Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 20 proc. rabatu na abonament w akcji kuponowej

Orange: 20 proc. rabatu na abonament w akcji kuponowej

sirmark 2 Marca 2016 10:09

5 10

Ruszyła jednodniowa promocja kuponowa w Orange, w ramach której można zyskać 20% zniżki na abonament komórkowy lub abonament na internet mobilny.



Promocja pozwala obniżyć abonament przy wyborze jednej z ofert Smart Plan LTE lub ofert internetu LTE FreeNet/ Internet LTE. Skorzystać z niej można przy nowych aktywacjach, jak i przy przedłużeniu umowy. Kupony zapewniające zniżkę wygenerować można do godziny 8:59 w dniu 3 marca, a wykorzystać można je do północy 3 marca.




Z promocji można skorzystać klikając baner na głównej stronie Orange, lub klikając bezpośrednio w link.

Zobacz: regulamin promocji - abonament komórkowy
Zobacz: regulamin promocji - internet mobilny

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: kupon | orange

w sumie: 12
  • 0

    1. ~Qbal  2016-03-02 10:41:44  host: user-94-254-179-62.play-internet.pl

    Mam pytanie odnośnie taryfy Internet LTE dla domu. Jest napisane: Internet bez limitu danych w strefie domowej:
    bez ograniczenia prędkości, Pakiet GB do wykorzystania poza strefą domową: 20. Czy dobrze rozumuje, że spokojnie te 50 GB miesięcznie obskoczy ? Czy jednak jakiś limit jest ?

  • 1

    2.  2016-03-02 10:54:07

    W strefie domowej jest limit 150GB, potem jest lejek 1Mb/s

  • 0

    3. ~taki  2016-03-02 11:30:17  host: ip-5-172-247-220.free.aero2.net.pl

    Ten lejek 1Mb/s jest tylko w LTE czy w 3G też?

  • 1

    4. ~Hubert  2016-03-02 11:32:33  host: 212.160.172.83

    @3, lejek jest w 2G/3G/4G.

  • 1

    5. ~  2016-03-02 12:12:59  host: 172.102.215.11

    To Play daje lejek 2 Mb/s dziadostwo z tego Orange.

  • -1

    6. ~Paweł  2016-03-02 12:16:11  host: 178.73.8.18

    @5. Ale Play nie da Ci takiego zasięgu i prędkości

  • 0

    7.  2016-03-02 12:35:44

    Zgadzam się. U mnie w Gdyni, mieszkanie na parterze bloku żelbeton, LTE Play osiąga zawrotną prędkość ~3Mb/s, a LTE Orange ponad 40 Mb/s. Ten Internet domowy od Orange jest bardzo ciekawy. 59,9 zł - 20% za kupon i -5,01 za rabat Orange Open (mam już trzy inne usługi), to daje nam 42,91 zł za 150 GB z pełną prędkością. Jak ktoś nie używa więcej niż 150 GB miesięcznie, to jest to ciekawa oferta.

  • 0

    8. ~lumiafan  2016-03-02 12:38:26  host: 213-17-226-66.static.ip.netia.com.pl

    @7 masz trzy inne usługi i z Orange open dostajesz tylko 5 zl rabatu? Dlaczego tak malo?

  • 0

    9.  2016-03-02 12:47:11

    Mam trzy usługi i już teraz dostaję 20 zł rabatu miesięcznie, ale jak wezmę czwartą (Internet domowy), to dostanę 5,01 zł miesięcznie rabatu.
    Poza tym dostajemy do tego modemo-router ZTE MF283+. Jak ktoś go nie potrzebuje, to dodatkowo może go sprzedać za 300 zł i z tych pieniędzy opłacać rachunek, więc miesięcznie w moim wypadku wyszłoby ~32 zł :)

  • 0

    10.  2016-03-02 13:44:55

    To dlaczego przy trzech usługach w UPC ja płacę za net 30 Mb około 10 zł?

  • 0

    11. ~  2016-03-02 13:48:42  host: hth77.internetdsl.tpnet.pl

    @10, a ile płacisz za tv + tel?

  • 0

    12.  2016-03-02 14:38:14

    @10 nie każdy potrzebuje telewizji i tel stacjonarnego.

Dodaj swoją opinię