Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange 20 zł rabatu na abonament zamiast dotychczasowych 15 zł

Orange 20 zł rabatu na abonament zamiast dotychczasowych 15 zł

LuiN 30 Stycznia 2017 12:46

9 4

orange 20zl mniej wide

Wiemy już co stanie się z dotychczasowym 15 zł rabatem na abonament w ofertach Orange z telefonem na raty - od 31 stycznia będzie on większy i wyniesie 20 zł.

Jak pisaliśmy w piątek, Orange planuje istotne zmiany w swojej ofercie abonamentowej. Od 30 stycznia miał przestać obowiązywać 15 zł rabat na abonament przy wyborze oferty z urządzeniem na raty. Zmiana na gorsze została jednak przekuta na lepszą ofertę.




Dzisiaj (30 stycznia) klienci nadal mogą liczyć na 15 zł rabatu na abonament, natomiast od 31 stycznia obowiązywać będzie oferta z większym, 20 zł rabatem. Dla przypomnienia, podczas ustalania łącznej wielkości miesięcznego zobowiązania, od ceny oferty bez telefonu sieć odejmuje co miesiąc wspomniany rabat i dodaje wartość raty za urządzenie.

Nowe zasady funkcjonowania oferty oraz odświeżone cenniki urządzeń pojawią się na stronie internetowej sieci 31 stycznia.

Mamy już też coraz więcej informacji na temat nowej oferty Orange łączącej zalety telefonii stacjonarnej i komórkowej. Postaramy się przedstawić jej szczegóły jeszcze dzisiaj.

Źródło tekstu: wł     
Źródło zdjęć: pixabay, wł

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 30
  • 0

    12. ~Sk.  2017-01-30 15:26:07  host: d193-205.icpnet.pl

    Zajrzałem na strony W4 i wydaje mi się, że żaden operator nie oferuje abonamentu konkurencyjnego do prepaida nolimit za ok 30zł + cena telefonu z marketu. Nawet z premiami za przeniesienie numeru wszędzie wychodzi drożej. Kto im te abo kupuje?

  • 0

    13.  2017-01-30 15:49:01

    Oferta Orange od miesięcy jest tak pełna obostrzeń, że żaden rabat z 15 na 20 złotych nie jest w stanie mnie do niej przekonać. Dla tych co chcą wiedzieć na czym stoją - i jednocześnie pragną pozostać na pomarańczowej infrastrukturze - jest na szczęście nju mobile, z nieporównywalnie prostszą, uczciwszą ofertą.

  • 0

    14. ~Krzysiej23  2017-01-30 16:29:12  host: static-user-185-3-224-10.serczer.pl

    Ja mam w Orange 4 numery komórkowe, internet mobilny i stacjonarny. Oczywiście wszystko bez ograniczeń internet 30 GB i płace 130zl za wszystko !!!!!

  • 0

    15.  2017-01-30 16:59:53

    @12 To zajrzyj na forum telepolis, odnośnie przedłużania umowy, idzie wywalczyć, to o czym piszesz + kilka bonusów.

  • 0

    16.  2017-01-30 17:15:19

    12 - a powiedz, jaki odsetek ludzi korzysta z nolimitów? Ja mam wrażenie, ze wyjątki tylko. Bo skąd ta śmieszna liczna 120 minut na łebka się bierze?

  • 0

    17. ~Sk.  2017-01-30 17:25:00  host: d193-205.icpnet.pl

    120 minut razy 0,29 zł daje ponad 30zł, czyli cenę nolimlt. @15 nie pisałem o przedłużaniu umowy ale o nowym abo.

  • 0

    18.  2017-01-30 17:36:57

    17 - moja teściowa ma za 9,95 zł 460 minut (komórki/stacjonarne/wiadomości). Powiedz - po cholerę jej nolimit?

  • 0

    19.  2017-01-30 17:37:18

    Nolimit za 29 zł czy nawet 19 zł?

