Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 100 SMS-ów do wygrania w aplikacji na Facebooku

Orange: 100 SMS-ów do wygrania w aplikacji na Facebooku

sirmark 8 Kwietnia 2013 20:12

1 11

Na profilu Orange Polska na Facebooku dostępna jest aplikacja Odbijaniec, dzięki której klienci korzystający z oferty Orange na kartę i klienci indywidualni oferty Mix, mogą zdobyć pakiet 100 SMS-ów.

Aby zdobyć SMS-y, należy uruchomić aplikację Odbijaniec i zagrać. Każdego dnia 10 tys. pierwszych osób, którym uda się odbić SMS-a 100 razy otrzyma bonus w postaci 100 SMS-ów do wszystkich sieci ważnych 2 dni. Grać w aplikacji można nieskończoną ilość razy. Jedna osoba może dostać 1 bonus jednego dnia., a następnego dnia może wygrać kolejny.




Doładowanie nastąpi w ciągu 24h od zakończenia jednodniowej edycji. Aplikacja jest dostępna od 8 kwietnia do 10 kwietnia.

Zobacz: regulamin aplikacji Odbijaniec

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 33
  • 2

    15. ~Piotrek  2013-04-08 21:32:53  host: 178.181.112.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Amnie rozwaliła długość trwania tego konkursu - aplikacja dostępna całe 3 dni od 8 do 10 kwietnia - WOW Wszystko idzie Q jakości

  • 2

    16. ~Rafaello  2013-04-08 21:40:59  host: apn-46-169-211-41.dynamic.gprs.plus.pl

    Jak maja dawać takie wygrane, to lepiej aby ich woogóle nie było, to jest tak jakby ktoś dał napiwek 1grosz. Orange się po prostu ośmiesza.

  • -1

    17. ~  2013-04-08 21:45:18  host: v57-11.opera-mini.net

    Reprezentuje biede i korzystam z takich facebookowych gier albo innych tajemniczych kodow powered by Orange, bo przeciez lepiej jest przeprowadzic rozmowe za darmo niz za nia zaplacic, bogacze tego nie zrozumieja

  • 2

    18.  2013-04-08 21:46:05

    Całe 2 DNI Hahahaha ubaw po pachy. Cały oryncz. ŻAŁOSNA SIEĆ!!!

  • 2

    19.  2013-04-08 21:47:00

    A tak na serio to te smsy to są na 48 godzin czy do północy kolejnego dnia?

  • 1

    22.  2013-04-08 22:17:13

    Wszystkie bonusy i konkursy poprzez facebooką są tylko po to aby kupić Twoje dane osobowe a potem je sprzedawać innym firmom czy podmiotom. Ot i cała filozofia.

  • 1

    23.  2013-04-08 22:19:50

    @22 Oczywiście że jest tak jak piszesz. Za darmo można było coś dostać ale w poprzednim ustroju. Teraz ludzie się sprzedają dla marnych pakietów. I lecą jak stado baranów.

  • -1

    24. ~  2013-04-08 22:24:43  host: v04-09.opera-mini.net

    Mikkel, skoro tak wieszasz psy na Orange, to co powiesz o ludziach, którzy na to lecą??? :-p

  • 1

    25. ~  2013-04-08 22:35:20  host: 89-70-70-238.dynamic.chello.pl

    widać kryzys szaleje, gdyby nie było kryzysu pakiet miałby 4 dni na wykorzystanie.

  • 2

    27. ~  2013-04-08 22:41:59  host: euf71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    22, mam to gdzies. Na koncie facebookowym mam tylko imie i nazwisko - bez tego nie da sie odebrac nagrod w wielu konkursach. Zarejestrowane na e-mail sluzacy tylko do przysylania roznych spamow, zadnych zdjec, zadnych znajomych, zadnych "lajkow" i innych dziwactw, wylogowuje sie zaraz po zrobieniu tego, co chcialem. Niech se Zuckerberg przetwarza :)

  • 1

    29.  2013-04-08 22:59:29

    W 23 się wypowiedziałem o ludziach którzy na to lecą.

  • 1

    30.  2013-04-08 23:03:50

    Podoba się mi VM bo daje bonus na długi okres i nie trzeba się sprzedawać czy cudować żeby dostać. Nawet smsa aktywującego wysyła się za free. Mam na myśli 2013smsów. Zresztą +50% też jest super bo jest ważne na tyle co ważność konta i można wykorzystać na wszystkie usługi. Pod tym względem orange jest maksymalnym przeciwieństwem virgin.

  • 1

    31.  2013-04-08 23:29:57

    orżnąć zaszalało. 100 smsów! Luksus, Żadna sieć nei da Wam takich promocji. Toż to wiadomo, że gimbaza całymi dniami stalkuje na facebooku to super promocja. izi modo. Nic tylko smsować i "odbijać". Zeby im tam tylko w zarządzie orange nie odbiło...

  • 0

    32. ~  2013-04-09 06:25:55  host: 89-79-15-55.dynamic.chello.pl

    31. @Nightkriss Za późno już odbiło...

  • 0

    33. ~klimass  2013-04-09 09:52:54  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    WOW 100 SMS to ci nagroda...

  • 0

    34. ~  2013-04-09 10:12:37  host: v59-05.opera-mini.net

    Za 10 zł mam darmowe sms nielimitowane do wszystkich sieci ważne przez 30 dni. Orange, jesteście ŻAŁOŚNI.

  • 0

    35.  2013-04-09 10:41:38

    Ja za 10zł mam 79 minut i 2013 smsów do wszystkich.

  • 0

    36. ~  2013-04-09 11:45:20  host: ip-78-30-100-151.free.aero2.net.pl

    Smsy ważne 2 dni z promocji trwającej dwa dni. Rany, czy w tym Orange siedzą totalne głąby?

  • 0

    37. ~  2013-04-09 11:51:38  host: ip-78-30-100-151.free.aero2.net.pl

    @35, smsy ważne do końca roku, tak? Liczmy, że jescze 9 m-cy. 2013/9=223 smsy na miesiąc. I co, tak dużo? Były miesiące gdy pisałem po 1500 sms. Ile kosztowałoby mnie to w Twojej dziewicy: 1500*0,12 zł = 180 zł. Oczywiście przelicz to sobie na 50% doładowania, zostaje 120 zł. I tak horrendalna kwota. A tu się Orange wygłupił ze 100 sms ważnymi dwa dni...

  • 0

    38. ~wilk  2013-04-09 11:56:44  host: v54-10.opera-mini.net

    Jeszcze sie zastanawiam jakim trzeba byc frajerem aby kozystac z orange. Nowa promocja jest zajebista. Doladujesz za 50 zl i masz smsy do wszystkich przez 25 dni. w redbull mobile masz sms do wszystkich bez limitu za doladowanie za 30 zl. Ja juz tam wole play i taryfe play na karte. mam prawie cala rodzine w tej sieci. doladuje za 50 zl i przez 100 dni gadam z pleyowcami za freei sms a jak chce sobie sms pisac do wszystkich to kupuje pakiet za 10 zl i po robocie. ktos powie ze play ma slaby zasieg. ale jak recznie nie chce sie przelaczyc na siec plus lub orange no to narzekajcie dalej.

Dodaj swoją opinię