Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 100% więcej w Twoim Planie - oficjalnie

Orange: 100% więcej w Twoim Planie - oficjalnie

sirmark 6 Lutego 2006 16:48

0 0

Od 6 lutego do odwołania Orange wprowadza nową promocję: "100% więcej w Twoim Planie", która jest dostępna automatycznie dla wszystkich nowych abonentów indywidualnych kupujących nową aktywację w taryfach Twój Plan oraz Twój E-Plan oraz korzystających z nich w ramach Programu Profit (przedłużenie umowy z Orange).

Promocja 100% więcej w Twoim Planie polega na dodawaniu przez pierwsze 6 miesięcy dodatkowej kwoty na połączenia w sieci oraz na stacjonarne.

W przypadku Twój Plan i Twój E-Plan wysokość dodatkowej kwoty równa jest wysokości sumy usług podstawowych "Wszyscy i na Wszystko" oraz "Orange i Stacjonarne". Wartość extra może być wykorzystana na połączenia głosowe również SMS i MMS na numery Orange w Polsce oraz na połączenie głosowe na numery stacjonarne.




Jeśli np. suma usług abonenta indywidualnego Orange wynosi 50 zł, to co miesiąc otrzyma on dodatkowe 50 zł na rozmowy z numerami Orange i stacjonarnymi. Skorzystać z promocji mogą wszyscy abonenci indywidualni w Orange, którzy zakupią aktywację w Twoim Planie (E-planie) z kwotą zobowiązania 25 zł i więcej. Skorzystanie z promocji na usługę 100% więcej możliwe jest równocześnie z innymi usługami promocyjnymi dostępnymi w Orange. Na dodatkową kwotę działa miesięczny kapitał złotówek. Wysokość środków z usługi można sprawdzić korzystając z usługi Powiedz Ile. Włączenie usługi "100 proc. więcej w Twoim Planie" jest bezpłatne i jest ona włączana automatycznie, podczas zakupu aktywacji w Twoim Planie Orange.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~deskarz  2006-02-06 17:12:34  host: dph169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tyle, że bzdurnie tylko na 6 miesiecy jest promo. A jak sie promo skończy to dalej są te beznadziejne stawki orange

  • 0

    2. ~koziol  2006-02-06 18:44:11  host: eft203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgadzam sie z przedmowca i dodam ze caly czas (Orange)jest szerzona idea "tylko" dla nowych abonantow zas natomiast ci ktorzy juz posiadaja abonament (jak w moim przypadku) moga sie pocalowac w 4 litery!

  • 0

    3. ~J.W. Busz  2006-02-06 19:13:14  host: pc247.skierniewice.cvx.ppp.tpnet.pl

    na starych uzytkownikach nikomu juz w Orange niezalezy... a szkoda, ale nie nasza:) My dyktujemy warunki bo to sa nasze pieniadze, wiec mozemy zmienic operatora, korzystac z nowych promocji zachowujac dotychczasowy nr tel.

  • 0

    4. ~dream3r  2006-02-06 19:43:53  host: avc252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    J.W. Busz: Ja dostałem w propozycji przy JIMix25 dodatkowe 20PLN co miesiac do orange i stacjonarne, nie jest to co prawda 100% więcej, ale mam to przez cały okres trwania przedłużonej umowy, tj. 12 miesięcy. Moim zdaniem nieźle.

  • 0

    5. ~  2006-02-06 20:05:09  host: chello084010042155.chello.pl

    i znów porażka. Era rządzi nieprzerwalnie od urodzinowej

  • 0

    6. ~magik  2006-02-06 20:13:03  host: gprs9.orange.pl

    hehe juz pewnie niedługo rozwiąze drugą (po BE) umowe z Ahuja gdyz zaproponowali mi gorsze warunki niz posiadam obecnie w tej durnej sieci !!! myslałem ze Pani z działu propozycja sobie jaja robi, a tu całkiem poważna oferta :D (dodam iz jestem w orange/idea od 4 lat. tego jeszcze nie było ! byłem w szoku ! Do bani z orangutanami !!

  • 0

    7.  2006-02-06 20:43:16

    zal mi was, dla przypomnienia za 30 zeta w erze masz rozmowy z jednym numerem grati i to z limitami, w orange za 30 zeta amsz darmowe rozmowy z 3 numerami bez limitow! a wam ciagle zle, narzekacie na orange bo mysleliscie ze kokosy z nieba wam zleca, a wiadomo ze nikt z operatorow neichce walki cenowej, tortu starczy na 3.

