Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 120 minut z okazji urodzin również w abonamencie

Orange: 120 minut z okazji urodzin również w abonamencie

LuiN 3 Lutego 2012 12:34

0 0

W ramach usługi Urodziny otrzymać można co roku od sieci Orange w dniu naszych urodzin pakiet 120 minut na połączenia w sieci Orange.

Usługę Urodziny aktywować mogą abonenci sieci Orange po przynajmniej 31 dniach korzystania z numeru. Usługę aktywujemy za pomocą SMS-a pod numer 506 (koszt: 20 gr), w którego treści wpisujemy swoje imię, datę urodzin oraz imienin (imię, dd.mm.rrrr, dd.mm) np.Kasia, 07.11.1989, 13.02.

Można też wysłać SMS o treści URODZINY, pod numer 506, by w odpowiedzi otrzymać instrukcję, jak prawidłowo zgłosić się do usługi. Po zatwierdzeniu przesłanych danych nie będzie możliwa ich modyfikacja.




Po włączeniu usługi, w dzień swojego święta można rozmawiać za darmo ze wszystkimi w Orange przez 120 minut, do końca danego dnia. Stan pozostałych minut sprawdzić można, wysyłając SMS o treści ILE, pod numer 516.

Aktualizacja
Analogiczna usługa wciąż dostępna jest dla użytkowników ofert na kartę. Szerzej o niej pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: regulamin usługi Urodziny (plik .pdf; 52 kB).

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~mirekb  2012-02-03 13:46:14  host: apn-95-40-230-23.dynamic.gprs.plus.pl

    chyba ze 30 znajomym ktorzy od lat sa w orange wlaczylem tą usluge.zadna data urodzin nie jest oczywiscie prawdziwa..ktos napisal ze jest od 2 lat.owszem.ta promocja ma inny regulamin.prepaidowcom zlikwidowano ta usluge ;-)

  • 0

    15. ~nie podam nika  2012-02-03 13:51:46  host: user-46-113-181-96.play-internet.pl

    A ja mam do wszystkich w plusie za darmo :p I mam w nosie 120 minut

  • 0

    16. ~abc  2012-02-03 13:52:01  host: 212.160.172.70

    co za bzdura w artykule, Urodziny są i były najpierw dla ofert na kartę!

  • 0

    17.  2012-02-03 13:53:51

    zmiencie wpis w wiadomosci bo wprowadza w blad, ze nie dotyczy ofert na karte - a wlasnie jest tak ze dotyczy!

  • 0

    18. ~!@#  2012-02-03 13:54:28  host: 212.160.172.70

    ZMIEŃCIE TEKST, BO WPROWADZA W BŁĄD

  • 0

    19. ~Szewczyk Kopytko  2012-02-03 14:03:57  host: z06-06.opera-mini.net

    To ja wprowadze datę 25 i 26 XII i całe święta będę miał za darmo.

  • 0

    20. ~  2012-02-03 14:09:48  host: 77-255-156-172.adsl.inetia.pl

    Nie widzicie nowości. Przecież oferta dotyczy tylko i wyłącznie abonamentowców. Karty odpadają.

  • 0

    21. ~asd  2012-02-03 14:15:46  host: 212.160.172.70

    ALE URODZINY SĄ TEŻ W OFERCIE NA KARTĘ!!!!!!! I SĄ TAM OD BAAARDZO DAWNA

  • 0

    22. ~***  2012-02-03 14:22:23  host: 213-238-93-128.adsl.inetia.pl

    Na kartę też zarejestrowali, ale to kosztuje 2 smsy. NIC ZA DARMO. Pozdrawiam tych co nie wiedzą o czym piszą. Pa ci....

  • 0

    23. ~a_lex  2012-02-03 14:39:02  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Mam to na kilku SIMach od tamtego roku i właśnie - oczywiście piszę o karcie. Widać teraz można się spodziewać wiadomości o usługach typu zegar stop i podobnych ;)

  • 1

    24. ~  2012-02-03 14:51:13  host: public90085.cdma.centertel.pl

    LUDZIE. Co wy się tak pieklicie. Autor newsa zacytował regulamin. Fakty są takie, że dla abonentów prepaid usługa jest dostępna od dawna, a od wczoraj jest dostępna dla abonentów postpaid. Usługi w obu przypadkach są podobne, tylko mają inne regulaminy.

