Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange - 5051 stacji LTE i 1600 miast w ich zasięgu

Orange - 5051 stacji LTE i 1600 miast w ich zasięgu

orson_dzi 18 Marca 2015 16:59

14 4

Orange pochwaliło się statystykami dotyczącymi nadajników LTE. W zasięgu sieci 4G jest już 24 mln Polaków.



Na koniec lutego Orange miało aktywnych 5051 stacji LTE, co oznacza, że w zasięgu jest 24 mln osób, mieszkających w 1611 miastach i miejscowościach powyżej 1 tys. mieszkańców.
Z LTE klienci indywidualni i biznesowi Orange mogą korzystać w ofertach głosowych i internetowych, zarówno w abonamencie, jak i ofertach na kartę.


Zobacz: LTE Orange w warszawskim metrze




Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange | lte

w sumie: 49
  • 1

    30.  2015-03-18 21:26:49

    @4 lte jest dostępne we wszystkich rodzajach usług. Pewnie Twój syn ma starą kartę sim.

  • 1

    31. ~  2015-03-18 21:38:39  host: user-46-113-146-185.play-internet.pl

    @29: U Ciebie, to nie znaczy, że wszędzie.

  • 0

    32. ~aaa  2015-03-18 21:48:23  host: 94-240-36-118.lukman.pl

    @4 lte w Orange działa w ofercie na kartę. mam korzystam. może to rzeczywiście jest kwestia karty. ja jakieś rok temu wymieniałem kartę sim na kartę sim nfc. teraz lte śmiga aż miło.

  • 1

    33. ~mirekb  2015-03-18 21:57:54  host: public-gprs515158.centertel.pl

    do konca marca lte za free no limit wiec jade ile sie da.nie jest zle-20/10 Mbs..upload w networs jest statystycznie lepszy niz w plusie,nawet w play jest czasem wiekszy.1800 opy zbudują do konca tego roku na gotowo.oby z 800 sie tez udalo.kto dzis nie zbuduje za 5 lat bdzie biedny

  • 1

    34. ~Zgredek  2015-03-18 23:27:43  host: user-164-126-251-118.play-internet.pl

    Do mnie właśnie dziś dzwonili z działu utrzymania sieci . Stwierdzili że na małych wsiach i miasteczkach poniżej 1000 osób , zasięg będzie tylko 2G i pływające 3G . W wsiach poniżej 150 osób zasięg tylko 2G o 3G i 4G ( LTE ) można zapomnieć . Więc kłamią w reklamach i telemarketing o super zasięgu . Dziękuję Państwu za uwagę . Ja żadnych usług od Francuzów zatem nie kupię , ale to ja nie Państwo . Pozdrawiam . ( Po co mi mnóstwo promocji jak zasięg leży i kwiczy , wziąłem z P4 na próbę i działa . Więc jestem za współdzieleniem sieci , tak jak w P4 na zasadzie roamingu krajowego . W Internecie mobilnym też roaming działa , choć tylko z T-M . )

  • 0

    35.  2015-03-18 23:32:31

    @32 W starych (i chyba nowych, tu nie jestem pewien) Miksach nie ma LTE. Karta nie pomoże, nawet w CRM PTK nie idzie włączyć.

  • -1

    36. ~jacoo  2015-03-18 23:38:38  host: dynamic-78-8-15-137.ssp.dialog.net.pl

    @32 co Ty za farmazony opowiadasz, aż żal czytać. I nieważne którego operatora miałoby to dotyczyć!

  • -1

    37. ~jacoo  2015-03-18 23:40:02  host: dynamic-78-8-15-137.ssp.dialog.net.pl

    Przepraszam, moj komentarz miał dotyczyć wpisu 34 oczywiście.

  • 2

    38. ~zgredek  2015-03-19 02:35:14  host: user-164-126-251-118.play-internet.pl

    37 ) A ty co ADWOKAT ? Napisałem co mi powiedzieli . Od 3 lat walczę z nimi o brak zasięgu . Albo dają rabat na Abo , albo dają 10 zeta na konto . Tyle że zasięgu nie ma . SKASOWLI u nas BTS w ramach konsolidacji sieci NetWorkS! , już rozumiesz ? Farmazony to ty piszesz . Wyskoczył znawca . A może ty też jesteś KONSULTANTEM ?

