Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 10% więcej za doładowanie z konta mBanku

Orange: 10% więcej za doładowanie z konta mBanku

LuiN 12 Maja 2009 22:59

0 0
Spółka Blue Media wraz z mBankiem przygotowała specjalną ofertę doładowań dla klientów usług przedpłaconych Orange.

Do każdego zasilenia konta kwota minimum 50 zł dodawane jest promocyjne doładowanie w wielkości 10% doładowania podstawowego. Bonus wykorzystać można na połączenia głosowe i SMS-y wewnątrz sieci Orange.

Promocja obowiązuje tylko w przypadku doładowań realizowanych przez stronę mBanku. Doładowania będą premiowane bonusem do 17. maja.

Zobacz: regulamin promocji "10% więcej" (plik .pdf; 46 kB).


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2009-05-12 23:11:21  host: 67.159.44.51

    po dwukropku się daje spacje ;)

  • 0

    2.  2009-05-12 23:15:42

    1, owoż zaiste:) Poprawione - oczyska się już kleją, ale walczę dzielnie:)

  • 0

    3. ~jojo  2009-05-12 23:20:14  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    Mogę wiedzieć dlaczego nie ma informacji o istotnym dla nas (świadomych użytkowników komórek) podpisie Kaczyńskiego pod nowelą prawa telekomunikacyjnego?

  • 0

    4.  2009-05-12 23:34:57

    Jak to w końcu jest - w jednym z komentarzy na forum przeczytałem ze od kilkunastu dni bonusowe środku "do Orange" można wykorzystać także na połączenia z telefonami stacjonarnymi. Czy tak zasada odnosi się również do takich doładowań jak to, które jest przedmiotem newsa?

  • 0

    5.  2009-05-12 23:39:54

    http://media2.pl/telekomunikacja/51073/komentarze/2.html#f ważny news. O wile ważniejszy niż jakieś bzdety o nowej reklamie Omni HD.

  • 0

    6.  2009-05-12 23:48:20

    Dziś czytałem smsa że za 50kę dostaje się 20 złotych jeśli wyśle się na 880 ;)

  • 0

    7. ~  2009-05-13 00:40:43  host: f96-058.opera-mini.net

    @6 no właśnie to lepsza promocja a na gł. stronie żadnej wzmianki:( Tylko na forum.

  • 0

    8. ~Qwerty  2009-05-13 08:29:40  host: zk140.internetdsl.tpnet.pl

    #6: czyli kod wysyla sie smsem na 880 ? Bede wdzieczny za info, bo musze dzisiaj doladowac ...

  • 0

    9.  2009-05-13 08:37:21

    ~Qwerty tak wysyłasz 14 cyfrowy kod (oczywiście jeszcze aktywny ;) pod 880 chyba do pitątku jest promocja a z moich wyliczeń wychodzi że to 40%

  • 0

    10. ~  2009-05-13 09:37:46  host: 87-205-44-35.adsl.inetia.pl

    Informacje o promocjach doładowań orange są w wątku na forum telepolis (nazywa się on bodajże "[orange] promocyjne doładowania" :P). A co do samego /njusa/ - jak od ponad tygodnia taka sama promocja jest w ING to już nie wpsomnieliście :P Nie zaglądałem co prawda do regulaminu *tej* promocji, ale w przypadku ING bonusowe środki nie przedłużały ważności konta, więc średnio przydatne to było jak ktoś chciał sobie tak właśnei przedłużyć ważność...

  • 0

    11.  2009-05-13 09:53:45

    Mbank tak czy inaczej informuje e-mailem o promocjach doladowan, o ile korzystamy z takiej opcji powiadomien.

  • 0

    12. ~ciapus  2009-05-13 11:00:30  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    no to sie dobrali...

  • 0

    13. ~bim  2009-05-13 12:50:53  host: bem168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kiedy orange pójdzie po rozum do głowy i wprowadzi kumulację doładowań i dolone stawki za przelewy przez internet. Ciekawe kto był taki mądry i wymyslił doładowania określoną kwotą przez net 5, 25, 50, 100 zł przecież mamy 21 wiek a dla osób które miał wczesniej taktak-a (jak ja) postępowanie tej sieci jest irracjonalne

  • 0

    14. ~bim  2009-05-13 12:52:51  host: bem168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    miało być: dowolne stawki za przelewy przez internet :)

  • 0

    15. ~ziomek13  2009-05-13 14:41:55  host: afiq7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy ktoś jest w stanie udzielic mi logicznej odpowiedzi dlaczego orange zawsze daje bonusy do sieci? przeciez 10% to marne grosze;ewentualne odpowiedzi "bo za darmo" jedynie mnie rozśmieszą

  • 0

    16. ~harry  2009-05-13 15:01:52  host: dpd114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wcale nie zawsze, ostatnio przecież w go weszły minuty non stop, gdzie dostajesz darmowe minuty do wszystkich sieci...

  • 0

    17.  2009-05-13 15:11:50

    Dostajesz 20zł za doładowanie kartą 50zł jeśli wyślesz kod ze zdrapki amsem na numer 880. Dodatkowe środki są na orange , stacjonarne i internet ważne 93 dni.Promocja mBanku ma promować bank .

  • 0

    18.  2009-05-13 19:59:47

    Mnie raczej nie przekonają. Jak chciałem doładować konto w play za 5 zł bo miałem już 38 zł na koncie, ale czas na ich wykorzystanie bliski to ani w banku-on-line ING ani w mBanku nie mogłem znaleźć odpowiedniej wartości. Doładowałem dzięki uprzejmości pośrednika, który przyjął przelew z jednego z kont i doładował konto komórki. Ogólnie lepie ładuje się w ING bo jest 10% zwrot kwoty doładowania w punktach (za 50 zł 5pkt), które można wymienić na różne rzeczy taniej niż normalnie.

  • 0

    19. ~marek  2009-05-21 09:38:24  host: public-gprs9477.centertel.pl

    czy ktos moze dostal to promocyjne doładowanie(bonus)? bo widze ze oni kaza czekac 14 dni:-) rewelka.

Dodaj swoją opinię