Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 50 proc. więcej na majówkę

Orange: 50 proc. więcej na majówkę

LuiN 29 Kwietnia 2011 13:18

0 0

Od 29. kwietnia do 3. maja za doładowanie konta przez portal www.doładowania.orange.pl, kwotą 50 zł, klienci ofert na kartę sieci Orange otrzymają o 50 proc. więcej.



Bonus można wykorzystać przez 14 dni na rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange, a także na rozmowy z numerami stacjonarnymi i transfer danych. Stan bonusu sprawdzić można krótkim kodem *124*#, zatwierdzonym przyciskiem zielonej słuchawki.


Zobacz: regulamin promocji doładowań przez portal Orange (plik .pdf; 77 kB).





Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 1

    11. ~  2011-04-29 14:28:20  host: 31.63.213.255

    Ta, a era teraz ma promocję 1000 zł na promocyjne w 1 dzień :lol:

  • 2

    12.  2011-04-29 14:36:05

    11 jeżeli klienci niczego ciekawego nie oczekują, to dziwisz się że Opy nic ciekawego nie dają? Wystarczy poczytać komenty, nikt nie chce żadnych nowych usług, obniżek cen i atrakcyjniejszych ofert i pakietów.

  • 1

    13. ~gosciu  2011-04-29 14:42:57  host: dli237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    juz niedlugo tylko w orane 10 000 minut do orange i na stacjonarne do wykorzysatnia w 24 godziny :P

  • 1

    14. ~GaduAirowiec  2011-04-29 14:45:21  host: 130.138.227.40

    Kiedyś to były promocje w Orange: np. 1000 minut na zawołanie -minuty można było wykorzystać przez 14 dni w sieci i na stacjonarne.No i przedłużac sobie pakietem POP Gadane.. Teraz te promocje to są śmieszne w porównaniu z tym co było rok temu... Na szczęście aktywowałem rodzicom pare pakietów po 1000 minut kazdy i przedłuzam ich ważność.Widac promocje zeszłoroczne były skrojone pod publike-nałapać nowych klientów żeby statystyki urosły.

  • 0

    15.  2011-04-29 14:52:26

    Oręcz się chociaż stara z promocjami i co chwilę są jakoś nowe :D nawet Era ostatnio dała jakaś promocję, tylko w Plusie cisza ;/

  • 0

    16.  2011-04-29 14:54:14

    Ja też ciągnę to 1000 minut ... Jest super.

  • 2

    17. ~Chłopak z wioski  2011-04-29 14:55:15  host: public-gprs78445.centertel.pl

    Chwaliłem Orange do dziś, zawsze myślałem że przyjdzie lepsze jutro, a przychodziło gorsze dziś...I move to Play where freedom is the foundation.

  • -2

    18. ~hantel  2011-04-29 16:26:16  host: dps39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale przeciez fajnie, ze cos dali swoim klientom. Sa do tego kody i nawigacja na weekend. Wesolo przynajmniej.

  • -1

    19. ~qazi  2011-04-29 16:48:35  host: static-ip-87-248-75-167.promax.media.pl

    i tak dla mnie orange jest najlepsze , jedyna siec w ktorej za doladowanie 50 zl dostajemy gratis 4,8gb pakietu danych bez limitu predkosci,(mowa o orange free)

  • -2

    20.  2011-04-29 17:10:23

    no nie wiem, ja myślę że u wszystkich sieci jest to samo, żadna nie jest lepsza od drugiej

  • 0

    22. ~  2011-04-29 17:59:38  host: z08-07.opera-mini.net

    21, kwistas, to niezly ruch generuja we dwoch skoro zysk za 1Q to 260mln netto

  • -2

    23. ~Alicja  2011-04-29 18:05:37  host: 87-205-205-84.adsl.inetia.pl

    na majówkę dodatkowa kasa zawsze się przyda. Przynajmniej mi :) A o co chodzi z tymi wspomnianym wcześniej kodami? Do czego one służą?

  • 0

    25. ~jacenty  2011-04-29 20:38:15  host: 92-63-44-25.ip.mgk.pl

    wiadomo, co użytkownik to opinia. Generalnie dobrze że Orange pomysłało o jakieś specjalnej promocji na długi weekend. A propos kodów, to jaki jest na dziś?

  • 2

    26.  2011-04-30 12:21:58

    @23 do natychmiastowego przechodzenia do play lub heyah. Oferta orange zarezerwowana jest dla pijanych. Trzeźwi trzeźwo myślą i unikają zdziercy jak ognia.

  • 0

    27.  2011-04-30 14:29:47

    Kody na dziś: ORANGE daje 50 min do Orange ważne 7 dni ONE daje 60sms/60mms do Orange ważne 10 dni POP daje 100sms/mms do Orange ważne 7 dni Bonus smsowy łacznie wazny 17 dni ;) :) Wysyłajcie pojedynczo pod 80101 ;)

  • 0

    28.  2011-05-02 22:38:51

    @15, Era daje znacznie większe bonusy - teraz w Heyah i TT jest podwójne doładowanie, czyli 100% kwoty doładowania można wykorzystać na wszystkie usługi bez terminu ważności.

  • 0

    29.  2011-05-02 23:27:05

    pablo_79 (28), z terminem ważności, z terminem. ;-P

  • 0

    30. ~  2011-05-08 13:22:27  host: 78.31.139.1.rybnet.pl

    @DanielR: glupoty piszesz. Bez terminu!! Normalnie masz dodane bonusowe środki do konta nie ma żadnych wymogów co do terminu czy przeznaczenia ich.

  • 0

    31. ~  2011-05-08 13:42:40  host: aftq106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    30 rozumiem że przegapołem rewolucyjną zmiane w tt i po doładowaniu konto jest tak długo ważne dopuki sa tam pieniądze

  • 0

    32. ~  2011-05-08 14:05:30  host: t14-16.opera-mini.net

    Tak wiemy że zależy ci na zerowym zobowianiu, za marne 3zł mniej wydanych pieniędzy na miesiąc wolałeś otrzymywać latami 3 razy mniej wszystkiego w czasach drożyzny. Interes życia.

Dodaj swoją opinię