  • 0

    8.  2006-02-06 21:08:49

    do autora newsa: troche zle sie czyta regulamin wielkosci 422x297 bez mozliwosci powiekszenia okna!!

  • 0

    9. ~magik  2006-02-06 23:11:47  host: gprs9.orange.pl

    do tomiboss2006: ja nie pisze o abonamencie za 30 zł !! zostawiam im co miesiac 300 zł za 2 numer w tym jeden to BE za 60 zł, wiec sa jak na razie żenujący. ciekawe kiedy sie obudzą. zreszta w ogole mi ich nie żal. nawiasem mówiąc Plus daj super warunki dla przechodzących z orange :) wiec żal to jest mi Ciebie, ja umiem liczyć !!

  • 0

    10. ~Dina  2006-02-07 00:17:52  host: 80.232.117.122

    Program dla abonentów przedłużających umowę w Orange nazywa się Propozycja,a nie Profit.

  • 0

    11. ~PeGaS  2006-02-07 13:21:50  host: clk80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi samego siebie nie żal ;) magik, dla mnie możesz dzielić, mnożyć, pierwiastkować i całkować... mi się nie chce. Jako klient, podpisując umowę w salonie, nie zwracam uwagi na kruczki i drobne pismo - lubię jasne zasady, a to dostaję tylko w pomarańczy...

  • 0

    12. ~zukierro  2006-02-07 15:08:59  host: dor35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to są dla ciebie jasne zasady?? Właśnie promo na pół roku to jestściema bo potem musisz dużo płacić. W erze zasady, które masz na starcie, masz do końca. I dla mnie to są jasne zasady

  • 0

    13. ~magik  2006-02-08 00:50:48  host: gprs10.orange.pl

    do PeGaS: przeciez nikt nie zmusza Cie do liczenia czegokolowiek, jesli masz nadmiar gotówki to łorendż jest w sam raz dla Ciebie - wydoją Cie z kasy jak złoto :))

  • 0

    14. ~  2006-02-08 18:30:07  host: chello084010042155.chello.pl

    PeGaS, taki przykład dla Ciebie z tej jasności w Mandarynce:
    Promocja w Orange dla Firm: Dodatkowo liczba minut równa maksymalnej liczbie wynikającej z kwoty deklarowanej do własnej sieci. Minuty dostajesz i to nawet nie mało, ale możesz je dopiero wykorzystać po wykorzystaniu całej kwoty zdeklarowanej i to tylko do sieci Orange i sieci stacjonarnych, a jeżeli nie wykorzystasz to Ci przepadają. Do 16 stycznia najlepszą promocję dla Biznesu miał Plus GSM, ale teraz Era i ich sieć firmowa bije wszystkich na głowę. A jeszcze jedno tylko Era zmienia swoje promocję i walczy o klienta

  • 0

    15.  2006-02-09 16:09:06

    kupiłem wlasnie e-plan w orange'u...Na szczescie na ich stronie jest jeszcze sporo błędów - przede wszystkim jest nie uaktualniona...Tak wiec jeszcze mozna skorzystac ze starej promocji Wolny Numer....czyli przez pol roku jedna osoba za darmo, a nie marne 100 % gratis(tylko w siecie albo do stacjonarek)!!!

  • 0

    16.  2006-02-10 12:38:49

    A ja tam nie narzekam za bardzo na Oryndża, właśnie skończyła mi się umowa, zostałem przy swoim telefonie, ale zmniejszyłem taryfę na jedna idea 25 (25 zł, 0,75 zł/min, czyli ok. 33 minuty do wszystkich), a oni dodali mi jeszcze do tego dodatkowo pakiet 20 zł miesięcznie w tp i orangu (0,40 zł/min, czyli 50 minut) i jeszcze pakiet 10 zł miesięcznie na smsy w orangu (są po 0,10 zł czyli 100 szt. na miesiąc). I to wszystko na cały czas trwania umowy - czyli na 12 miesięcy.

  • 0

    17. ~Katiii  2010-04-11 19:49:01  host: 82.160.207.2

    A do kiedy to?

Dodaj swoją opinię