Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 18 groszy do wszystkich w pakiecie

Orange: 18 groszy do wszystkich w pakiecie

LuiN 28 Sierpnia 2012 12:38

0 1

Od 28. sierpnia dostępna jest nowa promocja w ofertach Orange na kartę. W nowym pakiecie minut koszt połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych wynosi 18 gr za minutę.

Promocja jest nową odsłoną Wygadanego Pakietu. Pakiet 50 minut do wszystkich sieci, ważnych przez 30 dni kosztuje 9 zł.

Aktywacji pakietu dokonać można za pomocą SMS-a o treści WYGADANY, wysłanego pod numer 474 (cena jak za zwykły SMS). Stan minut w ramach pakietu sprawdzić można SMS-em o treści ILE, wysłanym pod numer 474.

Pakiet dostępny jest dla użytkowników taryf Orange One i Orange POP do 17. października. Wygadany Pakiet nie łączy się z usługą Ty i 3 w Orange POP.




Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 165 kB).

Jak oceniasz ofertę pakietów dodatkowych w Orange na kartę?

Bardzo atrakcyjna
15.44%
Atrakcyjna
24.70%
Nie wyróżnia się
15.97%
Mało atrakcyjna
16.38%
Bardzo mało atrakcyjna
23.49%
Nie mam zdania
4.03%

Wszystkich głosujących: 745




Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 304
  • 0

    312. ~  2012-09-05 08:40:05  host: v11-15.opera-mini.net

    @310, mylnie zakładasz, że ktoś planuje przenosić numer do Orange. Przenosić to trzeba do Virgin a w orange np można juz być. Nie pomyślałeś o tym? Ten spod 309 to hotelosram i spamuje od rana codziennie. Wystarczy prześledzić wpisy w każdym newsie w godzinach porannych, to jego IP zawsze się przewija.

  • 0

    313. ~  2012-09-05 08:52:29  host: z50-09.opera-mini.net

    312. Jakie trzeba? To teraz byle kiełbasą ktoś wam pomacha i już trzeba lecieć do niego? Wyluzujta. PS. Najwyraźniej jesteś związany z Vm, skoro tak namawiasz do Vm :-p

  • 0

    314.  2012-09-05 09:13:11

    312. - ja nic nie zakłądam. Ja czytam i widzę co ludzie piszą. Może nie tu akurat, ale pełn jest atkich debilnych wpisów, gdzie albo wszyscy przenosząnumery ze względu na 1 grosz, albo pada jakaś sieć, albo prommocja to promocja i to, zę na miesiąc nie znaczy, ze nie przedłużą - w przeciwieństwie do tej bezterminowej, która jutro może być zakończona... Zrozum - ja nigdy nic nie zakładam. Sobioe przeliczam od czasu do czasu kiedy jakieś nowe oferty wchoidzą - co tracę czy co mógłbym zyskać przenosząc numer czy zmieniając ofertę u swojego. Właśnie zmeiniłem i mojego na 2 numerach taryfy, na 2 numerach zostawiłem - bo dali większe bonusy i tam to wystarczy. Nie przenoszę, nbo albo nic albbo zbyt mało (coś w stylu grosz na minutę, 3 gr na esemes itp.) zuskałbym, co nie jest warte czasu poświęconego na kolejne analizy i przenosiny. Bo za moment się odwróci i z powrotem będę wracał. O jakości,obsługi, zasięgu i in. ważniejszych rzeczach nie mówię, co cały czas jest wszędzie podnoszone - sam ju ż nie wiek, która sięc ma najlepszy zasięg a która do d. A na IP nie patrzę nawet. Szkda że nie ma obowiązku lohowania się.

