Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 25 gr za minutę do wszystkich sieci

Orange: 25 gr za minutę do wszystkich sieci

LuiN 8 Lutego 2010 17:59

0 0

W dniach od 8. lutego do 14. lutego 2010 roku obowiązuje nowa promocja Orange - Minuty do Wszystkich 85. W ramach oferty użytkownicy abonamentów dla klientów indywidualnych oraz ofert mix mogą otrzymywać dodatkowy comiesięczny pakiet 340 minut na połączenia do wszystkich krajowych sieci.

Pakiet kosztuje 85 zł miesięcznie, co daje w przeliczeniu stawkę 25 gr za minutę połączenia. Oferta dostępna jest dla użytkowników planów taryfowych Plan Na Rozmowy, Orange Premium, Orange abonament i Orange mix - z zastrzeżeniem, że kwota miesięcznego zobowiązanie nie może być mniejsza niż 25 zł.

Aktywacja usługi oraz kontrola ilości pozostałych minut realizowana jest za pomocą komend SMS (różne w zależności od posiadanego planu taryfowego, szczegóły w załączonym regulaminie).




Niewykorzystane minuty nie przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy. Promocyjne minuty wykorzystywane są po minutach przysługujących klientom z tytułu usług obniżających koszty połączeń wewnątrz sieci Orange, jednak przed podstawową kwotą abonamentu.

Pakiet minut wykorzystać można na połączenia do wszystkich krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych, z wyłączeniem numerów skróconych oraz Premium.

Zobacz: regulamin promocji Minuty do Wszystkich 85 (plik .pdf; 118 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 57
  • -1

    38.  2010-02-08 23:55:14

    @37 nie wiem na jakim swiecie zyjesz, ale u mnie rachunki za telefon placi bank i nie musze nawet o nich pamietac (to apropo zawracania sobie glowy rachunkami i placenia za nie), no ale skoro dla Ciebie abonament telefoniczny to synonim drozyzny to twoj problem nie nasz ;) ja nie musze zawracac sobie glowy doladowywaniem konta.

  • -1

    39.  2010-02-09 00:01:11

    @20 wiele firm? pana Jozka z taksowki i kogo jeszcze? te wiele firm zapewne kupuje doladowania na faktury, ma billingi rozmow itp... te wiele firm zobaczy jaka to wygoda posiadania abonamentu jak im skarbowka sie do tylka dobierze, bo ktos zyczliwy ich pod***li, a akurat o to w Polsce nie trudno... po za tym 19gr do czerwca, a dalej co? nikt nie wie, moze przedluza a moze nie.

  • 0

    40. ~p  2010-02-09 06:13:32  host: host-89-230-147-175.inowroclaw.mm.pl

    te minuty sa tez play

  • 1

    41. ~s1k0r3k  2010-02-09 06:22:07  host: ip-94-42-58-241.multimo.pl

    39 A jaka jest Twoja firma, że uważasz ją za lepszą niż taksówka Józka? Dla mnie śmieszny jest "bisnesmen", który ma czas siedzieć całymi dniami na telepolis. No, chyba, że jesteś prezesem państwowej spółki, to sorry.

  • 1

    42. ~  2010-02-09 08:08:48  host: ind138.internetdsl.tpnet.pl

    @41: jedna z nielicznych rozsądnych wypowiedzi. Ludzie aktywni zawodowo nie maja czasu siedzieć i klepać pod newsami do późna w nocy no chyba, że na tym polega ich praca, bo np. pracują u operatorów telekom. Podejrzewam jednak, że zaraz po szkole albo po zajęciach zasiadają przed kompem i tak przebijają się kwota za minutę z dokładnością do 3miejsca po przecinku.

  • 0

    43.  2010-02-09 08:22:50

    @41 bedziesz mial firme, przyjdzie do Ciebie US na mala kontrole zobaczysz jak to fajnie jest miec prepaida, gdy nie beda mieli sie do czego doczepic. zapewniam Cie ;)

  • -1

    44.  2010-02-09 08:23:35

    @42 spojrz kto zaczal te superdyskusje o 19gr w mbanku.

  • -1

    45.  2010-02-09 08:27:49

    @41 i jeszcze jedno - nie uwazam zadnej firmy za lepsza czy gorsza, pisze tylko, ze takie klepanie ile to zaznajomionych firm nie przeszlo do mbanku, bo tam maja minute po 19gr jest conajmniej smieszne. nie wiem co to za byznesmen pisal, ale z pewnoscia nie uwierze, ze ludzie prowadzacy swoje biznesy spowiadaja sie autorowi tego posta w jakiej sieci maja telefon, a sam autor pyta o to kazdego napotkanego wlasciciela firmy...

