Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 50% więcej w taryfach firmowych

Orange: 50% więcej w taryfach firmowych

LuiN 2 Września 2011 19:41

0 0

Sieć Orange przygotowała nową promocję dla klientów biznesowych przedłużających umowę w ramach planów Optymalnych. Zyskać można 50% minut więcej do wszystkich sieci oraz nielimitowane połączenia wewnątrz sieci Orange.



Nielimitowane połączenia do Orange dotyczą taryf Optymalny z Internetem, w planach Optymalny 100 i Optymalny 250 klienci wybrać mogą odpowiednio jeden bądź dwa numery sieci Orange, z którymi połączenia realizowane będą bez naliczania opłat. Do tego dochodzą smartfony w cenie od 1,23 zł.




Optymalny 100 250
Abonament za wszystkie pakiety 39,36 zł 78,72 zł
Minuty do wszystkich 150 375
Nielimitowane połączenia do Orange 1 numer 2 numery
Internet w telefonie 100 MB 200 MB
Minuta do Orange, Plus, T-Mobile i na numery stacjonarne 37 gr
Minuta do Play i Cyfrowego Polsatu 74 gr

Optymalny z Internetem 450 900 1800
Abonament za wszystkie pakiety 134,07 zł 227,55 zł 344,40 zł
Minuty do wszystkich 700 1600 2950
Nielimitowane połączenia do Orange wszystkie numery
Internet w telefonie 2 GB
Minuta do Orange, Plus, T-Mobile i na numery stacjonarne 37 gr
Minuta do Play i Cyfrowego Polsatu 74 gr


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • -1

    18. ~  2011-09-03 05:57:17  host: z31-07.opera-mini.net

    piokuk, te 7gr/min to w abo z telefonem jest? Najnizszą oferte jaką nam PLay zaproponowal w abo z telefonem, to oscylowala kolo 8-9gr/min +sd w play i na stacjon.. I byla to oferta przy kilkudziesieciu abonamentach (chyba 50) np 38brutto i 430min. Oferta naprawde dobra ale przy takiej ilosci aktywacji orange tez potrafi dac niezle warunki. W tych nowych ofertach trzeba przyznac, ze troche sie nie postarali. Jak ktos zauwazyl dla indywidualnych za 69zl mozna miec sd w orange a biznez dopiero przy wydatkach 130zl. Pewnie i na te oferty znajda sie chetni ;)piokuk, te 7gr/min to w abo z telefonem jest? Najnizszą oferte jaką nam PLay zaproponowal w abo z telefonem, to oscylowala kolo 8-9gr/min +sd w play i na stacjon.. I byla to oferta przy kilkudziesieciu abonamentach (chyba 50) np 38brutto i 430min. Oferta naprawde dobra ale przy takiej ilosci aktywacji orange tez potrafi dac niezle warunki. W tych nowych ofertach trzeba przyznac, ze troche sie nie postarali. Jak ktos zauwazyl dla indywidualnych za 69zl mozna miec sd w orange a biznez dopiero przy wydatkach 130zl. Pewnie i na te oferty znajda sie chetni ;)

  • 1

    22.  2011-09-03 07:03:41

    Dane sa nie precyzyjne.. pisze minuta do sieci Orange T-Mobile Plus 37 gr... mozna pomyslec ze to jest stawka w abonamencie a to jest stawka PO przegroczeniu abonamentu oferta bardzo dobra :)

  • -2

    24. ~tower00  2011-09-03 11:05:06  host: host246-89-206-2.limes.com.pl

    Przyglądam się tak Waszej dyskusji na temat Play i Orange.Z własnego doświadczenia mogę dołożyć swoje 3 grosze:mam firmę , 5 abo w play i 1 abo w Orange.BOA w play jest TRAGICZNE!!!,w orange dużoooo lepszeale niestety ekonomia jest ekonomia.W jednym z abo mam 2GB netu,ponad 500 min do wszystkich , play i stacjonarne oczywiście free i płacę za to ok 80 zł na msc czyli i tak oferta jest lepsza niż powyższa i mam ją już ponad rok.Każdy lubi co innego tak jak kolega wyżej wspomniał biedronke i albe i dobrze że tak jest bo inaczej nie było by mnie na tym rynku ale play ma jeden duży plus-dużo jeżdżę po Polsce i europie i jest wiele miejsc gdzie brak mi zasięgu Oranga,pomimo że tak się przechwalają swoim zasięgiem a play w tym miejscu jest no i mam znacznie niższe rachunki jak wracam z zagranicy za połączenia i neta.Tyle z mojej strony

  • 0

    25.  2011-09-03 12:43:05

    @16 Jak jeszcze byłem klientem Orange, to mogłem sobie wybrać "na firmę" każdy abonament zarówno z puli firmowych, jak i indywidualnych... Nie sądzę, żeby akurat to się zmieniło.

  • 1

    26. ~n  2011-09-03 12:45:27  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    5 jako KKB musisz bronić oferty ale w P4 jest do sieci i stacjonarnych. Wszyscy wiemy, że klienci są w orange bo nie potrafią liczyć swoich rachunków. Są też tacy co za 100 czy 200zł nie będą nic zmieniać. Jeżeli z cenników usuniemy nazwy operatorów i ich znaki towarowe to zostaje czysta matematyka.

