Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 100 GB za podanie adresu przy rejestracji numeru

Orange: 100 GB za podanie adresu przy rejestracji numeru

orson_dzi 3 Grudnia 2016 19:07

6 19

Klienci Orange, którzy podadzą podczas rejestracji numeru na kartę swoje dane adresowe otrzymają dodatkowy bonus w postaci pakietu 100 GB.

Opisywana promocja jest dostępna już od 21 listopada. Każdy klient, który podczas rejestracji poda dodatkowo swoje dane adresowe - kod pocztowy, miejscowość, ulicę i numer domu/mieszkania otrzyma dodatkowy pakiet 100 GB. Adres musi być podany podczas rejestracji numeru. Promocja nie obejmuje osób, które uzupełnią dane po rejestracji.

Dodatkowe 100 GB nie wyklucza się z podstawowym bonusem za rejestrację - 1000 zł i 100 GB i też jest ważny przez 30 dni. Aby go uruchomić należy wysłać SMS-a o treści START na numer 80590




Promocja obowiązuje do 28 lutego 2017 roku.

Zobacz: Regulamin promocji
Zobacz: Bonus za rejestrację w nju mobile i Orange przedłużony

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 66
  • 0

    47. ~Michu  2016-12-04 22:54:08  host: public-gprs388660.centertel.pl

    Serio te 100GB tak was rajcuje? I to na 30 dni? Toż to jakiś marketingowy ochłap.

  • 0

    48.  2016-12-04 23:44:43

    @47, ochłap ochłapem. Ja bym z chęcią przygarnął, bo muszę się ograniczać przy 21 GB za 28 zł (z nolimitem)

  • 0

    49.  2016-12-04 23:45:20

    @14, konta głównego.

  • 0

    50.  2016-12-04 23:46:57

    @orson_dzi, @Sirmark - czemu Telepolis nie zajmie się tematem "polskiego" operatora Plus, który JAKO JEDYNY blokuje ucieczkę (przeniesienie numeru) z ich sieci do innej, gdy klient jest zarejestrowany tylko za pomocą imienia, nazwiska i PESEL-u (trzeba podac także adres i numer dowodu)?

  • 0

    52. ~Hotelarz  2016-12-05 10:12:37  host: apn-46-169-153-215.dynamic.gprs.plus.pl

    A ja nie polecam, nie mogę przekroczyć 1 Mb/s czy to w HSPA+DC czy LTE a też się napaliłem na 100 GB Plus lepiej mi działa.

  • 0

    53.  2016-12-05 10:28:44

    100GB po 30 dniach aktynwe nie jest a dane adresowe pozostaną w orange na wieki

  • 0

    54.  2016-12-05 11:46:55

    Oświećcie mnie, ale przecież przy "normalnej" rejestracji również trzeba podać dane adresowe.
    Więc np. @53 po co ta panika.

  • 0

    55.  2016-12-05 11:59:28

    Blank - każdy operator "blokuje" przeniesienie w takim przypadku ;-)

  • 1

    56. ~Philimon  2016-12-05 12:05:22  host: ipb31.internetdsl.tpnet.pl

    Heniio-do rejestracji trzeba podać tylko imię i nazwisko oraz Pesel, jeżeli chcą coś więcej to możesz się nie zgodzić ,ustawa jasno o tym mówi.

  • 0

    57.  2016-12-05 13:22:17

    ~Philimon
    Rozumiem.
    Można sprawdzić co konsultant wpisuje w trakcie rejestracji w salonie?
    Z tego co widzę, to bierze D.O. do rączki.

  • 0

    58. ~Philimon  2016-12-05 14:11:33  host: ipb31.internetdsl.tpnet.pl

    Heniio-ja jeszcze nie dokonałem rejestracji, ale jak będę dokonywał to na pewno nie pozwolę na skanowanie dowodu(czytałem o takich przypadkach)a resztę zamaluję markerem(numer dowodu itp. I w takim przypadku wiem co wpisuje :-) ), bo operator ma obowiązek zarejestrować tylko na podstawie imienia,nazwiska i Peselu i żadnych innych danych nie może wymagać.

  • 0

    59.  2016-12-05 14:34:09

    @55, nie. U każdego operatora, przejdziesz mimo podania niepelnych danych (imię, nazwisko, PESEL). Dotyczy to przynajmniej Play i Orange. Ale są sygnały o tym, że WYŁĄCZNIE Plus tak robi.

    Podanie danych (adres, dowód) jest wymagane we WNIOSKU. Te dane nie są jednak weryfikowane, i nie ma obowiązku, aby były one podane w systemie. Plus postanowił jednak tak ustalić, więc taki serwis jak Telepolis POWINIEN PRZESTRZEGAĆ.

  • 0

    60.  2016-12-05 19:35:19

    Blank - do czego więc odnosi się § 11 ust. 1 rozporządzenia dot. m.in. tego jak ma wniosek wyglądać?

  • 0

    61. ~  2016-12-05 22:16:02  host: public-gprs396113.centertel.pl

    Do wniosku. Tj. Jakie dane ma klient podać we wniosku. A nie jakie dane na podać dotychczasowemu operatorowi.

  • 0

    62. ~  2016-12-05 22:18:01  host: public-gprs396113.centertel.pl

    Weryfikowane są natomiast :
    Typ kontraktu (prepaid, postpaid)
    Ważność numeru
    PESEL (indywidualni) lub NIP/Regon (biznes)

  • 0

    63.  2016-12-05 22:19:26

    61 - nie do wniosku odnosi się § 10. Zauważ - § 11.1 mówi, ze § 10 ma zastosowanie do prepaidowcó, którzy dobrowolnie podali dane rejestrowe "rozszerzone" ;-)

  • 0

    64.  2016-12-05 23:12:54

    @63, wychodzi na to, że do przepisów jako jedyny stosuje się zatem Plus. Pozostali mają je gdzieś, i umożliwiają przenoszenie numerów osobom, które nie są do tego uprawnione (na plus [:D]dla klientów). Utwierdza mnie to w przekonaniu, że ustawa była pisana na kolanie. Mimo wszystko, uważam, że powinno się ostrzegać ludzi, aby zatem nie rejestrowali numerów w sposób uproszczony.

  • 0

    65.  2016-12-06 21:53:04

    Blank - to nie jest jakieś uproszczone czy pełne rejestrowanie... To co wprowadzono do Prawa telekomunikacyjnego ustawą o działaniach antyterrorystycznych to "rejestracja" (obowiązkowe podanie danych). Wcześniej, owszem było to nazywane rejestracją, nawet były te formularze rejestracyjne, ale jak to ucywilizowali w ustawie, było to dobrowolnym podawaniem danych (możesz udostępnić te dane), dzięki czemu można było otrzymywać papierowe regulaminy, cenniki itp. To była ta duża zmiana z 2010 r., kiedy wprowadzono status abonenta użytkownikom usług karcianych ;-)
    Jednak biorąc pod uwagę ostatnią zmianę dot. "rejestracji", przepis o dobrowolnym podawaniu danych (imienia i nazwiska oraz numeru PESEL) jest idiotyzmem, jaki mogą tylko nasi posłowie w ustawie wprowadzić. No cóż - jaki naród, tacy jego wybrańcy ;-)
    Mogli zmienić przepis o dobrowolnym podawaniu danych - tylko w zakresie adresu korespondencyjnego... Ale po co? Ustawę trzeba było szybko przepchnąć, a zmiany zapisów ustawy dodatkowo by proces przedłużały.

  • 0

    66. ~  2016-12-08 16:28:18  host: user-94-254-161-46.play-internet.pl