Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 30% więcej za doładowanie przez internet

Orange: 30% więcej za doładowanie przez internet

sirmark 7 Listopada 2016 16:40

3 8

W ramach listopadowej akcji, klienci ofert Orange na kartę oraz mix mogą zyskać 30% więcej za doładowanie konta przez internet.



W celu trzymania bonusu należy doładować konto na stronach partnerów Orange, poprzez systemy transakcyjne banków lub też wybierając aplikacje mobilne mPotwór, mPay czy SkyCash. W zamian za doładowanie w kwocie od 5 do 200 zł przyznawane są następujące bonusy:
  • doładowanie 5 zł - bonus 1,5 zł,
  • doładowanie 10 zł - bonus 3 zł,
  • doładowanie 30 zł - bonus 9 zł,
  • doładowanie 40 zł - bonus 12 zł,
  • doładowanie 50 zł - bonus 15 zł,
  • doładowanie 100 zł - bonus 30 zł,
  • doładowanie 200 zł - bonus 60 zł.

Bonus wpływa na konto promocyjne w ciągu max. 24 godzin. Środki pochodzące z bonusu nie łączą się z promocją Konto ważne rok co oznacza, że ich ważność nie wydłuża się.
Środki te gromadzą się na koncie promocyjnym abonenta i mogą być wykorzystane przez 14 dni kalendarzowych na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange oraz na transfer danych.




Promocja trwa do 13 listopada włącznie.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: doładowanie | orange | doładowania

w sumie: 23
  • 2

    4. ~`•´~  2016-11-07 17:00:38  host: 8.37.225.47

    2). Nie. Masz 14 dni na wykorzystanie od dnia przyznania bonusu.
    *
    hihi.... i komu te sms-y w sieci Orange się przydadzą.... eh.... Orange, uparte Orange ....

  • 2

    5. ~A  2016-11-07 17:06:01  host: user-94-254-243-23.play-internet.pl

    Dzięki za info,całe Orange....

  • 0

    6. ~`•´~  2016-11-07 17:09:29  host: 8.37.225.47

    5). Jak bardzo Ci na tym zależy, trzeba by dogłębnie ten regulamin przewertować, a jestem zmęczony....
    A ile te konto masz teraz ważne?

  • 0

    7. ~`•´~  2016-11-07 17:16:52  host: 8.37.225.47

    5-6). Popatrzyłem, nic nie ma ntt w regulaminie.
    Jak masz ważne 5dni, to będzie 14.
    Jak masz 30 dni, to pewnie 30 będą ważne.

  • 0

    8.  2016-11-07 17:25:25

    Chyba 30% więcej awarii xd Chociaż nie - to nadal za mało xd

  • 0

    9. ~A  2016-11-07 17:27:41  host: 185.137.19.109

    @6 zależy i czytałem ,ale podaj mi regulamin dotyczący konta bo ja nie znalazłem...

  • 3

    10. ~  2016-11-07 18:01:31  host: public-gprs2738.centertel.pl

    A tym bonusem można przedłużyć 1000 zł promocyjne?

  • 1

    11. ~krz  2016-11-07 18:20:49  host: user-94-254-147-135.play-internet.pl

    Coś wiadomo co z promocjami doładowań w Play? Od czerwca nie bylo.

  • 0

    12. ~Piotrek  2016-11-07 18:53:06  host: public-gprs360538.centertel.pl

    artykół sponsorowany zapomnieliście napisać - bonus słaby

  • 1

    13.  2016-11-07 19:23:08

    Orange to już chyba całkiem pogięło z taką promocją doładowań... lepiej już nic było nie dawać, nie pisać, i głowy ludziom nie zawracać... hm... no tak. ale co wtedy w reklamach puszczać.. ? a tak, jak brzmi: 30% BONUS !! super po prostu..

  • 0

    14. ~Calm7  2016-11-07 19:29:13  host: afcj215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    30% to dla mnie trochę za mało. Najlepiej żeby dali100%, ewentualnie 200% na kąto główne,najlepiej ważne przez rok, to korona z głowy by im nie spadła:-D

  • 2

    16.  2016-11-07 19:38:44

    Nigdy grosza nie wydałem z konta promocyjnego, a dostaję co miesiąc. Taka to właśnie promocja.

  • 0

    18.  2016-11-07 19:42:53

    16). Maszyna doskonała:
    jak dać, żeby nie wydać, a nawet nie móc wydać
    :-D :-D :-D
    Orange - koncicho niewydajnicho.

  • 1

    19. ~dan  2016-11-07 20:48:21  host: 78.10.209.228

    Jak widzę te ich promocje to juz sie rzygać chce, na ch... mi pieniadze na koncie promocyjnym, mam juz tam 500zł i dalej ie mam gdzie tego wykorzystać bo mam nolimit - lepiej zrobili by ukłon w strone klient i pozwolili to przelac na konto głowne np. w proporcji ze jak na głowne to 50% mniej nawet

  • 0

    20. ~gość  2016-11-08 00:21:07  host: public-gprs213954.centertel.pl

    Po co takie bezsensowne promocje Orange robi? Kogo to ma przyciągnąć? Zamiast wymyslania takich bzdur powinni się zająć wzrastającą awaryjnością sieci bo im obecni klienci pouciekają.

  • 1

    21. ~  2016-11-08 09:11:38  host: public-gprs370421.centertel.pl

    To konto promocyjne czasami sie przydaje, pomimo swoich ograniczeń. Gdyby było tylko ważne rok jak główne...

  • 1

    22. ~barnaba  2016-11-08 09:31:39  host: 78-11-53-66.static.ip.netia.com.pl

    @19 dokładnie tak! typowe dla orange bezsensowne "promocje", trzymają się swoich zwyczajów zeby rzucic coś na chwilę i to oczywiscie do swojej sieci

  • 0

    23. ~Kosmita  2016-11-08 09:31:54  host: 188.146.81.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nędzne 30%? Kiedy któryś miesiąc z rzędu w tmobile podwójne doładowanie? ??

  • 1

    24. ~dan  2016-11-08 12:37:08  host: user-94-254-240-90.play-internet.pl

    @21 to podwójne doładowanie jest nędzne, żeby skorzystać ze środków promocyjnych trzeba wykorzystać wszystkie środki z konta głównego, więc szału nie ma

  • 1

    25. ~gość13  2016-11-08 15:38:35  host: 212.160.172.85

    @10 - ten bonus nie przedłuży wartości bonusu za rejestrację.

Dodaj swoją opinię