Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange - 10 stacji Networks! i 200 nowych stacji LTE

Orange - 10 stacji Networks! i 200 nowych stacji LTE

orson_dzi 11 Czerwca 2018 13:04

5 5
orange logo

Orange kontynuuje rozbudowę sieci i przygotowuje ją na okres wakacyjny.

W 10 miejscach w Polsce Orange, we współpracy z T-Mobile w ramach Networks!, postawi 10 mobilnych stacji bazowych. Pojawią się one w najmocniej obleganych miejscach turystycznych, w górach i nad morzem. Jak wygląda taka stacja, jak działa i w jaki sposób jest rozstawiana możecie zobaczyć poniżej.



W ostatnio czasie prawie 200 pomarańczowych nadajników otrzymało nowe systemy, czyli obsługę dodatkowych pasm sieci LTE.

orange lte turysci


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange | lte | networks!

w sumie: 26
  • -1

    7.  2018-06-11 14:24:03

    Przeniosłem numer z playa do Tmobile i jestem w sumie zadowolony poki co, zasieg nieporównywalny. A co do stacji, oby powstawało ich coraz więcej. :)

  • -1

    8. ~3z4PX  2018-06-11 14:24:26  host: a24-06-11.opera-mini.net

    @6 Jeśli możesz, to podaj te "przyczyny oczywiste" Ja mam też te problemy co @2. A używam Nokie 6288

  • 1

    9. ~Mmm  2018-06-11 14:28:02  host: 188.146.224.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Myślę że jakby ludzie nie mieli internetu nad morzem czy na takim Orange Fenstiwal zabawa byłaby znacznie lepsza :D

  • -1

    10. ~Niezgodna Niezadowolona 7  2018-06-11 14:33:03  host: n30-04-08.opera-mini.net

    7). Zasièg zasiègiem, a jak jakosć rozmòw? Chyba, ze dostałes nowy tel, to nie da siè obiektywnie powiedzieć...

  • -1

    11. ~gość  2018-06-11 14:34:39  host: public-gprs177224.centertel.pl

    @ Ty masz problemy ale z psychiką.
    @10 Kiedy nauczysz się pisać poprawnie i używać znaków diakrytycznych?

  • -1

    13. ~Niezgodna Niezadowolona 7  2018-06-11 14:35:19  host: n30-04-08.opera-mini.net

    9). Dla pewnosci - jeszcze wszystkie ajfony zabrać i schować na czas zabawy
    :-D

  • 2

    14. ~Marek23  2018-06-11 14:37:27  host: net-83-175-142-144.markom.krakow.pl

    Rzeczywiście brawa, szkoda tylko że Plus nie idzie ich śladem. Ja i moi krewni musieliśmy zrezygnować z Plusa właśnie ze względu na zasięg. Że w Krakowie mieszka sporo osób nie muszę nikomu tłumaczyć. W mojej okolicy mieszka około 35 tys osób a że w ostatnim czasie wybudowano sporo bloków to zasięg się pogorszył. Plus pozostał z jednym bts-em na 4 piętrowym budynku. Konkurencja (Orange, T mobile i nawet Play) mają po 4 bts-y w tej okolicy.
    Napisałem do Plusa w tej sprawie opisując sytuację dodając również mapki z rozlokowanymi bts-ami konkurencji a dział techniczny odpisuje że nie przewidują rozbudowy sieci w tym regionie. Normalnie rece opadają jak można "olać" 35 tys mieszkańców ? Mogli by choćby przenieść bts-a na inną lokalizacje?

  • 0

    15. ~Niezgodna Niezadowolona 7  2018-06-11 14:38:42  host: n30-04-08.opera-mini.net

    12). Oddaj mi moje konto, to wtedy o tym pogadamy. (to przenosnia, ale inaczej nie napiszè)
    ps. przeciez staram siè uzywać znaczki...

  • -1

    16.  2018-06-11 14:55:33

    @10 w porównaniu do wczesniejszej sieci to jestem zadowolony ze wszystkiego, jakos rozmów też niczego sobie.

  • 0

    17. ~3z4PX  2018-06-11 15:10:12  host: 188.146.39.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @6 Mam. do Ciebie zaufanie i odpowiedz mi na@8. Będę Ci zobowiązany

  • 0

    18. ~GSMOWIEC  2018-06-11 16:01:27  host: 167.99.134.21

    ciekawe

  • 1

    19. ~JANEK KURACJUSZ  2018-06-11 16:08:43  host: 88.220.49.194

    CZY MOGLIBY POPRAWIĆ ZASIĘG 2G W SOLCU ZDROJU I ZBUDOWAĆ 3G?

  • 0

    21. ~CaIm.7  2018-06-11 16:12:35  host: user-94-254-165-236.play-internet.pl

    at.15). Jakie ono Twoje?:-D

  • 0

    22. ~abc  2018-06-11 16:43:03  host: public-gprs356049.centertel.pl

    W wielu miejscach ludzie nie chcą nadajników i stąd problemy zasiegowe ,a co za tym idzie i jakosciowe. Telefon ma działać bez nowych nadajników ,a tak się nie da. Co do stacji tymczasowych w regionach turystycznych to wielki ukłon w stronę Operatorów. Wydali kasę, a nie koniecznie musieli.

  • 0

    23. ~  2018-06-11 16:55:59  host: host-89-231-201-89.dynamic.mm.pl

    A ja przeniosłam tydzień temu numer do Orange i cisza nie mam smsa kiedy numer będzie aktywny? Lipa co robić ?

  • 0

    24. ~aa  2018-06-11 17:04:10  host: 178.43.227.101.ipv4.supernova.orange.pl

    Czekam na VoLTE i VoWiFi (natywne) w Orange dla P20 Pro. W T na niebrandowanym już jest...

  • 0

    25.  2018-06-11 17:18:04

    Networks! jest spoko rozwiązaniem. Jedni biorą coś od drugich i są obustronne korzyści. Nie stoją też w miejscu ze swoją infrastrukturą, ale budują dalej. Szkoda tylko (i zobaczymy jak w dłuższej praktyce) że orange podjęło współprace z P4.

  • -1

    26. ~Mirek  2018-06-11 18:25:54  host: 188.146.48.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    I super. Play niech się schowa TM i Orange najlepsze

  • 0

    27. ~gosciu  2018-06-11 20:26:29  host: d87-13.icpnet.pl

    Z mapki ciężko wywnioskować lokalizacje, na stronie orange też bez szczegółów.

  • 0

    28. ~tkubon  2018-06-12 10:00:53  host: 217.97.85.85.ipv4.supernova.orange.pl

    @25: No właśnie szkoda, że mają tego ssacza w postaci. Drogi roaming krajowy np. w plusie (tak jak było na początku) zmusiłby ich go szybszego stawiania swoich masztów

Dodaj swoją opinię