Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 30 litrów paliwa do Neostrady

Orange: 30 litrów paliwa do Neostrady

LuiN 20 Października 2016 14:36

8 3

Do 24 października dla nowych klientów i do 25 października dla osób przedłużających umowę na Internet przewodowy Orange czeka bon na 30 litrów paliwa do wykorzystania na stacjach Orlen.



30-litrowy bonus otrzymać mogą za 1 zł zarówno osoby wybierające Neostradę w cenie od 39,90 zł miesięcznie, Orange Światłowód od 69 zł miesięcznie, jak i FunPack w cenie od 69,90 zł miesięcznie.


Gadżet za 1 zł obowiązuje przy zamówieniach przez Internet, pod tym adresem.




Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orlen | orange

w sumie: 21
  • 0

    2.  2016-10-20 15:11:49

    Paliwo?, to światłowód trzeba jeszcze dopalać. ;-)

  • 0

    3.  2016-10-20 15:15:38

    ręce pac pac

  • 0

    4.  2016-10-20 15:16:06

    Orange, tak reklamuje ten Internet światłowodowy, jakby pokrycie w Polsce wynosiło co najmniej 50%.

  • 0

    5. ~marek  2016-10-20 15:21:28  host: 192.162.146.222

    sprawa wygląda tak..... jeśli się jakiś produkt nie sprzedaje to go trzeba reklamować i dawać do niego różne gratisy bo jeżeli by się sprzedawał do by żadnych gratisów nie było

  • 1

    6. ~Pix  2016-10-20 15:31:53  host: 84-10-54-235.static.chello.pl

    A ja uważam, że pomysł z paliwem jest świetny. Przecież to nie Orange paliwo (sprze)daje, tylko Orlen. Oczywiście za kasę od Orange ale tak samo Orange "dopłaca" do telefonów.

  • 0

    7. ~sucharrr  2016-10-20 15:43:46  host: public-gprs400368.centertel.pl

    Ktoś wie, czy ten bon wyklucza się wzajemnie z tabletem za złotówkę, który jest gratis do każdej umowy na internet kablowy? Jeśli nie, to w połączeniu z 350zł zwrotu z mBanku i Orange Open Extra można mieć 2 lata internetu światłowodowego praktycznie za darmo :)

  • 0

    8. ~aaaaasss  2016-10-20 15:59:33  host: bbservice251.mmpnet206.tnp.pl

    ~~7 wyklucza się.

  • 0

    9. ~haha  2016-10-20 16:42:42  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    myśle ze lepiej byłoby gdyby dawali gaz dla nich :)

  • 0

    10. ~aa  2016-10-20 16:57:53  host: p5B0BA6DE.dip0.t-ipconnect.de

    A na ile umowe trzeba przedluzyc ?

  • 0

    11. ~Winniczek  2016-10-20 17:03:15  host: abcb188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czy LPG liczy się podwójnie?

  • 0

    12. ~  2016-10-20 17:39:19  host: 212.160.172.85

    @10 24 mc @11 nie :)

  • 0

    13. ~  2016-10-20 17:43:28  host: 212.160.172.85

    @5 sprawa wygląda tak że dają dużo bonusów bo im się to opłaci na dłuższą metę nie znam osoby która miała światłowód i przeszła na miedź budowa infrastruktury jest droga lecz koszty utrzymania są śmieszne więc w skali 10 lat jest to jak najbardziej opłacalne :)

  • -2

    14. ~  2016-10-20 19:29:24  host: user-94-254-160-136.play-internet.pl

    Dziadują jak mogą. Śmiech na sali.

  • 0

    15.  2016-10-20 19:37:01

    Ja chętnie im dam 30 litrów paliwa ( np. do koparki) jak mi światłowód do domku dociągną !!

  • 0

    16. ~xxx  2016-10-20 20:08:40  host: gtg226.internetdsl.tpnet.pl

    @15 dobre ;)

    masz szanse sprobowac bo orange ma straszne cisnienie na ftth do konca roku chce miec baze 100tys klientow na ftth.

    wg mnie to sie raczej nie uda mimo najlepszego okresu na sprzedaz . np w takim elblągu gdzie na dzien dzisiejszy jest 22tys HH w zasiegu ftth klientow podlaczonych do ftth jest troszke ponad 1 tys. a pierwsze swiatlo podlaczone bylo dokladnie 13 miesiecy temu.
    cos slabo to idzie w gdansku gdyni toruniu tez nie jest lepiej. zreszta jakis czas temu mowi ze maja ok. 34 tys

  • -2

    17. ~X  2016-10-20 21:17:37  host: 225.128-255.202.173.217.in-addr.arpa

    Pomarańczowa beznadzieja.

  • 0

    18. ~  2016-10-21 08:44:40  host: afby230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jest świadome wprowadzanie ludzi w błąd . Karta ma limit kwotowy np. 120zł i można zatankować za tyle pieniędzy a nie w litrach. Wiem ponieważ miałem 2 takie karty i się zdziwiłem , można to sprawdzić na stacji paliw ile jeszcze pieniędzy zostało na karcie .

  • 0

    19. ~BK  2016-10-21 09:39:30  host: rejtana.telefonserwis.pl

    Widać, że sprzedaż nie idzie skoro próbują takich promocji.

  • 0

    20.  2016-10-21 11:34:44

    z tym FFTH to jest tak: ci co mogą ( bloki) to nie potrzebują, bo już maja kablówkę, a ci co chcą ( domki) to nie mogą, bo Orange się nie opłaca !!!
    Ps. tu rada do Orange:to może parę "wyniosów" poróbcie to VDSL ( i może vectoring i G.fast) się da ludziom zaoferować i miedź ożyje bez paliwa w promocji !!

  • 0

    21.  2016-10-21 11:51:54

    Coraz dziwniejsze są te bonusy do Neostrady, prawdopodobnie Orange zaliczyła kolejny kwartał z dużym spadkiem klientów internetu po ADSL. Jak widać wunderwaffe w postaci FFTH też nie wypaliła.

Dodaj swoją opinię