Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 100% więcej na walentynki

Orange: 100% więcej na walentynki

LuiN 14 Lutego 2011 10:47

0 0
Tylko 14. lutego, z okazji dnia św. Walentego, Orange promuje doładowanie konta kwotą 50 zł dodatkowym bonusem o wielkości 50 zł.

Aby otrzymać 100% więcej na rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange oraz na połączenia z numerami stacjonarnymi i transfer danych należy doładować konto za pomocą strony internetowej poprzez doladowania.orange.pl

Bonus 100% więcej dotyczy jedynie doładowań kwotą 50 zł.


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 61
  • 0

    42. ~  2011-02-14 18:17:25  host: public16315.cdma.centertel.pl

    41@ w playu z konta promocyjnego też nie kupisz żadnego pakietu, to kasa tylko do dzwonienia, smsów i interneu.

  • 0

    43. ~lukasz  2011-02-14 19:26:11  host: a14.net142.okay.pl

    ja doladowalem i przedłuzylo mi waznosc bonusu o 92 dni a nie o 30 dni super sprawa

  • 0

    44. ~  2011-02-14 19:42:26  host: 213.25.50.41.net.kth.pl

    @42. Ale przynajmniej zadzwonisz poza sieć. Zresztą gdyby można było kupować pakiety to mielibyśmy niemal perpetummobile ;), kupując na przemian pakiety 30za10zł oraz 10za5 złotych. Trochę za dobrze by było :).

  • 0

    45. ~kuba144  2011-02-14 21:35:10  host: wyzyny.info

    AAAAAAA!!! Doładowałem się wczoraj za 50zł. O ironio :/

  • 0

    46. ~robaas  2011-02-14 23:23:35  host: omb51.internetdsl.tpnet.pl

    czy tylko mi dzisiaj cała strona orange działa jak na modemie? smsy do potwierdzeń nie dochodzą, a na doładowanie czekam od 21...

  • 0

    47. ~orandziak  2011-02-15 07:43:22  host: 80.54.10.121

    Też doładowałem się wczoraj o 19 i do teraz kasy jeszcze nie dostałem. Poczekam jeszcze.

  • 0

    48. ~paabu  2011-02-15 09:38:45  host: avp189.internetdsl.tpnet.pl

    Ja doładowałem o 22 i do dzisiaj nie mam potwierdzenia. System płatności chyba zawiódł. Ciekawe czy pomoże reklamacja?

  • 0

    49. ~maraka  2011-02-15 10:30:35  host: etr.net.pl

    A można liczyć na zniżki w ofertach biznesowych? Czy zostaną obniżone ceny Samsunga Galaxy Ace?

  • 0

    50. ~orandziak  2011-02-15 12:58:35  host: 80.54.10.121

    No kase dostałem wkońcu jakąś godzine temu ale bonusa jeszcze nie mam. Mam nadzieje że przyjdzie bo jak nie to poprostu bede zmuszony iść do salonu i porozmawiać co to Orange odwala.

  • 0

    51.  2011-02-15 13:30:51

    Kasa z tej promocji jest na połączenia do wszystkich? W Tak Taku, jak robią podwójne doładowania, to pieniądze dają na wszystkie połączenia i usługi.

  • 0

    52. ~  2011-02-15 14:11:43  host: 91.213.137.241

    ;

  • 0

    53. ~robaas  2011-02-15 17:23:08  host: omb51.internetdsl.tpnet.pl

    @47, @48: doładowanie dostałem rano, niestety bonusowego doładowania brak - poczekam 24h (taki czas podają w regulaminie). Jak ktoś z Was dostanie bonus za te spóźnione doładowania to pochwalcie się w komentarzu.

  • 0

    54. ~*znawca*  2011-02-15 17:39:09  host: chaos.tpnet.pl

    @53 i podobni. Jeżeli doładowanie otrzymaliście dzisiaj to system was automatycznie nie zaliczył do promocji. Teraz pozostaje jedynie pytanie w jaki sposób doładowywaliście. Jeżeli robiliście to przelewem z banku po godzinie 14-15 to niestety macie pecha. Przelew "wyszedł" dopiero dzisiaj i nie załapaliście się na promocje. Jeżeli przez stronę operatora lub pośrednika typu bluemedia.pl to musicie ustalić z nimi fakty. Ale może skończyć się na domaganiu się odszkodowania.

  • 0

    55. ~robaas  2011-02-15 18:23:55  host: omb51.internetdsl.tpnet.pl

    Właśnie otrzymałem smsa z informacją o bonusowym doładowaniu. @53: doładowania były przez stronę operatora, w moim przypadku mtransfer. Ewidentnie wysypał się system orange, doładowanie robiłem o 21:26 (sms z hasłem potwierdzającym płatność), maila z potwierdzeniem doładowania dostałem o 01:24, a w treści była informacja: "Zamówienie złożone dnia: 2011-02-14 22:05" jak widać orange miało poważne problemy ze stabilnością (tak samo tragicznie chodziła cała strona orange on-line).

  • 0

    56. ~orandziak  2011-02-15 19:01:31  host: 80.54.10.121

    Potwierdza. Kasa wysłana wczoraj o godzinie 18:30. Na kąto główne kasa wpłynęła mi o godzinie 10:30 a na konto promocyjne po godzinie 18 :) To się chwali! Bo w sumie kasa wysłana wczoraj tak więc w dzień promocji.

  • 0

    57. ~  2011-02-15 19:49:31  host: host-81-190-116-34.gdynia.mm.pl

    Wszystkim, którzy doładowywali przez stronę orange do godziny 23.59 należy się bonusowe 50 PLN. Nawet jeżeli środki wpłynęły na konto główne wpłynęły 15 lutego.

  • 0

    58. ~Janek  2011-02-16 12:07:06  host: dpx28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @49 ostatnio Orange dość intensywnie działa w sektorze klientów biznesowych (nowe telefony, niższe cen HTC Wildfire, Nokii N8, nowa promocja dopasowana z niestandardowym wyborem wysokości abonamentu itd), więc można i na to liczyć. Najlepiej jest, przejść się do najbliższego salonu operatora i po prostu popytać.

  • 0

    59.  2011-02-17 13:28:15

    promocja walentynkowa to totalne nieporozumienie.14 lutego przelalem 50zl do paytela.odczekalem 24 godziny i nic.16 lutego interwencja w paytelu,podobno serwer sie zatkal.w koncu jest doladowanie za 50zl ale nie ma bonusa.no to telefon do *100. maja zalatwic sprawe.i co i nic.17 lutego znowu telefon do *100.jest problem,dlaczego doladowanie konta bylo 16 lutego.bonusa dalej nie mam.pozdrowienia dla jabczynskiego,bo zanim oglosi jakas promocje niech sprawdzi mozliwosci techniczne swojej sieci a jak widac sa do dupy.

  • 0

    60.  2011-02-18 12:00:57

    Mogli dać chociaż 48 godzin na skorzystanie z tej promocji. W Tak Taku mam prawie 2 miesiące na skorzystanie z podwójnych doładowań (promocja 2xTak Tak).

  • 0

    61.  2011-02-18 14:40:06

    I w koncu sukces.18 lutego dostalem walentynkowy bonus 50 zl,waznosc niestety 27dni a nie 30 dni.Ten sam tekst probowalem umiescic na blogu Jabczynskiego ale cenzura nie umiscila tego tekstu/dziala lepiej jak w komunie/.

Dodaj swoją opinię