Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 20% więcej za doładowanie przez internet

Orange: 20% więcej za doładowanie przez internet

sirmark 23 Kwietnia 2012 21:05

0 0

Od 23. kwietnia użytkownicy usług na kartę oraz mix w Orange mogą otrzymać dodatkowe 20% za doładowanie w wysokości 25 zł.

Aby skorzystać z promocji, należy dokonać doładowanie konta na stronie Orange lub w ramach usług bankowości elektronicznej jednego z banków: mBank, BPH Sez@m, MultiBank, Bank Pekao S.A., ING Bank Śląski, Invest Bank, BOŚ Bank, WBS, Credit Agricole, BNP Paribas, Bank Milenium, Getin Bank, Raiffeisen Bank, Eurobank, Deutsche Bank, Meritum Bank, Alior Bank, mBank, BZWBK, Inteligo, Banki Spółdzielcze.

Za każde doładowanie w wysokości 25 zł przyznany zostanie bonus o wartości 5 zł. Dodatkowe środki wpłyną na konto promocyjne w ciągu 24 godzin i będzie można je wykorzystać na połączenia, SMS-y i MMS-y w sieci Orange, połączenia na numery stacjonarne oraz na transfer danych. Ich termin ważności to 5 dni.




Środki z konta promocyjnego są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowań zgromadzonych na koncie głównym.

Promocja trwa od 23. do 29. kwietnia do godziny 23:59.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2012-04-23 21:21:48

    1 i 2). Nie znacie się na ofercie Orange , a się wypowiadacie... Co mnie te bonusy obchodzą jak mam po 1gr esy do wszystkich sieci? Tak jak was darmol majowy z włączonym pakietem za dychę?

  • 1

    4. ~  2012-04-23 21:24:20  host: 078088096087.lomza.vectranet.pl

    Że jak? Ważne 5 dni? Czy ja dobrze widzę? No braaaaawoooo! Sedeczne dzięki, łaskawcy!

  • -1

    5.  2012-04-23 21:29:33

    4). Jeju, ja mam ważne 150 dni, no i co? Te 5 dni nie zrobiłoby żadnej różnicy, bo idzie na to samo konto. Nic, tylko marudzisz :-p

  • 1

    6. ~Chłopak z wioski  2012-04-23 21:32:55  host: ip-78-30-108-85.free.aero2.net.pl

    3, Jak płacisz 1 gr za SMS-a do wszystkich w Orange to drogo masz, ja w Play za tą samą cenę mam je bez limitu.

  • -1

    7. ~burza  2012-04-23 21:45:05  host: public133347.xdsl.centertel.pl

    standartowo, tylko narzekaja Ci co chca cos za darmo, kazdy moze swego opa wybrac, maja swoj rozum i potrzeby ze innych nie szukaja, widac tej czesci to wystarcza, choc w kolo krzycza o zmianach a jak one przychodza (naszczescie zako) to znow krzycza ze sa zmiany i tak wkolo, taki narod

  • 0

    8. ~Słoneczny  2012-04-23 21:50:31  host: 89-78-27-96.dynamic.chello.pl

    O co wam chodzi? W Playu narzekają, że za drogi pakiet. W Orangu narzekają że za krótki termin. I narzekają słusznie. A co kto sobie tam ma we własnych ustawieniach, tego nius nie dotyczy.

  • 0

    9.  2012-04-23 21:53:15

    Orange ciagle do przodu. Teraz skrocili termin na 5 dni na wykorzystanie z 7 dni... Zeby nie bylo sam mam u nich glowny nr, ale z promocji nie skorzystam, bo laduje za 100zl (Nowe orange Go), co nie uniemozliwia mi posmianie sie z kierunku skracania terminu waznosci przyznawanych bonusow

  • 1

    10.  2012-04-23 22:15:47

    Podobno ma być 100zł ważne 5 minut.

  • 0

    11. ~Daniel  2012-04-23 22:25:08  host: 178235184024.radom.vectranet.pl

    Orange jest drogie jak cholera promocje na 5 dni i tylko w sieci takie rzeczy tylko w Orange

  • 0

    12.  2012-04-23 22:33:42

    5 dni na wykorzystanie, only 4 orange - szaleństwo, odchodzę jak tylko skończy mi się umowa : > za zasięg by się wzięli, a nie pseudo-promocje gotują

  • 1

    13.  2012-04-23 22:52:35

    Krótkie promocje i sieć zapchana w GSM i do tego nie inwestują w nowe stacje bazowe.

  • 0

    14. ~_lex  2012-04-23 23:07:45  host: user-164-127-180-204.play-internet.pl

    A w Plusie za 30 zł dostaję 120 minut w sieci na 30 dni. Za 50 zł - 240 minut na 90 dni.

  • -1

    15.  2012-04-23 23:44:03

    Mozecie odpowiedziec mi z czym macie problem? po cholere wam telefony, jezeli nie wydzwonicie 5 zl w 5 dni? zeby od mamy odbierac? Ja malo dzwonie, ale miesiecznie schodzi mi ponad 50 zl (kupuje doladowanie na allegro, place ~35 zl), wiec nie opowiadajcie mi ze wygadanie 5 zl to problem.

  • 0

    16. ~a_lex  2012-04-24 00:05:46  host: user-164-127-180-204.play-internet.pl

    Ale to nie jest 5 zł, tylko 5 zł na konto promocyjne, które "można wykorzystać na połączenia, SMS-y i MMS-y w sieci Orange, połączenia na numery stacjonarne oraz na transfer danych".

  • 0

    17. ~grószka  2012-04-24 00:33:52  host: aamw87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    słabiutko, play zdecydowanie lepszy

  • 0

    18.  2012-04-24 05:41:30

    Lepiej bez ładowania nawet wyjdzie w orange, darmowy sms W na 80200 i prawie tydzień stacjonarek darmo. Czemu tak cicho o tym na telepolis?

  • 0

    19. ~  2012-04-24 07:58:44  host: chaos.tpnet.pl

    Pięć dni? Na tyle to mogliby dać i 50 zł.

  • 0

    20. ~Góral  2012-04-24 09:18:13  host: 94.42.186.27

    Wyjątkowo *** "promocja" !! Jak zwykle ORANGE sobie kpi ze społeczeństwa.

  • 0

    21.  2012-04-24 09:44:47

    Ważne, że coś dają, drodzy narzekacze. Na pewno uruchomienie bonusu nie zajęło im kilka miesięcy jak Playcie.

  • 0

    22. ~aaa  2012-04-25 16:05:15  host: 89-78-74-252.dynamic.chello.pl

    5 dni... gorzej już się chyba nie dało :) 100% w Heyah to jest to i nikt nie powie, że nie

Dodaj swoją opinię