kompletnie. Na 2G dzialal z bardzo wolną prędkością. Wszystko wstawało tak okolo 22-23.00, kiedy Internet śmigał. Na pakiecie wakacyjnym słuchanie radia kilka godzin nie sprawilo problemów. Po weekendzie ludzie wyjechali i net działal takze w dzien

  • -3

    39. ~3G  2015-07-13 23:44:53  host: 095160107123.warszawa.vectranet.pl

    Kółko wzajemnej adoracji minusuje :-)

  • 2

    40.  2015-07-14 02:24:03

    U mnie dzisiaj Orange zamrozilo sesje. Pakiet wakacyjny w tablecie ktorego uzywam do pracy. Irytujace. Net w telefonie z T Mobile bez problemu dzialal.

  • 2

    42. ~  2015-07-14 04:15:50  host: google-proxy-66-249-93-195.google.com

    Ja mam lte z orange to max 10 Mb/s na pakiecie wakacyjnym więcej nie poleci . W 3 g to max 7 Mb/s Okolice Dębica

  • -2

    43. ~???  2015-07-14 07:22:47  host: apn-31-2-10-203.dynamic.gprs.plus.pl

    @@@ jak ktoś uźywa ķilka przeglądarek, to te pomiary prędkiści dla kaźdej z nich bardzo się róźnią. App OOKLA to pokazuje bardzo duźe róźnice - i tylko wprowadza info co daje urządzenie za prędkości.

  • -1

    44. ~...  2015-07-14 08:50:02  host: n06-06-08.opera-mini.net

    Na trasie Kraków - Zawiercie, bardziej komfortowo można korzystać z Aero2 (jedynie w gęstym lesie na chwilę przerywa) niż z Orange, które zasięg jako taki ma jedynie w okolicach Olkusza (nawet EDGE ledwo ledwo!).
    Tak, chwalić się to dobra rzecz, acz najpierw wypadałoby mieć czym. A Orange, jedynie co robi, to wku...a tymi swoimi statystykami odnośnie inwestycji! To firma nastawiona na wyprowadzenie kasy i za kilka lat zwinie się z Polski, więc tyle warte te ich inwestycje, byle w przyszłości ktokolwiek zechciał to kupić...

  • -2

    45. ~???  2015-07-14 09:09:07  host: apn-37-7-144-222.dynamic.gprs.plus.pl

    @44 Mozesz mieć duźą prędkość pobierania z Internetu mierzoną OOKLA, ale jak uźywasz byle jakiej przeglądarki, to i tak będziesz miał przerwy. Rób pomiar predkosci przez uźywaną w danej chwili przeglądarkę, a dowiesz się co się dzieje z sygnałem
    Wpisuj sobie np: www.twojeip.wp.pl lub www.komputerświat.pl (u góry jest ikonka do pomiaru predkości) !!!

  • -2

    46. ~???  2015-07-14 09:31:18  host: apn-37-7-144-222.dynamic.gprs.plus.pl

    @44 zapomniałem dodać, wpisz dla próby: www.tvpstream.tvp.pl Niektóre przeglądarki transmitują tylko reklamy, a wiadomości właściwych NIE !!!

  • 1

    47.  2015-07-14 10:10:17

    W Polsce jest 915 miast, a Orange już w 2575 z nich, czyli pokrycie obszarów miejskich na poziomie 281,4%! Jest szansa na rekord Guinnessa.

  • -2

    48.  2015-07-14 10:12:47

    nie wiem o co chodzi z tym zamrażaniem sesji, może robią to dla tanich pakietów. Mam abonament Business Everywhere i nigdy zamrażania nie zaobserwowałem, a odbywam sporo telekonferencji przez internet - i albo działa dobrze albo zupełnie (bardzo rzadko). LTE u mnie jest szczątkowe, może zakupię jakąś antenę na dach i sprawdzę czy jest lepiej, ale póki co wystarcza HSPA.

  • 3

    49.  2015-07-14 10:48:57

    Co z tego że chwalą się ile to nie mają nadajników i ile ludzi jest w zasięgu LTE ,a małe mieściny ,wioski leżą i kwiczą bo ledwo GSM/3G działa,a w domu często brak zasięgu lub szczątkowy .Pokryjcie cały kraj konkretnie w 2G/3G a potem się chwalić,ja od kilkunastu lat zgłaszam problem i mają to gdzieś,bo pewnie się nie opłaci . Można minusować .

  • -2

    50. ~jerry  2015-07-14 10:57:54  host: 217.153.45.226

    @47 i miejscowościach powyżej 1 tys mieszkańców...
    Czytanie ze zrozumieniem

  • 2

    51.  2015-07-14 11:03:22

    @48: to jest problem w prepaidach

  • 2

    52.  2015-07-14 11:04:50

    @50: przeczytaj tytuł (ze zrozumieniem)

  • -2

    53. ~delta.star  2015-07-14 11:50:13  host: 212.160.172.84

    Potwierdzam. Jest coraz lepiej z internetem. Wiadomo na wygwizdowach z reguły HSPA+ działa albo HSDPA ale w co większych miastach i miasteczkach jest już LTE w przyzwoitej prędkości. Średnio do 20 mbps w godzinach popołudniowych, a przy małym obciążeniu zarejestrowałem nawet 50 mbps oczywiście przy zasięgu LTE, a przy starszych technologiach to góra 10 mbps.

  • -2

    54. ~jerrry  2015-07-14 12:28:22  host: 217.153.45.226

    @52 ok, ja się skupiłem na tresci artykułu a nie na nagłówku.Literalnie masz racje.Ale czasem jak czytam tu komentarze to mam wrażenie, że sami niespełnieni poloniści tutaj są. Wiem, wiem zaraz minusa dostanę ha ha ha Zmykam bo mi Gimbus odjeżdża ha ha ha

  • -1

    55. ~3G  2015-07-14 17:47:55  host: 095160107123.warszawa.vectranet.pl

    To co napisałem w #39 tylko potwierdza, że miałem rację. @54: jasne pszecierz wrzyzcy morzemy pisać nawed tag prawda rze pienknie co za rurznica (ciekawe czy to w ogóle zrozumiałeś)

Dodaj swoją opinię