  • 2

    39.  2015-03-19 07:59:37

    @34 Dokładnie się zgadzam,u mnie na wsi do dziś nie ma stabilnego 2G ,mało tego jak weszło N i zasięg 3G ,to u mnie jest słabiej jak przed modernizacją,czyli w domu normalnie nie ma szans normalnej rozmowy . W mojej okolicy są 3 nadajniki,jeden około 8 km,drugi 7km a trzeci jakieś 4 km,i najlepsze jest to że ten co jest najbliżej to ma 3 sektory,czwarty w moją stronę oczywiście wolny nie dali nadajnika !

  • -1

    40.  2015-03-19 08:02:46

    #34 No i po co ściemniasz ? Od kiedy 'dział utrzymania sieci' dzwoni po ludziach z info jakie jest planowane pokrycie ? I niby skąd mają to wiedzieć, skoro od inwestycji to jest tzw 'rozwój' a nie 'utrzymanie' ? W dodatku: nie ma 'działu utrzymania sieci', a o pokryciu zasięgiem danej technologii decyduje kilkanaście czynników a nie tylko 'ilość mieszkańców'. Ile Ci płaci play za posta ? Chyba za mało bo nie stać choćby na literaturę jak widać.

  • 0

    41.  2015-03-19 08:14:42

    @38 Każda przebudowa sieci odbywa się na zasadzie, że ktoś traci, a ktoś zyskuje. A stawianie nadajników zależy od zagęszczenia ludzi w danym obszarze, a nie od wielkości pojedynczej wsi.

  • 0

    42. ~Ogarne_z_Orange  2015-03-19 08:35:04  host: user-164-126-98-91.play-internet.pl

    Mi tam wsio ryba, i tak z LTE w S5 nie korzystam, szkoda baterii. H+ mi wystarcza w zupełności :)

  • 2

    43.  2015-03-19 08:38:48

    te mapy zasięgu LTE Orange to zwykłe kłamstwo. Jeszcze około roku temu były wiarygodne, teraz już nie są. Nawet złożyłem w tej sprawie reklamację, oczywiście bez odzewu.

  • 2

    44.  2015-03-19 08:45:29

    a co więcej - gdy zadzwoni się do Orange na infolinię - konsultanci posługują się innymi, rzeczywistymi mapami. Polecam sprawdzić osobiście jeśli ktoś nie wierzy

  • -1

    45. ~bez zasięgu GSM@@@@@@@  2015-03-19 08:51:55  host: adml67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orange króluje u mnie w terenie na wschodzie Polski mogę śmiało korzystać z ich usług,
    od podstawowego zasięgu GSM, po LTE i neostradę. ORANGE górą!!!!!!!!
    Kuleje i tonie natomiast PLUS , brak u mnie ich nawet podstawowego zasięgu GSM na zewnątrz budynków.
    Play też nic nie robi i brak podstawowego zasięgu macierzystego.
    Plus i Play to najgorsze sieci i odradzam z ich korzystania jak macie ich w ogóle zasięg i możecie to czynić!!!!!!!

  • 2

    46.  2015-03-19 14:51:16

    Haha Orange potrafi poprawić humor. Pytam się, co wynika z tych 5051 stacji? Ile należy do Organe, a ile wysępiono od T-Mobile w ramach "Netłorkz!"?
    LTE to jest po prostu tragedia, ale tego nie idzie wyczerpująco opisać, to trzeba poczuć. To samo powoli zaczyna się dziać nawet na HSDPA, chociaż np. osiedle na którym mieszkam jest niemal otoczone stacjami jeszcze własnymi Orange i część od T-Mobile.
    Mam też starter awaryjny Play - do internetu, choć prędkość może d..y nie urywa (do 3Mb/s), to płynnością kładzie Orange na głowę, nawet przy mniejszym zagęszczeniu nadajników...

  • 1

    47. ~zgredek  2015-03-19 18:07:45  host: user-164-126-180-165.play-internet.pl

    40 . To że korzystam z usług Play, oznacza że mi za to płacą ? Masz ciekawe podejście do ludzi. Nie ma Utrzymania Sieci ? Zgłaszaj przez kilka miesięcy problem z zasięgiem , to się dowiesz że jest .

  • 1

    48. ~Serena  2015-03-21 17:06:42  host: 78.133.137.186

    @45 jesteś klakierem pomarańczowych? Czy po prostu zwyczajnym trollem?

  • 0

    49. ~Idzie_Grzes_przez_wies  2015-03-22 16:15:13  host: public-gprs515044.centertel.pl

    Po co te kłótnie, porównajcie sobie zasięg i predkosc internetu dla operatorów mobilnych w rfbenchmark.pl, jak masz problem to zgłoś raport a moze cos zrobią z tym jak bedzie nas więcej.

Dodaj swoją opinię