  • 0

    315.  2012-09-05 09:17:41

    Jeśli czytam tekst, że pielgrzymki chodzą z salonu sieci X do salonu sieci Y, podparte mocnym, a jakże, argumentem o groszowej różnicy za minutę, to piszący chyba wie co mówi? Może i jest analitykiem danej sieci czy kimś takim? Naprawdę, ja wieŻę ludziĄ ;-)

  • -1

    316. ~  2012-09-05 17:52:52  host: z42-10.opera-mini.net

    wlasnie widzialem w tv reklame tej stawki 18gr/min. Orange niezle poszedl po bandzie. Ciekawe jak odpowie konkurencja a szczegolnie Play, ktory juz nie jest taki tani jak kiedys. Virgin ze stawka 19gr i przy zupelnym braku reklam i slabej dystrybucji bedzie miec spory problem, bo towar nawet najlepszy z magazynu sie nie sprzeda. Orange zaskoczyl wszystkich

  • 0

    317. ~  2012-09-05 19:39:06  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    Czytaj częściej telepolis, to nie będziesz zaskoczony ;)

  • 0

    318. ~  2012-09-05 19:54:18  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    O kurde! Niechcący zrobiłem im darmową reklamę. Może mnie nie wykasują!

  • 0

    319. ~  2012-09-05 23:21:01  host: z23-08.opera-mini.net

    Znów pakiet, ale to normalne w Orange.

  • 0

    320. ~  2012-09-05 23:47:05  host: z60-13.opera-mini.net

    Pakiet mógłby mieć ważność do 17 października, a nie 30 dni :-D

  • 0

    321. ~  2012-09-06 17:21:11  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    #320 to ile ty rozmawiasz, minutę dziennie?

  • 0

    322. ~  2012-09-06 17:46:11  host: z60-13.opera-mini.net

    321. Nie zrozumiałeś, chodziło mi o bezsens dawania pakietu na 30 dni, skoro po 45 go wyłączą :-D

  • 0

    323.  2012-09-06 21:14:27

    320/2, a wtedy wyłączą? No nie jest bez sensu, skoro teraz nie wiesz, czy go nie przedłużą.

  • 0

    324. ~  2012-09-07 08:42:19  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    Mówię wam: nie bez powodu promocja jest do 17/10 bo od 18/10 będą stawki 18 groszy do wszystkich i 10 do orange i na stacjonarne

  • 0

    325. ~  2012-09-07 09:04:06  host: z60-13.opera-mini.net

    324 A ja Ci mówię, że się mylisz. Żadnej zmiany w cenniku nie będzie. Jeśli już, to pakiet zostawią. W co i tak wątpię.

  • 0

    326. ~  2012-09-07 11:41:08  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    #321 to trochę by było bez sensu, bo pakiet można włączyć jeszcze 17 października i wtedy będzie ważny przez 30 dni. A wiecie co jest 17/10 - rocznica wielkiej rewolucji! Oj będzie się działo!

  • 0

    327. ~  2012-09-19 16:30:41  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    W telewizji pojawiają się reklamy tego pakietu. Taka reklama to jednak ogromny koszt. Po co reklamować usługę, która miałaby być zaraz wyłączona? Czy przypadkiem z pakietem 600 sms też tak nie było?

  • -1

    328. ~niedowiarek  2012-09-25 15:16:18  host: user-46-112-214-199.play-internet.pl

    Ten pakiet wychodzi zdecydowanie drożej. Prosty rachunek - 18 gr/min*50 min = 9 zł + 9 zł za aktywację pakietu = 18 zł. Jeśli nic nie aktywujemy, to za 50 min. * 29 gr. zapłacimy 14.50 PLN. Jak dla dla mnie to oszustwo ze strony Orange.

  • 0

    329.  2012-09-25 15:26:42

    niedowiarek (328), źle to liczysz. Nie płacisz nic dodatkowo za żadną aktywację. Aktywując pakiet od razu 9 zł z konta głównego, zamienienie jest na 50 minut po 18 gr lądując na koncie promocyjnym. Płacisz jedynie 9 zł, dostając za nie 50 minut. Ani złotówki więcej.

  • 0

    330. ~hura  2012-09-27 20:15:38  host: 178.213.94.96

    panowie jak to jest pisaliście, że Wygadany Pakiet nie obejmuję rozmów na telefony stacjonarne. Ja dziś dzwoniłem dwukrotnie na stacjonarny i ani grosza z konta mi nie wzięło, a właśnie z pakietu minut. :D

  • 0

    331.  2012-09-27 20:18:05

    hura (330), bo opieraliśmy się na oficjalnym regulaminie, w którym nie było jednoznacznej wzmianki o stacjonarnych. ;-)

Dodaj swoją opinię