Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 20% więcej za doładowanie przez Facebooka

Orange: 20% więcej za doładowanie przez Facebooka

Q! 1 Czerwca 2012 11:08

0 0

Od 1. do 3. czerwca za doładowanie konta w ofertach prepaid Orange poprzez Facebooka otrzymać może 20% więcej wartości doładowania.



Aby skorzystać z promocji, należy wejść na odpowiednią stronę w serwisie społecznościowym Facebook pod tym adresem.


Promocja trwa od 1. do 3. czerwca.




Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 1

    2. ~ms93  2012-06-01 11:12:26  host: host-41-196-19-70.static.link.com.eg

    O tak, promocja trwa 3 dni! Nie ma to jak Orange... Bonus też pewnie tyle ważny.

  • -1

    3. ~gość  2012-06-01 11:12:52  host: z02-12.opera-mini.net

    Te 20% to na główne konto czy promocyjne?

  • 1

    4.  2012-06-01 11:16:16

    Warunki ŻENUJĄCE: 20% idzie tylko na konto promocyjne (połączenia do Orange, stacjonarnych i transfer danych) z OGRANICZONĄ ważnością bonusu:  Za doładowanie 5zł bonus 1zł - ważność 1 dzień  Za doładowanie 10zł bonus 2zł- ważność 3 dni  Za doładowanie 25zł bonus 5zł - ważność 7 dni  Za doładowanie 40zł bonus 8zł - ważność 10 dni  Za doładowanie 50zł bonus 10zł - ważność 14 dni  Za doładowanie 100zł bonus 20zł - ważność 31 dni  Za doładowanie 200zł bonus 40zł - ważność 31 dni

  • 1

    5. ~  2012-06-01 11:20:44  host: z33-11.opera-mini.net

    4 Przecież zawsze idzie na promocyjne... PS. Ale co Wy, kurde, w tym fejsbuku widzicie to ja nie wiem...

  • -1

    6.  2012-06-01 11:21:32

    @tof - ale w czym problem? Skorzystanie z promocji jest *dobrowolne*.

  • 1

    8. ~gosc  2012-06-01 11:22:39  host: 77-253-170-32.adsl.inetia.pl

    Łeeee liczyłem na podwójne doładowanie jak rok temu :( Nie ładuję! :P

  • -1

    9. ~jjj  2012-06-01 11:22:46  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    wole sobie kupic doładowanie na allegro (jest taniej) niz podawac orange moje dane z fejsa

  • 1

    10. ~Nikt  2012-06-01 11:25:36  host: 088156088050.wroclaw.vectranet.pl

    @4 - no właśnie. Z jednej strony dają kody a z drugiej psują całą "akcję poprawy wizerunku" takimi kretyńskimi terminami ważności. Ale przecież tam u nich w tym Orange ciężko z logicznym myśleniem, więc jest źle i będzie źle. Francuz wie lepiej od Ciebie, co dla Ciebie jest dobre :) Żenada. Na dodatek akcje z kodami przerwali akurat w DZIEŃ DZIECKA.

  • 0

    11. ~  2012-06-01 11:30:28  host: z33-11.opera-mini.net

    10 Nie gadaj, ja mam promocyjne 120 dni ważne, więc nie jest tak źle z terminem. Gorzej, że promują i reklamują fajsbuka. To mnie wkurza!

  • 0

    12. ~  2012-06-01 11:43:55  host: chaos.tpnet.pl

    Brzydzącym się Facebooka podaję adres bezpośredni: http://doladujtelefon.leonardo.net.pl Ale promocja marna, nie ma co się podniecać.

  • 0

    13. ~Adi  2012-06-01 11:54:19  host: user-31-175-41-12.play-internet.pl

    Fejs? Chyba dla osob ograniczonych umysłowo i ktorzy lubia jak banki czy inne instytucje sledza kazdy twoj krok. Porazka..

  • 0

    14. ~a_lex  2012-06-01 12:03:59  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    W tym newsie zabrakło jednej, ale ważnej informacji - że to 20% to na promocyjne. Może dla redakcji i większości czytelników to oczywiste, ale jednak ktoś niezorientowany mógłby się zawieść. Po co nabierać ludzi?

  • 0

    15. ~  2012-06-01 12:08:03  host: z33-11.opera-mini.net

    14 telepolis nabiera ludzi? To chyba Orange nabiera na tego psubrata fejsa :-p

  • 0

    16. ~a_lex  2012-06-01 12:15:51  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    15 - lepiej bym tego nie ujął - czemu nie dodać jednego słówka że chodzi o promocyjne?

  • 0

    17. ~  2012-06-01 12:16:06  host: 184.95.55.22

    Mądrzy nie korzystają z tego szpiega zwanego twarzoksiążką.

  • 0

    18. ~  2012-06-01 16:57:48  host: 89-69-51-112.dynamic.chello.pl

    T-Mobile daje podwojenia do każdego doladowania.

  • 0

    19.  2012-06-01 17:29:35

    @6 Q: Tak, ale denerwujące jest to, że Orange najpierw daje, a za chwilę zabiera. Zwykle było tak, że nawet jeśli dawali środki promocyjne, to ich ważność była równa ważności doładowania, więc przy doładowaniu za 100 zł dostawałeś środki dodatkowe ważne przez 5 miesięcy. Teraz masz na to miesiąc! Przy doładowaniu za 50 zł miałeś ważność 3 miesiące, teraz 14 dni! Chodzi tylko o stworzenie pozorów, że coś dają...

  • 0

    20. ~  2012-06-02 10:51:50  host: ppp138226.ostnet.pl

    @19 Z tym się zgodzę. Widzę po znajomych, że trzeba być wyczulonym na regulaminy promocji, bo jak na razie zdarzały im się wpadki z różnymi operatorami. Ja zostaję przy Heyah, tam jak jest jakiś bonus, to zwykle na wykorzystanie masz minimum 30 dni, a dla mnie miesiąc to sensowny czas.

  • 0

    21. ~  2012-06-02 23:05:19  host: 94.42.240.151

    18. Gdzie, w USA?

Dodaj swoją opinię