  • -1

    46. ~  2010-02-09 09:50:12  host: 109.243.234.146

    elkanguro: jak poszukasz to znajdziesz taki prepaid. W mixplus masz nielimitowane rozmowy, smsy i mmsy za 5 zł za każdy numer. W mixie orange z którego korzystasz, każdy numer kosztuje normalnie 10 zł i ma ograniczenie do 1000 minut. Wiec widzisz - da się ;)

  • 0

    47. ~  2010-02-09 09:51:02  host: 109.243.234.146

    edit 46 - chdziło o simplus oczywiście a nie mixplus

  • 0

    48. ~kafka  2010-02-09 10:09:55  host: biuro.heureka.pl

    zgadzam się w pełni z ~a_lex, oferta dość ciekawa, jeśli minuty schodzą przed abonamentem. Chociaż zastanawiam sie jeszcze nad promocja 2 x wiecj.Można podwoić swoje minuty w każdym abonamencie i dodatkowo istnieje możliwość dobrania prezentó za darmo. Moim zdaniem warte zainteresowania, korzysta może juz ktos?

  • 0

    49. ~  2010-02-09 10:15:55  host: doo203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dobra oferta, ale play chyba trochę więcej daje. mimo wszystko jeszcze długo zanim W3 bedzie konkurencyjne. Ale dobrze że się starają

  • -1

    50. ~Klakon  2010-02-09 10:18:23  host: aavh33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moim zdaniem niezła promocja ta z tymi 25 groszami... Na rynku telekomunikacyjnym ostatnio się sporo zmienia - przykładem jest chociażby teraz wprowadzona oferta na free. No i Ery ta nowa taryfa...

  • 0

    51.  2010-02-09 10:54:32

    @43 thonka usługi telekomunikacyjne są KUP jeżeli związane są z źródłem przychodu niezależnie od umowy jaką masz.

  • 1

    52.  2010-02-09 11:05:54

    Tak-tak HOT po podwójnych 15 groszy za minutę, a Orange ponownie wyskakuje z trwającą tydzień doskonała promocją,kiedy szefowie firmy zmądrzeją?

  • 0

    53.  2010-02-09 11:47:54

    @51 ano jezeli sa zwiazane z prowadzona dzialalnoscia, a jak udowodnisz bez billingu, ze wykonywales polaczenia zwiazane z prowadzona dzialalnoscia? no chyba, ze nie odliczasz VATu to Cie oszczedza. nie pisalbym tak, gdybym o tym nie wiedzial ;) znajomy chcial dobrze, pokazal podczas kontroli, ze ma 2 numery prywatne, z tego jeden abonamentowy i niepotrzebne mu dodatkowo polaczenia prywatne z numeru firmowego, ale billingu w postaci wydruku ze strony internetowej mu nie przyjeli i musial pol miesiaca robic za free na kare z US...

  • 0

    54.  2010-02-09 12:34:03

    @53 średnio rozumiem co napisałeś. Jeżeli prepaid jest zarejestrowany na "firmę", masz biling nawet taki ze strony internetowej z usługami powiązanymi z przychodem i fv zakupu doładowania to ja nie widzę gdzie się US może przyczepić ?

  • 0

    55. ~  2010-02-09 17:33:42  host: 83-168-94-215.static.espol.com.pl

    @54 ano wlasnie do billingu ze strony internetowej, ktory wg. pana z US jest niewystarczajacy. wg. pana inspektora jezeli odliczasz vat od doladowan to masz obowiazek miec papierowe billingi od operatora, by pan inspektor mial czarno na bialym, ze nie wykorzystywales tego telefonu do prywatnych pogaduszek i strona internetowa go nie obchodzi. koniec kropka. nie wiem jak w innych US, ale tu sie tego przyczepili i smiem podejrzewac, ze teoria sobie, a praktyka sobie...

  • 1

    56. ~xxedos  2010-02-09 17:55:26  host: 87-205-34-241.adsl.inetia.pl

    Panowie nie siejcie bzdur. US na razie nie może żądać bilingów, wystarczy FV. Pojęcie rozmowa biznesowa jest tak szerokie jak Nil kiedy wyleje i rozmowa o *** Maryny też może nią być. Ponadto prepaid jest specyficznym rodzajem abonamentu, co się stanie jeżeli nie doładujemy na czas i pieniądze przepadną (operator zapie..).

  • 0

    57.  2010-02-09 18:55:14

    Stare ale chyba jare sygnatura OP.005/67/2004 http://sip.mf.gov.pl/sip/index.php?p=1&i_smpp_s_dok_nr_sek=5 1465&i_smpp_s_strona=1 . Raczej nic nie powinno się zmienić. Zawsze można było odliczać to nie wiem co temu urzędasowi odbiło ?

Dodaj swoją opinię