Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 2 razy więcej w abonamencie

Orange: 2 razy więcej w abonamencie

LuiN 29 Stycznia 2010 12:55

0 0

Od 1. lutego obowiązywać będzie w Orange promocja 2 razy więcej, w ramach której klienci ofert abonamentowych mogą uzyskać podwojony pakiet minut i SMS-ów do wszystkich sieci. Obok podwojonej ilości minut, sieć przygotowała... podwojone najniższe ceny promowanych telefonów.

orange 2 razy wiecej

Bonusowe środki na połączenia i SMS-y przyznawane są w ramach promocji na 6, 9 lub 12 miesięcy, w zależności od kwoty abonamentu. Promocja obowiązuje do 31. marca.




Promowane modele telefonów to Samsung S5230 Avila GPS, Nokia 5230, LG GD510 i Nokia 2730 classic - wszystkie w cenie nie od 1 zł, jak to zwykle bywa w promocjach, lecz od 2 zł.

Zobacz: regulamin promocji 2 razy więcej (plik .pdf; 40 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 111
  • 0

    93. ~  2010-01-30 15:03:24  host: 109.243.65.176

    85 - Play od W3 różni się tym, że już w standardowej ofercie daje Klientom lepsze warunki niż W3 w promocjach, a jak jeszcze Play da coś gratis np potroi wybrany abonament to już w ogóle jest to bezkonkurencyjna sieć.

  • 0

    94. ~Kajtek  2010-01-30 17:49:35  host: 77-255-244-190.adsl.inetia.pl

    Ja nie wiem dlaczego wszyscy operatorzy prócz Ery dają tylko na pewien czas oferty ? później zostaje się z niczym i płaci za goły abonament. W Erze dają na cały okres umowy, tak samo w ofertach na kartę w Erze dają raz na jakiś czas 100% do wszystkich a u innych cykają po 10-20% :/

  • 0

    95. ~.  2010-01-30 18:11:09  host: cli103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 92- punkty profit mozna do marca jeszcze wykorzystac na obnizenie ceny tel

  • 0

    96.  2010-01-31 20:03:15

    @94 Ostatnio Plus rzucił 20% na wszystkie usługi (30dni na wykorzystanie bonusu) i Play podwajał nominały 20 i 40- też do wykorzystania przez 30dni. Orange zawsze daje bonus do wykorzystania tylko wewnątrz sieci. Tylko podwójne doładowania w TT można wykorzystać kiedy się chce i na wszystkie usługi.@93, sądzisz, że takie warunki podwójnego w Play są lepsze niż warunki podwójnego w Tak Taku?

  • 0

    97.  2010-02-01 00:27:55

    Gdzie jest w cenniku Nokia 5230???

  • 0

    98.  2010-02-01 02:46:30

    greenday: w innym newsie sa cenniki, i tam Avile znajdziesz.

  • 0

    99.  2010-02-01 11:01:25

    Sirmark: A co mnie Avila obchodzi? W tej wiadomości jest podane że pojawi się Nokia 5230, niestety w cenniku nie ma tego telefonu. Dlatego interesuje mnie to czy jest to pomyłka w tekście czy ten telefon rzeczywiście będzie niedługo dostępny. W Orange w innych krajach ten telefon jest w ofercie...

  • 0

    100. ~  2010-02-01 13:15:14  host: apn186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ehhh znów dramat, fajnie że np przy 100zł jest 400 min ale tylko na 12 miesięcy a po tym ile? pewnie 150min hehe już play wypada milion razy lepiej, wystarczy porównać. Tak naprawdę to jednak tylko Era z w3 się trzyma i daje na 2 lata bo za chyab 100zł tam na 2 lata jest 440 min, bez jakiś pół roku coś tam czy rok coś tam, najgorsza promocja to taka gdzie przez pół umowy masz dużo minut, a później mniej o połowę bo jak człowiek się przyzwyczai dzwonić to będzie sobie nabijał rachunek.

  • 0

    101. ~jacek  2010-02-02 10:17:00  host: dpo16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W sumie sprytna sprawa z tymi 2 zl za telefon. Zostaje w pamieci, ze nowe telefony takie i taki, za te 2 zl. Bo jednak nietpowa to cena jak na naszych operatorow.

  • 0

    102.  2010-02-02 12:07:31

    #99 nokia 5230 bedzie w sprzedaży od 4 lutego. w abo za 55 na 24 msc jest za 299 zl.

  • 0

    103.  2010-02-02 12:56:39

    @mk589 dzięki za informację :) czy mógłbyś podać jakiegoś linka do tej wiadomości, bo niestety nigdzie nie mogę znaleźć choćby wzmianki na ten temat...

  • 0

    104.  2010-02-02 13:09:17

    linka nie ma mam takie informacje, bo jestem pracownikem orange

  • 0

    105. ~zosia samosia  2010-02-03 14:06:06  host: doo155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jacek rzeczywiście dziwna ta opłata 2 zł za telefon, ale dobrze że podwójne minuty dotyczą wszystkich wielkości abonamentu, można sobie wybrać abonament dostosowany do potrzeb.

  • 0

    106.  2010-02-03 14:10:46

    a jak z tą avila gps?? też od czwartu w tej promocji bedzie??

  • 0

    107.  2010-02-04 09:18:57

    avila gps również od czwartku bedzie w sprzedaży

  • 0

    108. ~zosia s  2010-02-04 11:36:50  host: dqd225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no ja się właśnie nad nią zastanawiam, czy ktoś z was używał może starszej wersji bez nawigacji? Czy jako dziewczyna nie będę miała kłopotu z obsługą? :)

  • 0

    109.  2010-02-04 12:57:06

    napeno problemu z obsługa tego telefonu nie bedziesz miala, polecam

  • 0

    110. ~zos  2010-02-05 15:29:38  host: doo20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dzięki, poszukam jeszcze jeszcze informacji na jego temat. On jest dostępny we wszystkich wysokościach abonamentu?

  • 0

    111. ~  2012-03-07 12:30:55  host: vlan.efekt.net.pl

    genbf bjdghutdsc nsdvcs gcd upmm,.a „40000032152 €urogąbkami. Po doładowaniu gra Fishdom pobierze 600 €urogąbek z Twojego portfela jako zapłatę za „400 Fishdom

  • 0