Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange - 20 proc. rabatu na Internet mobilny

Orange - 20 proc. rabatu na Internet mobilny

orson_dzi 25 Lutego 2016 16:56

10 3

Ruszyła jednodniowa promocja kuponowa, w ramach której można obniżyć cenę Internetu mobilnego w Orange o 20% na 24 miesiące.



Promocja pozwala obniżyć abonament za wszystkie oferty Internetu mobilnego, przy nowych aktywacjach i przedłużeniu umowy. Kupony można wygenerować do godziny 8:59 26 lutego, a wykorzystać można je do północy 26 lutego.


Z promocji można skorzystać pod tym adresem.


Zobacz: Regulamin promocji




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange lte freenet | kupon | orange

w sumie: 17
  • -3

    1. ~tkubon  2016-02-25 17:06:16  host: ip5f5bf4c0.dynamic.kabel-deutschland.de

    Z tego co wiem nie łączy się ten rabat z Orange Open, więc raczej lipa

  • 0

    2. ~Ggrree  2016-02-25 17:25:20  host: abmu145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przy abo telefonicznym łączą się, mam 30% na abo i 20zl w open, dodatkowo dostałem 200 zl z mokazji. Nie widzę powodu żeby przy tym sie wykluczalo

  • 4

    3. ~excvd  2016-02-25 17:55:53  host: 89.174.81.90

    rabat 20% na abo łączy się z rabatem OO.

  • -1

    4. ~Hotelarz  2016-02-25 19:00:22  host: ip-5-172-247-250.free.aero2.net.pl

    Gdzie się ten kupon wpisuje?

  • 0

    5. ~Pozdro  2016-02-25 19:34:18  host: apn-5-172-252-254.dynamic.gprs.plus.pl

    Jak ktoś chce taki Internet z rabatem 20% to mogę wam załatwić. Pracuje w sprzedaży usług orange i u nas (telefonicznie) promocja nie trwa 1 dzień więc jak coś to piszcie gg:5391780

  • 1

    6. ~Hotelarz  2016-02-25 19:53:50  host: ip-5-172-247-250.free.aero2.net.pl

    Pomocy gdzie przy zamówieniu wpisuje się kupon nic nie widzę pola?

  • 0

    7.  2016-02-25 20:05:45

    @6 Spróbuj tutaj http://tlp.is/4p5

  • 2

    8.  2016-02-25 20:08:10

    A w prezencie do każdej umowy w Orange - wizyta na komisariacie?

  • 2

    9.  2016-02-25 20:09:01

    http://tlp.is/96b

  • 0

    10. ~Hotelarz  2016-02-25 21:18:37  host: ip-5-172-247-250.free.aero2.net.pl

    Dziękuję orson_dzi za pomoc.

  • 0

    11.  2016-02-25 22:18:28

    @9 "Nie strasz, nie strasz..." Wystarczy doczytać linkowany artykuł by stało się jasne, że ktoś zgłaszając kradzież pomylił IMEI, a Policja widząc że ma do czynienia ze zwykłym szarym Kowalskim poczuła się mocna i poleciała po całości. W Orange powinien polecieć szef sklepu oraz konsultant, który olał klienta, a rzecznik pomóc prawnie klientowi (ich dokumentacja firmowa udowodni błąd).
    Taka sytuacja mogła dopaść każdego operatora lub sklep. Byłoby naprawdę beznadziejnie, gdyby telefon kupiono na aukcji lub w lombardzie.

  • 0

    12. ~Fokus  2016-02-25 22:44:32  host: public-gprs516367.centertel.pl

    Mógł kupić Samsunga, albo LG - przecież wiadomo, że pogrążone w kryzysie Sony sprzedaje kradzione telefony :-D

  • 0

    13. ~Fokus  2016-02-25 22:45:30  host: public-gprs516367.centertel.pl

    Poprzedni wpis był odnośnie @9.

  • 0

    14. ~Nick  2016-02-25 22:46:47  host: 188.146.64.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Już się rozpędziłem podpisać jakąkolwiek umowę dłiuższa niż 1 mc ;) nie działa to smietnik jak play czy t-mobile na kartę a tak? człowieku nie działa to pluj sobie w twarz, żes g.wno wziął.

  • 0

    15.  2016-02-26 00:15:56

    @11, poszukiwanie zaginionego telefonu po IMEI odbywa się po wstępnym uwiarygodnieniu zgłoszenia. Ktoś kto zgłosił kradzież musiał przekazać dokument, z którego wynikał taki, a nie inny numer IMEI - chyba że błąd popełniono w prokuraturze lub policji (czego oczywiście wykluczyć nie można).
    Chyba nie myślisz, że prokuratura wydałaby nakaz zatrzymania urządzenia na podstawie tego, że ktoś sobie przyszedł i podał z dupy numer IMEI...
    Po za tym numer IMEI ma cyfrę kontrolną. Oczywiście nie wyklucza to możliwości podania błędnego numeru IMEI, ale trochę zmniejsza takie prawdopodobieństwo.

  • 0

    16. ~Artur  2016-02-26 08:05:16  host: c235.jaroslaw.zicom.pl

    Opłaca się?
    Lepiej kupić z urządzeniem czy bez?
    Mam już jedną usługe w Orange ;)

  • 0

    17. ~egon  2016-02-26 10:08:02  host: do-atman.nettel.pl

    @16 Jak masz urządzenie to nie ma sensu inwestować w router. Internet LTE 40GB, limit 10Mb/s po wykorzystaniu pakietu za ok. 34pln/msc ? Moim zdaniem to dobra oferta zwłaszcza, że miałem okazje testować Plusa, Playa i Orange wypada wśród nich najlepiej.

Dodaj swoją opinię