  • 0

    20. ~Sk.  2017-01-30 17:46:25  host: d193-205.icpnet.pl

    Ja też nie potrzebuję nolimitu i go nie mam. Tylko, że takim osobom w ogóle nie opłaca się żadne abo. Dopiero wydając te 30zł miesięcznie można o nim myśleć. Tyle, że wtedy tańszy jest nolimit prepaid + niebrandowany telefon z marketu. Pytałem więc komu opłaca się brać abo na takich warunkach?

  • 0

    21.  2017-01-30 17:49:29

    Oby ten rabat 20zł nie był zjedzony przez co innego i suma sumarum wyjdzie gorzej niz dotychczasz .....
    Poczekamy, zobaczymy...

  • 0

    22. ~781  2017-01-30 17:53:37  host: apn-77-112-90-228.dynamic.gprs.plus.pl

    @16 wlo. Dokładnie wszędzie tylko no limity a jak za dużo dzwonisz to blokują (pripaid) tzn; nigdy osobiście nie zablokowali mnie, ale z pripaid korzystam dodatkowo, od 16lat głównie korzystam z postpaid, wydzwaniam miesięcznie 200do250min, smsy wysyłam sporadycznie, jak skończy mi się umowa w kwietniu to myślę nad przejściem do Orange multipakiet 200min/200sms/200mb. Przydałoby się więcej takich pakietów również w postpaid 200-300min większą pączka Internetu ok2-3GB za ok15zł.

  • 0

    23. ~  2017-01-30 18:04:22  host: aedj196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    18, gdyby takie oferty były w standardowych ofertach operatorów, sporo ludzi machnęłoby ręką na nolimity - ale nie ma i piszesz o wysępionej ofercie przedłużeniowej. Czy klient z ulicy dostałby te 460 minut za 9,95? Tak/Nie?

  • -1

    24.  2017-01-30 18:43:19

    23 - nie rozumiem... Wszyscy mówią, ze klient z ulicy ma lepsze warunki niż stary? O co więc chodzi? Ja akurat niczego nigdy nie sępiłem. Nie mam nic innego niż każdy może dostać. To samo też teściowej "załatwiłem" - od pierwszej umowy płaci 9.95 zł tyle, ze sami dodają do każdej kolejnej rocznej (!) umowy kolejne minuty ;-)
    Po co więc prepaid i możliwość zmiany w każdej chwili operatora?

  • 1

    25. ~  2017-01-30 19:07:37  host: aedj196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    24, nie zrozumiałeś pytania: czy klient z ulicy dostałby te 460 minut za 9,95? Tak/Nie?

  • -2

    26.  2017-01-30 19:11:42

    25 - zrozumiałem. Nie wiem czy by dostał.

  • 1

    27.  2017-01-30 21:42:51

    witamy w orange. dostaniesz 5 zl wiecej rabatu, a w pakiecie raz na jakiś czas dodatkową awarie, która zablokuje ci mozliwosc dzwonienia lub pisania sms

  • 0

    28. ~Wygnany  2017-01-30 21:57:20  host: 8.37.225.52

    27). Weź mi przypomnij w jakiej Ty jesteś bezawaryjnej sieci...?

  • 0

    29. ~OE  2017-01-31 09:42:38  host: cmn202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W abonamencie 34,99 (z nowym rabatem 29,99)
    Huawei P8 lite Dual SIM był za 19 zł na start Opłata miesięczna 60,00 a teraz po tym niby zwiększonym rabacie na start 149,00 zł i miesięcznie 59,99 zł.

  • 0

    30.  2017-01-31 12:18:19

    @28 daleko sięgać nie trzeba: w weekend niemozna było wysylać smsów z iphone'ów orange. awaria jest wpisana w ich istnienie

  • 0

    31. ~do wlo  2017-02-06 10:35:08  host: user-94-254-166-9.play-internet.pl

    jak zalatwiles taki pakiet za 9,95?

Dodaj swoją opinię