Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 19 zł za kupon 200 zł w sklepie online

Orange: 19 zł za kupon 200 zł w sklepie online

Q! 24 Marca 2012 10:21

0 0

orange groupon kupon 200 za 19Na jednym z serwisów zakupów grupowych Orange oferuje kupon o wartości 200 zł do wykorzystania w jego sklepie online. Koszt zakupu kuponu to 19 zł.

Kupon upoważnia do zakupu jednego z 60 modeli urządzeń znajdujących się w ofercie sklepu: telefonu, tabletu, modemu lub komputera. Można go wykorzystać przy zakupie urządzenia wraz z abonamentem lub w ofercie mix.




Oferta jest ważna do 24. marca do godziny 23:59. Kupon promocyjny zrealizować można do 6. kwietnia. Jedna osoba zakupić może maksymalnie 5 kuponów, a każdy z nich można wykorzystać do podpisania oddzielnych umów na różne osoby.

Więcej szczegółów na temat promocji znaleźć można na stronie serwisu z zakupami grupowymi pod tym adresem.

Źródło tekstu: Groupon     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • -1

    17. ~Sidnej  2012-03-24 14:20:37  host: 79.170.50.36

    @15., 16. - masz rację. Sam bym skorzystał z tej promocji Orange na Gruponie, jednakże na razie nie mam w planie wiązania się abonamentem z jakimkolwiek operatorem. Niemniej jednak, jak ktoś w ostatnim czasie rozważał podpisanie umowy abonamentowej to ta promocja jest dla niego "jak znalazł".

  • 1

    18. ~b  2012-03-24 14:40:34  host: ip-78-30-110-133.free.aero2.net.pl

    Nie oplaca sie ten biznes. Nie, nie tak- oplaca sie - ale dla Orange. Nie mozna wykorzystac na telefon z oferty prepaid.

  • 0

    19. ~Sidnej  2012-03-24 14:49:32  host: 79.170.50.36

    Pewnie chodzi ci o Zetafon... no w tym przypadku trochę szkoda, że nie można tego gruponu wykorzystać biorąc telefon w Zetafonie, no ale nie da się zaprzeczyć, że dla decydujących się na abonament lub mix w Orange ta promocja jest jak najbardziej korzystna!

  • 0

    20.  2012-03-24 14:50:34

    Kto trzeźwo myślący kupuje u tego operatora jakiekolwiek urządzenia? Z blokadą simlock i brandowanym menu.

  • 1

    21. ~Sidnej  2012-03-24 14:50:44  host: 79.170.50.36

    Mój powyższy wpis był do "b" - spod nr 18.

  • 1

    22. ~b  2012-03-24 15:03:50  host: ip-78-30-123-59.free.aero2.net.pl

    I o Zetafon i o zwykly zestaw prepaid z telefonem ( jezeli takie istnieja ). Te najprostsze modele w Zetafonie i w ogole w ofercie Orange sa nieco drogawe i kupowanie ich u Orange ( tak jak napisal toms ), z simlockiem- troche mija sie celem. Dlatego troszke sie zdziwilem, jak nie zobaczylem chociazby oferty Zetafon. Z drugiej strony- Samsung Chat 335 na aukcjach to 300 PLN, u Orange na 36 mies, bez kwoty to 179.... szkoda czasu.

  • -2

    23. ~Sidnej  2012-03-24 15:17:47  host: 79.170.50.36

    @20. - toms, pewnie ten trzeźwo myślący kupuje u tego operatora, kto bierze urządzenie na własny użytek, a nie na handel! :) A co do brandowanego menu to nie w każdym telefonie ono wstępuje.

  • -2

    26. ~nick-o-dem  2012-03-24 16:10:39  host: 41.158.128.190

    Do nr 25: To wymyśl coś lepszego cienki bolku ;-p

  • 1

    27. ~  2012-03-24 16:22:33  host: t14-15.opera-mini.net

    cienki bolku-napisał gruby czesiek:d

  • 1

    28. ~lacosta  2012-03-24 16:37:50  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    Gdyby to jeszcze była jakaś normalna sieć , a nie ten nieszczęsny Orange... Niestety operator ten, podobnie jak Play, jest u mnie na czarnej liście.

  • 1

    29. ~  2012-03-24 16:52:05  host: p21-06.opera-mini.net

    Bolek ma racje, ta promocja to wielkie nic.

  • -2

    30. ~  2012-03-24 16:58:14  host: z34-06.opera-mini.net

    @lacosta. Miałem w każdej sieci telefon. Teraz mam w pomarańczy jestem bardzo zadowolony. Ale jak to mówią każdy lubi co mu się podoba.

  • -2

    32. ~zainteresowany  2012-03-24 17:43:59  host: z55-08.opera-mini.net

    internet orange free 59 domyślnie kosztujący 49zł mogę mieć za 34zł mc tzw. Combo. Do tego ten kupon umożliwia mi zakup modemu huawei z prędkością Do 42mb za 79zł Przy umowie na 16miesięcy:-) opłaca się?

  • 0

    34. ~misiek  2012-03-25 07:32:31  host: ackn93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy ktos się orientuje czy nowy ipad w orange ma simlocka i jakieś zmiany w systemie?

  • -2

    35. ~  2012-03-25 09:15:07  host: apn-95-41-200-203.dynamic.gprs.plus.pl

    23 - czyli ci, co kupują bez blokady, to handlarze. Oj, biedny człowieczku, żal mi cię.

  • 0

    36. ~  2012-03-25 10:14:25  host: 81-219-204-36.adsl.inetia.pl

    @~misiek - Orange nie opłaciło prądu i zamknęli im infolinię? Nie sądzę... To świeża sprawa, więc tam będą wiedzieć najlepiej.

  • 0

    37. ~podstawowa sprawa  2012-03-26 07:51:42  host: ip-110-203.mofnet.gov.pl

    podsatwowa sprawa jest taka, że nie łączy się to z innymi promocjami...

  • 0

    38. ~anTYkłamca  2012-03-26 16:19:35  host: v20-16.opera-mini.net

    Do numeru 37. - Nie kłam! I nie wprowadzaj ludzi w błąd! Na stronie gruponu, pod omawianą tu ofertą bonu Orange o wartości 200 zł jest wyraźnie napisane: "Oferta łączy się z innymi promocjami na stronie www.orange.pl"!

  • 0

    39.  2012-03-27 22:54:54

    19 zł za 200 zł - brzmi jak zabawa w bardzo popularny portal z promocjami... Wolę jednak jak sieć zajmuje się sprawami sieci i daje bonusy, tanie rozmowy i smsy jak, np. Heyah, która coraz bardziej mnie do siebie przekonuje.

  • 0

    40.  2012-03-27 23:03:52

    To pewnie przez to Zuza, że coraz bardziej Cie przekonuje :D Popytaj jeszcze troche to Cie calkiem do Łapy przekonam hehe :D

Dodaj swoją opinię