Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 500 SMS-ów do wszystkich w planach Korzystnych dla Firm

Orange: 500 SMS-ów do wszystkich w planach Korzystnych dla Firm

Q! 27 Marca 2012 13:10

0 0
Od 27. marca Orange wprowadza nowy pakiet SMS w planach Korzystnych dla firm.

W nowym pakiecie dostępnych jest 500 wiadomości SMS, które można wykorzystać do wszystkich sieci komórkowych krajowych oraz zagranicznych.

Promocyjna cena pakietu to 5 zł netto (6,15 zł z VAT).


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • -1

    22. ~  2012-03-27 15:02:06  host: public-gprs310522.centertel.pl

    @21 - raczej ilość "pożytecznych idiotów" poraża.

  • -1

    23. ~K  2012-03-27 15:19:33  host: 81.219.84.18

    @22- tacy też muszą być, żeby było skutecznie ;)))

  • 0

    25. ~potter28  2012-03-27 15:32:51  host: sbs2k.tl.krakow.pl

    na kartę też powinno byc

  • -1

    26. ~  2012-03-27 15:41:51  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    @23, nie karmic trolla tylko zgłaszać do moderacji. Dobrze ktos kiedyś napisał, że Play nie ma abonentów tylko wyznawców. To dla nich jak religia i wszędzie o tym piszą :)) Żal takich ludzi jeżeli dla operatora poświęcają swój wolny czas. Pewnie żaden z nich nie policzył, że gdyby ten czas poświęcił na pracę, to zarobiłby dużo więcej niż u swojego operatora.

  • -1

    27. ~  2012-03-27 16:00:24  host: static-62-233-239-6.devs.futuro.pl

    Niedługo będę jeszcze bardziej żygał siecią Play i wszystkim, co z nią związane. Nie mam numeru w tej sieci, chcę poczytać opinie o usługach, telefonach różnych sieci, zawsze wkrada się temat play. Ludziska, czy nie da się rozmawaiać jedynie o wadach i zaletach ofert, zamiast pluć na play i innych???

  • 0

    28. ~helmut  2012-03-27 17:08:34  host: public-gprs250987.centertel.pl

    Jutro Play ma pokazac nowa oferte, a na blogu Gruszki trwa licytacja nad tym co to bedzie.

  • 0

    29. ~  2012-03-27 17:20:17  host: z57-07.opera-mini.net

    Potter28, tak, na kartę miło by było, ale chyba dopiero od doładowania za minimum 100zł...

  • 0

    30. ~ktry  2012-03-27 21:20:57  host: azf43.internetdsl.tpnet.pl

    Jestem w wielkim szoku że nie tylko do orange. Mi esy w firmie są zbędne całkowicie.No ale najważniejsze że nie tylko do orange.Może ktoś skorzysta.

  • 0

    31.  2012-03-27 21:56:43

    całkiem niezła oferta, smsiki wychodzą za grosze :) a jak jest z dzwonieniem z orange jak chce się wybrać do innego kraju? orientuje się ktoś? za miesiąc planuję wyjazd do holandii do rodzinki i przydała by się dobra opcja

  • 0

    32.  2012-03-27 22:03:07

    Zuza P, oferta ok, ale tylko dla firmy, a to duża strata. Jeśli chcesz dzwonić to w Orange można do Niemiec i Wietnamu taniej, a jak chcesz do całej Europy (do Stanów i Kanady też) to Heyah. Z Polski dzwonisz za 59gr a z zagranicy za 1zł.

  • 0

    33.  2012-03-27 22:09:31

    jak do mnie dzwonią z Polski to ilę płacę? bo póki co to nie za wiele wydać trzeba, rodzina w Polsce i ja nie zbankrutujemy :) a co do Orange, rzeczywiście nie zwróciłam uwagi, że to tylko dla firm, a takiej niestety nie posiadam :P o USA i Kanadzie też dobrze wiedzieć w razie jakieś au pair :)

  • 0

    34.  2012-03-27 22:22:51

    Zuza P., odbiór połączeń w roamingu na obszarze Unii Europejskiej, to koszt 54 groszy za minutę połączenia odebranego, naliczanie sekundowe.

  • 0

    35.  2012-03-27 22:27:53

    Oooo i właśnie to sekundowe naliczanie jest najlepsze. Dużo sieci kroi sobie za minutkę, dobrze nie zaczniesz kolejnej i już za nią płacisz! Wydaję mi się, że niedużo ściągają.

  • 0

    36.  2012-03-27 22:48:36

    Zuza P., naliczanie sekundowe to wymóg narzucony odgórnie w ramach tzw. Eurotaryfy. Obecnie żadna z polskich, jaki europejskich sieci, nie może inaczej - niż sekundowo, rozliczać połączeń odebranych.

  • 0

    37. ~Od zawsze Orange  2012-03-27 22:59:20  host: aaqh57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a play nie naciaga na drogie telefony w wysokich abonamentach ?? Pomysl zanim cos napiszesz wlasnie moj kolega przeniosl numer z Play ,poniewaz telefon sony eriscon arc S byl za 1000 zlotych a w orange 1 zl ;)

  • 0

    38.  2012-03-28 02:13:42

    34 - DanielR, o jakiej sieci piszesz? W Heyah jest 49gr z tego co mi wiadomo, a chyba o tym mowa. Pozdrawiam.

  • 0

    39.  2012-03-28 10:49:41

    przechodzień (38), pisze o roamingowych stawkach CENNIKOWYCH (nie promocyjnych), w każdej z sieci.

  • 0

    40. ~KKB Orange  2012-03-28 12:48:37  host: torland1-this.is.a.tor.exit.server.torland.me

    I co z tego że łaskawcy 500 smsów dali jak w porównaniu do PLAY i Formuły 4.0 Orange wypada blado.KKB odejdą teraz od Orange i przejdą do PLAY, bo MNP z formułą 4.0 to czysta przyjemność migrowania klientów.

  • 0

    41.  2012-03-28 13:36:29

    @40 Przepraszam, lecz czy umiesz czytać? 500 SMS jest do wszystkich sieci komórkowych krajowych oraz zagranicznych. ZAGRANICZNYCH :-) Nie każdy biznes to tylko Polska, więc proponuję więcej pokory.

  • 0

    42. ~klient  2012-03-29 17:08:21  host: 192.165.213.236

    dzwonilem do Orange, nie ma takiego pakietu.

Dodaj swoją opinię