  • 1

    27. ~User  2011-09-03 14:29:09  host: 95-178-73-10.gorzow.hypnet.pl

    Oferta dotyczy umowy z telefonem czy bez i na jaki czas jest zawierana? Aha czy minuty przechodzą na kolejne miesiące czy przepadają?

  • 1

    28. ~  2011-09-03 14:54:07  host: 89-78-10-20.dynamic.chello.pl

    @27, oferta raczej z telefonem. Minuty w Orange do tej pory przechodziły więc myślę, że teraz będzie podobnie. Tylko u jednego operatora nie wykorzystane minuty nie przechodzą na kolejne miesiące. Sama oferta jak zauważyli poprzednicy jest w niższych abonamentach nieopłacalna i wręcz mniej korzystna od oferty dla indywidualnych. Swoją drogą nie rozumiem polityki Orange. Oferty podstawowe dają słabe a potem przyjeżdża KKB i nagle potrafi dosłownie o 50% zmniejszyć koszty. Dlaczego?

  • 1

    29.  2011-09-03 15:51:48

    25: będąc w taryfie firmowej nie masz możliwości migracji do indywidualnej. To samo przy cesji na ind, dawniej była zmiana taryfy, teraz masz na stałe biznes. Więc jeżeli klient miał zakupioną taryfę w biznesie teraz w propozycji nie dostanie (nie będzie mógł wybrać) planu indywidualnego... Ktoś powie, że przecież można przejść na kartę i powrócić z numerem do oferty abon z nowym planem - tak, da się ale po przejściu na kartę jest karencja 3 miesięczna której nie mona ominąć... :/

  • 1

    30.  2011-09-03 16:05:31

    28: tak, ale kkb nie przyjeżdża do małej firemki, dla przedstawicieli biznesowych opłacalny jest klient, którego łączne rach. miesięczne są na poziomie min. 800 zł netto... Czyli prezes firmy która ma np. 50 kontraktów nie przychodzi do salonu po ofertę komercyjną tylko ma przydzielonego przedstawiciela.

  • 0

    31. ~ksiezyc  2011-09-03 17:28:20  host: ekl236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w Optymalnym 250 opcjonalnie można będzie włączyć nielimitowane rozmowy w Orange za 5 zł netto. Dziwne , że autor newsa tego nie dodał....

  • 0

    32. ~negatywww  2011-09-03 20:38:37  host: radzionkow-220-52.i-bud.eu

    @31 skad to info?

  • 0

    33. ~tit  2011-09-03 20:41:26  host: 77-254-207-199.adsl.inetia.pl

    skoro nie zrównali cyfrowego polsatu z w2 to nalezy to zgłosić do urzędu

  • 0

    34. ~  2011-09-04 07:55:03  host: z44-12.opera-mini.net

    porownujac co daja w t i + dla biznesu to az tak zle w orange nie jest..ciekawe jak wyglada oferta sim only?mirekb

  • 0

    35. ~User  2011-09-04 13:14:10  host: 95-178-73-10.gorzow.hypnet.pl

    Właśnie też przeglądam ofertę innych operatorów i widzę, że nie jest najgorzej. W only sim wydaje mi się, że zaproponują tylko 50min dodatkowo i umowę na 12m.

  • 0

    36.  2011-09-04 13:57:51

    @29 chodzilo mu o to ze jak masz firme to mozesz wziac sobie abo na firme albo na siebie

  • 0

    37. ~  2011-09-04 20:38:19  host: public-gprs52397.centertel.pl

    oferta super . dobrze ze witek publikuje takie niusy. kazdy plajiwiec od razu lepiej sie czuje gdy sie dowiaduje jak orenczowcy maja zle

  • 0

    38.  2011-09-05 12:56:24

    Nielimitowane połączenia w wyższych opcjach są podstawą, dobrze, że zostało to wprowadzone. Mam tylko jedno pytanie dotyczące oferty. Czy połączenia darmowe obejmują rozmowy w obrębie telekonferencji Orange?

  • 0

    39. ~qaz  2011-09-05 18:32:23  host: 89-72-220-4.dynamic.chello.pl

    @29 BKX -> który punkt z regulaminów zarówno ofert zwierzęcych, jak i regulaminu migracji, mówi o tym, iż oferty te nie są przeznaczone dla klientów biznesowych i nie można ich wziąć na firmę? Bo ja takiego punktu nie znalazłem... A jeśli takiego punktu nie ma, oferta jest w sprzedaży, a orange odmawia, to firma łamie prawo.

  • 0

    40. ~  2011-09-06 10:06:14  host: ip-78-30-122-103.free.aero2.net.pl

    @54. Otwierasz strony telepolis.pl bez Opery Mini z włączonym 32kbit/s "lejkiem"? Weź nie żartuj. Ja przy BDI Aero2 z limitem 256kb/s mam wyraźnie dłuższy czas oczekiwania na załadowanie. Chociaż bez włączonej grafiki pewnie byłoby szybciej, ale jak ta strona wtedy wygląda ;(. Do tego ten serwis to jeden z "najlżejszych" jakie przeglądam. No chyba, że zaglądasz jedynie na m.telepolis.pl?

  • 0

    41. ~  2011-09-15 15:13:33  host: dph249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orientujecie się czy w planach optymalnych pojawiły się również jakieś zmiany w cenniku telefonów?

Dodaj swoją opinię