Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 40% więcej z okazji Dnia Chłopaka

Orange: 40% więcej z okazji Dnia Chłopaka

LuiN 30 Września 2011 14:58

0 0

Doładowując konto kwotą 25 zł można dziś otrzymać od Orange dodatkowe 40% więcej. Promocja wystartowała z okazji Dnia Chłopaka... ale dziewczyny oczywiście też dostaną bonus;-)



Aby skorzystać z promocji należy doładować konto przez stronę www.doladowania.orange.pl. Dodatkowe środki przeznaczyć można na rozmowy, wiadomości SMS i MMS w sieci Orange oraz na połączenia na numery stacjonarne i Internet. Ważność bonusu wynosi 7 dni.




Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    10. ~  2011-09-30 15:59:34  host: 77-255-142-69.adsl.inetia.pl

    7@ A dają. Ja 3 tyg. temu w PlayFresh otrzymałem 10 zł za to, że jestem w Play. Od tak za darmo bez żadnej łaski i ładowania i te 10 zł jest ważne miesiąc i do wykorzystania do wszystkich sieci. A Orange daje i dobrze lecz rewelacji na tle konkurencji nie ma.

  • 0

    11. ~Wizard  2011-09-30 16:04:47  host: public-gprs238234.centertel.pl

    ja w orżnąć jestem tylko z racji numeru z Jedna Idea i abo gdzie wszystko łącznie z sms premium i roamingiem mi schodzi z abo :P do dzwonienia mam inne nr a ten tylko co 2lata nowy telefon (ostatnio prawie rok wstecz nokia c3 za 149zł przy abo 25zł) łatwo sie GaduGadu doladowuje na wiecej dni :P i schodzi z abo :PPP ale co do KODY orange to popieram bo Moja Kobieta z niektórych skorzystala - lecz bonusy na 7dni i tylko w sieci to żenła ... :P

  • 0

    12. ~amigo007  2011-09-30 16:20:30  host: 81-219-206-133.adsl.inetia.pl

    A ten bonus jest na standardowym koncie bonusowym? Dajmy na to załaduję najpierw te 25zł przez internet. A następnie zlecę doładowanie 50zł z telefonu abonamentowego (+ 20% bonusowe gratis na okres taki jak ważność konta głównego). To czy wtedy całość bonusu będzie ważna 90 dni?

  • 0

    13. ~Wszechpolski  2011-09-30 16:47:55  host: user-46-113-178-162.play-internet.pl

    Orange jak zwykle ośmiesza się krótką ważnością konta, już nie wspominając o beznadziejnym BOK.

  • 0

    14. ~  2011-09-30 16:53:24  host: z34-07.opera-mini.net

    @amigo 007. Tak ważność tego bonusu będzie 90 dni.

  • 0

    15. ~Alf  2011-09-30 17:29:00  host: 80.48.17.122

    Mega tandeciarska promocja:/ Ośmieszają się krótką ważnością konta! Dwa razu musiałem przynosić dokumenty z potwierdzeniem zerwania umowy na mixa!

  • 0

    16. ~luki  2011-09-30 18:01:24  host: ip-99-048.smtvsat.pl

    w play doładowując za 5 zł mam 5 dni darmo rozmów i smsów do wszystkich w play, wystarczy, że tak 5 razy doładuję (5x5=25) to mam bonus na 25 dni!! jednym słowem - promocja Orange = żal

  • 0

    17. ~  2011-09-30 18:42:49  host: user-188-33-185-177.play-internet.pl

    9 jak kochasz *** play to skacz do niego...

  • 0

    18. ~  2011-09-30 18:43:21  host: user-188-33-185-177.play-internet.pl

    bedziesz w najwiekszym FAIL4g na swiecie buhahaha

  • -1

    20.  2011-09-30 19:48:53

    A najbardziej zajęta sieć w Polsce co dała z tej okazji? Nic? No to cicho siedzieć i wylewać żale na blogu rzecznika, freszowcy.

  • 0

    21. ~emp  2011-09-30 20:35:28  host: 178-37-104-148.adsl.inetia.pl

    @20 najbardziej zajęta sieć daje cały czas 30%więcej do każdego doładowania na więcej, do wszystkich sieci i na 30dni:) pozdrawiam

  • 0

    22.  2011-09-30 22:22:24

    @21, T i Heyah w cyklicznej promocji dają 100% więcej do wszystkich sieci i na zawsze. I nikt nie ogląda tam komunikatów typu "Sieć zajęta", "Żądanie nie może być spełnione" czy "Usługa niedostępna, spróbuj później" na wyświetlaczu telefonu.

  • 0

    23. ~  2011-09-30 22:58:11  host: 89-69-54-104.dynamic.chello.pl

    @21, ten bonus 30% został juz ograniczony dla doładowań z przeglądarek mobilnych więc nie jest to do każdego doładowania ponieważ nie każde wykonywane jest z telefonu. Chyba że wszyscy Freshowcy po akcji testuj smartfona uzywają korzystają z doładowań z telefonu ;)

  • 0

    25. ~nowak  2011-10-01 01:45:39  host: public-gprs111636.centertel.pl

    czy to była jednodniowa promocja która skończyła sie 20 września ?

  • 0

    26. ~emp  2011-10-01 08:59:37  host: 62.233.160.205

    Kamil_L nie rozmawiamy o TT i Heyah tylko o Orange. @23 faktycznie został ograniczony troszkę ale jak ktoś chcę może jak najbardziej nadal korzystać z tej możliwości prze kompa, wystarczy troszkę pomyśleć, ostatnio dostałam bez najmniejszych problemów 30%więcej. ps. nie jestem wyznawcą fresha mówię czyste fakty, dawniej miałam orange nie mogłam korzystać z telefonu z powodów kłopotów z zasięgiem zresztą -T-- też nie ma zasięgu, teraz mam Play i dzięki zasięgowi własnemu i Plusa nie mam problemów. pozdrawiam

  • 0

    27. ~  2011-10-01 13:21:54  host: aajz197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    26 niby jak to robisz przez kompa?

  • 0

    29.  2011-10-02 10:39:32

    Ja tego nie sprawdzałem, ale być może da się też przez Emulator Opery Mobile na PC (Windows), tylko trzeba by było zmienić User Agent w Ustawieniach na "Mobile".

  • 0

    30.  2011-10-02 17:08:35

    @22, podwójne w Heyah i TT jest na wszystkie usługi, tu tylko do sieci i znacznie mniej. Ciekawe co Orange zrobi kiedy w Heyah i TT wejdzie roczna ważność konta.

  • 0

    31. ~  2011-10-04 13:24:54  host: dpd219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Pablo_79 nie sądzę, aby było to jakieś realne zagrożenie dla Orange. Oczywiście czas wszystko zweryfikuje, ale należy wziąć pod uwagę, że orange systematycznie wprowadza coś nowego i nie dotyczy to tylko i wyłącznie ofert pre-paidowych. Dopiero co przecież zakończyły się tajemnicze kody, a już wprowadzili dodatkowe przywileje dla osób przedłużających umowę (w planach optymalnych jest to m.in 50 % więcej minut), nie wiem jak jest w taryfach indywidualnych.

  • 0

    32.  2011-10-07 12:36:41

    W Heyah z okazji dnia chłopaka zgarnąłem 150 złotych na konto główne z Podwójnego Doładowania, hehe :P Ale + dla Orange za inicjatywę ;)

Dodaj swoją opinię