Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 10 zł więcej za doładowanie 50 zł z Inteligo

Orange: 10 zł więcej za doładowanie 50 zł z Inteligo

Q! 2 Listopada 2011 13:59

0 0

Do 6. listopada klienci Orange oraz Inteligo mogą otrzymać dodatkowe 10 zł za doładowanie usług Orage za 50 zł, wykonane ze swojego konta w Inteligo.

Aby otrzymać dodatkowe 10 zł, należy doładować kwotą 50 zł swoje konto Orange z poziomu konta bankowego Inteligo lub w bankomacie PKO BP. Dodatkowe środki wykorzystać można na połączenia, SMS-y, MMS-y w Orange, połączenia z numerami stacjonarnymi lub z Internetem. Ważność bonusu to 7 dni.




Warunkiem udziału w promocji jest doładowanie telefonu Orange z konta Inteligo:
w serwisie WWW,
w serwisie mobilnym w komórce,
SMS-em,
w bankomacie PKO BP.

Źródło tekstu: Inteligo     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 1

    4. ~luki  2011-11-02 14:24:20  host: ip-99-048.smtvsat.pl

    7 dni? a kiedy bonusy na 7 godzin lub 7 minut?

  • 0

    5. ~arczi  2011-11-02 14:26:47  host: 95-178-70-74.zielonagora.hypnet.pl

    "...Orage za 50 zł.. " ;-)

  • -1

    6. ~DJ1910  2011-11-02 14:28:25  host: ip-91-193-144-112.ip.amg.net.pl

    hahahha, ale mi promocja :D

  • -1

    7. ~GaduAirowiec  2011-11-02 14:32:23  host: 130.138.227.40

    Cóż, w czasach ważności konta równemu 2 lata i przelewów sms na allegro 50zł za 35zł bonus 10zł na 7 dni w sieci i na stacjonarne wydaje się lekko śmieszny;)

  • -1

    8. ~ja  2011-11-02 14:45:20  host: 213.156.120.85

    ja w to nie wierzę - kolejna oferta spapugowana, tym razem kropka w kropkę po Heyah ^^

  • -2

    9. ~hantel  2011-11-02 15:35:11  host: dpy132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @8. przeciez to jest tylko kolejny element calego cyklu takich promocji. sledz dokladneij promocje w orange, to nie bedziesz takich rzeczy piasc. pozdrawiam.

  • 4

    10. ~nothing special  2011-11-02 16:50:28  host: adim86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nic specjalnego w aliorze co i rusz sa takie promocje i nikt z tego wielkiej hecy nie robi

  • 0

    11. ~  2011-11-02 17:18:14  host: z50-06.opera-mini.net

    Tak, już zmieniam bank, żeby załapać się na tę promocję. Jak zwykle, Orange jest niezawodne i nie zaskakuje niczym. #7- jak tam w nowej sieci, zgarnąłeś 60zł?

  • 0

    12. ~  2011-11-02 17:24:42  host: p14-04.opera-mini.net

    nadal wam przepada bonus w taryfie free i reklamujecie czy naprawili w końcu?

  • 0

    13. ~  2011-11-02 17:59:26  host: z09-12.opera-mini.net

    @12 u mnie nie przepada. Raz reklamowalem i teraz jest ok.

  • 0

    15. ~  2011-11-02 18:51:40  host: acgw27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    u mnie bonus za piatke nie przepadl

  • 0

    16. ~GaduAirowiec  2011-11-02 19:34:36  host: 116.9.rev.vline.pl

    Ad.11,zgarnąłem 60zł i mam profil darmowe smsy do wszystkich sieci;) tyle że nie mam darmowej bramki sms do Play:(

  • 0

    17. ~toms  2011-11-02 19:51:56  host: avd197.internetdsl.tpnet.pl

    16 - nie można mieć wszystkiego za darmo, bo to się kończy jak z GA. Ale też nie warto się rzucać na takie bonusy, jakie prezentuje Orange, nieważne ile ich jest, lecz ważne jak są skonstruowane. A ich konstrukcja jest, najkrócej mówiąc NIEPOWAŻNA, przynajmniej jak dla mnie. Doczytaj regulaminy, do których linka Ci kiedyś wysłałem i zobaczysz, że fresz, pomimo niewątpliwych kilku wad, jest świetną ofertą, pod warunkiem, że przebywasz w odpowiednim miejscu, tj. takim, w którym nie są przeciążone BTS-y. Mój obecny kontakt z Orange, to sporadyczne korzystanie z internetu. I to wszystko.

  • 0

    19. ~GaduAirowiec  2011-11-02 19:57:10  host: 116.9.rev.vline.pl

    No niestety Play ma świadomego klienta.. Ustawiłem manualnie na zasięg Plusa i żadnych problemów nie mam. Nie chcę miec sytuacji że ledwo łapie playa a nie przełacza mi się na zasięg plusa. Tak miałem jadąc gierkówką lstatnio z Wawy. Dlatego jest manual na zasieg plusa;)

  • 0

    20. ~  2011-11-02 21:50:40  host: p17-06.opera-mini.net

    16 u mnie działa bramka orange, tmobile nie, plusa nie używałem nigdy ale tobie wyłączyli po przeprowadzce. Idź do orange aktywuj bramke i wróć

  • 0

    21. ~  2011-11-03 05:57:49  host: host-89-229-134-76.chelm.mm.pl

    Mam wrażenie, że na takie akcje polują głównie biedacy i dzieci.

  • 0

    22. ~  2011-11-03 22:31:14  host: ip-157-25-37-230.multimo.pl

    Siedem dni? Dobrze, że nie godzin.

  • 0

    23. ~ja  2011-11-04 08:38:07  host: 213.156.120.85

    @21 niekoniecznie. Ja sama skorzystałam z podobnej promocji w Heyah, bo i tak miałam doładować telefon i i tak robię to zwykle przez mBank więc... dlaczego by nie?

  • 0

    24. ~  2011-11-04 19:21:17  host: host-89-229-135-158.chelm.mm.pl

    @23 znaczy do której grupy się piszesz, bo nie rozumiem: biedota czy ***

  • 0

    25. ~  2011-11-04 19:24:08  host: user-46-112-173-220.play-internet.pl

    24 - a co cię to curva obchodzi jaka grupa? mogę być biedakiem na zewnątrz a wrócić do domu z basenem i bmw.

Dodaj swoją opinię