  • 0

    25. ~WP7.5  2012-02-03 14:55:11  host: 148.240.80.59

    Oj LuiN, LuiN! Proponuję Ci rozpocząć zażywanie jakiegoś specyfiku poprawiającego pamięć ;-) Sam ponad dwa lata temu napisałeś w tej wiadomości - http://www.telepolis.pl/news.php?id=16813 o starcie usługi URODZINY w ofertach Orange na kartę. Co więcej i wtedy i teraz użyłeś nawet tego samego przykładu, czyli: "Kasia, 07.11.1989, 13.02." :-) Ponadto błędnie podajesz, że "z wyłączeniem ofert na kartę", ponieważ usługa URODZINY nadal jest dostępna w ofertach prepaid sieci Orange - i to we wszystkich taryfach! http://www.orange.pl/kid,4002009262,id,4002010525,title,Urodziny ,article.html

  • 0

    26. ~abc  2012-02-03 14:56:45  host: public-gprs284094.centertel.pl

    stareeee

  • 1

    27. ~  2012-02-03 15:06:38  host: public90085.cdma.centertel.pl

    @25 Człowieku przestań bredzić. LuiN zacytował regulamin, nie musi znać wszystkich promocji na pamięć wszystkich opów. A przykład z Kasią też jest cytatem z regulaminu. Weź się ogarnij chłopie zanim zaczniesz kogoś publicznie obrażać.

  • 0

    28. ~  2012-02-03 15:17:45  host: z03-11.opera-mini.net

    LuiN, mógłbyś podać swoją datę urodzenia ;) Chętnie bym ją poznał i potem składał ci życzenia ;P I jeszcze na przykładzie twojego imienia: Czy trzeba wysłać pełne imię np. Lech, czy może być zdrobniałe np. Leszek? Mógłbyś sprawdzić to?

  • 1

    29. ~vesulok  2012-02-03 15:29:11  host: 095160229241.zabrze.vectranet.pl

    Czy wy wszyscy potraficie czytać ze zrozumieniem?

  • 0

    30. ~WP7.5  2012-02-03 15:30:58  host: 148.240.80.59

    @27.: Sam się ogarnij i nie mów do mnie chłopie! Kogo publicznie obraziłem?! Gdzie ty widzisz obrazę w humorystyczny zwróceniu uwagi?! Nie wiesz co to: ;-) oznacza?! Po pierwsze to nawet jak się nie zna na pamięć wszystkich promocji danego operatora, to jak się o czymś pisze to właśnie jest okazja żeby zapoznać się przynajmniej z tym zagadnieniem, o którym się pisze! Po drugie to nikt inny jak właśnie LuiN napisał już wcześniej o promocji URODZINY, więc coś poza cytowaniem regulaminu powinien w tym obszarze wiedzieć i zrobić. No a po trzecie to nawet jak Orange namieszało nazywając promocje dla taryf abonamentowych tak samo jak już dawno temu wprowadzoną promocję dla taryf prepaid (która nawet jest aktywowana praktycznie na takich samych zasadach) to przecież nie na stronie o gotowaniu, czy szydełkowaniu, tylko na portalu "tel-kom" powinno być to jasno przedstawione - czyli na przykład, że to niedawno wprowadzona do taryf abonamentowych wersja promocji znanej i funkcjonującej od lat w taryfach prepaid. Zaś zasady jej aktywacji i działania są niemalże identyczne jak w przypadku ofert na kartę.

  • 0

    31. ~WP7.5  2012-02-03 15:37:40  host: 148.240.80.59

    Trochę zastanawiające w tym przypadku jest to, że samo Orange nie chwali się wprowadzeniem tej promocji - ani na swoim blogu, ani w serwisie prasowym, więc...

  • 0

    32. ~  2012-02-03 15:48:39  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    Kto pierwszy umieścił informację ten jest trendy to jest to

  • 0

    33. ~gnfbd  2012-02-03 18:48:44  host: user-164-127-239-97.play-internet.pl

    Nie przepadałem za orange ale będę - może nie pierwszy - i powiem, że tego typu promocje, usługi etc. podobają mi się w orange. W porównaniu z simplusem to niebo a ziemia. W orange ciągle coś się dzieje, zawsze ktoś znajdzie coś dla siebie. Gdyby jeszcze tylko usługi w pre-paid wzajemnie się nie wykluczały. simplus miał jakiś czas temu reklamę ze scenami batalistycznymi ze średniowiecza - PASUJE jak ulał. :) W tej chwili przodują T-Mobile, Orange, Play a potem dopiero Plus, niestety. Jakość jest dobra ale oferta...!!! :(

Dodaj swoją opinię