Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 5 GB na Majówkę

Orange: 5 GB na Majówkę

LuiN 27 Kwietnia 2017 13:04

17 3

orange 5gb darmonwego transferu na majowke

Użytkownicy ofert na kartę sieci Orange mogą otrzymać za darmo 5 GB transferu na nadchodzącą Majówkę.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS o treści MAJ na bezpłatny numer 80850. Pakiet ma ważność pięciu pełnych dni kalendarzowych, a aktywować można go w dniach 27 kwietnia - 3 maja.

Aktywacja pakietu następuje w ciągu 48 godzin i jest potwierdzana SMS-em. Warunkiem uruchomienia jest ważność na połączenia wychodzące i nieujemne saldo konta.




Aby sprawdzić saldo i ważność pakietu należy wysłać SMS o treści ILE DANYCH na numer 901 (20 gr).

Do skorzystania z promocji uprawnieni są wszyscy abonenci ofert kartę Orange oraz abonenci korzystający z ofert Zetafon i Minutofon.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange, wł     

w sumie: 49
  • 0

    30. ~Rumcajs  2017-04-27 18:02:16  host: public-gprs399172.centertel.pl

    @kinoman jakoś nigdy nie było w Orange że najpierw trzeba środki z konta głównego wykorzystać. Gdzie to wyczytales? Bo inaczej kłamiesz i oszukujesz innych.

  • 1

    31. ~Big  2017-04-27 18:11:54  host: host70-89-206-41.limes.com.pl

    Bonus- fajna sprawa , jednak Orange z ofertą na kartę coraz mocniej odstaje od konkurencji. Pora ocknąć sie

  • 0

    33. ~Tomek  2017-04-27 19:05:45  host: user-94-254-129-44.play-internet.pl

    I fajnie!

  • 0

    35.  2017-04-27 20:13:40

    Dalej zamraża się sesja w prepaidach Orange czy to już rozwiązali?

  • 0

    36. ~Tom  2017-04-27 20:58:32  host: 078088144159.jeleniagora.vectranet.pl

    No i fajnie. akurat wystarczy internetu do momentu przejścia do a2 mobile. Ostatnio orange nie miał takiej akcji, 5 miesięcy temu na mikołaja. Ale zawsze to coś.

  • 0

    37.  2017-04-27 21:17:20

    niektórzy powinni się leczyć na łeb. Totalnie. Dać coś za darmo, na 5 dni, to mają pretensję, że nie na 30 dni i jeszcze pewnie 50 GB zamiast 5 powinni dać. Najlepiej jakby wszystko dali za darmo, włącznie z najnowszym aparatem co rok, i dopłacali 200 zł miesięcznie do tego w gotówce. I jeszcze w tyłkach byłoby źle. Ciekawe, czy jakby jakiś operator dał taki bonus np. w Czechach, czy ktoś by coś złego napisał... Ręczę, że nie, tylko w tym kraju jest takie beznadziejne podejście do wszystkiego. Ja się cieszę że dają taki miły bonus, akurat 5GB na 5 dni pasuje idealnie, można sobie wygodnie skorzystać z Internetu będąc na wyjeździe.

  • 1

    38. ~  2017-04-27 21:43:56  host: 107.182.226.241

    @35
    mam u nich prepaida ponad rok i nie zdarzyło mi się :)

  • 0

    39. ~pabloki  2017-04-27 21:59:46  host: user-5-173-33-170.play-internet.pl

    37 plus daje na 30 dni 50 GB.

  • 0

    40.  2017-04-27 22:03:20

    Witam,

    rozumiem, że aktywując 3.05 (licząc, że tego samego dnia zostanie aktywowany) 5GB będzie można wykorzystać do 7.05 włącznie? A może pakiet wygasa z końcem 3.05 ?

  • 0

    41. ~MaRiO  2017-04-28 01:25:52  host: 188.146.70.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    39 : a napiszesz w jaki sposob? czy tak sobie tylko napisales?

  • 0

    42. ~poka sowe  2017-04-28 01:39:17  host: apn-37-7-98-19.dynamic.gprs.plus.pl

    41 normalnie zioooom , kupujesz starter , rejestrujesz i idziesz do plusa by ci włączyli te 50 GB i 500 zł na 30 dni . do końca miesiąca na razie jest to promo.

  • 0

    43. ~  2017-04-28 12:35:32  host: public-gprs375370.centertel.pl

    Lux

  • 0

    44. ~MaRiO  2017-04-28 17:47:07  host: 188.146.75.234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    42: jestes pewny ze to jeszcze to dziala?

  • 0

    45. ~  2017-04-28 19:11:50  host: host-46-186-79-138.dynamic.mm.pl

    Tylko naiwniacy chodzà na smyczy2 lata (abonament)

  • 0

    46. ~Sąp  2017-04-29 12:51:54  host: public-gprs368799.centertel.pl

    LIPA!!! Wysyłam SMS-a, żeby włączyć Majówkę i otrzymuję aż 6 zwrotnych SMS-ów z informacją, że posiadam włączoną usługę "Kontrola Rodzicielska" i nie można włączyć Majówki. W regulaminie nie ma mowy o wyłączeniu Kontroli Rodzicielskiej. Na konto w Orange nie mogę zalogować, żeby sprawdzić tę Kontrolę Rodzicielską, bo trwają pracy serwisowe. Teraz, w sobotę w południe. Spróbuję wieczorem.

  • 0

    47. ~Sąp  2017-04-30 20:40:48  host: public-gprs376300.centertel.pl

    Jednak wieczorem udało mi się włączyć majówkę, ale musiałem wyłączyć kontrolę rodzicielską, o czym nie było mowy w regulaminie. A poza tym co wspólnego ma jedno z drugim ? Ot zagadka...

  • 0

    48. ~RAF  2017-05-03 09:54:51  host: static-87-101-68-192.leon.com.pl

    Dzisiaj już nie działa, komunikat: Błędna komenda.

  • 0

    49.  2017-05-03 10:12:44

    48). Wpisz poprawnie treść. Działa.

  • 0

    50.  2017-05-03 10:35:33

    Bonus za rejestrację śmigał bez problemu, a teraz zrywa jak szalone.

  • 0

    51.  2017-05-04 21:15:57

    Czy można przedłużyć ważność tych 5gb?

Dodaj swoją opinię