Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Orange: 1 GB po półfinale Mistrzostw Świata

Orange: 1 GB po półfinale Mistrzostw Świata

orson_dzi 11 Lipca 2018 08:59

1 2
orangegole

Po zakończonym półfinale piłkarskich mistrzostw świata, Orange rozdaje darmowy pakiet 1 GB.

W pierwszym półfinale zagrały dwa kraje, w których Orange świadczy swoje usługi. Mecz zakończył się zwycięstwem Francji nad Belgią 1:0. Za jedną strzeloną bramkę operator rozdaje darmowy pakiet 1 GB.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS-a o treści FINAL na numer 233. Pakiet można aktywować tylko dzisiaj i jest ważny przez 3 dni.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | giga za gole

w sumie: 17
  • 2

    1. ~Svietlana  2018-07-11 09:07:10  host: 72.35.247.26

    Ja mam od Play 30GB na całe wakacje, a nie jakieś śmieszne 1GB na 3 dni.

  • 3

    2. ~  2018-07-11 09:20:50  host: 77.111.247.47

    darmowy ale za płatne sms

  • 2

    3. ~  2018-07-11 09:20:57  host: public-gprs384919.centertel.pl

    Heheh Teraz rozumię dlaczego dali 3 dni ważności, bo co kilka dni dają kolejny pakiet po innym meczu i tak do finału. 20gr do 20gr i uzbiera się niezła sumka. To ile już tych pakiecików dali? ze 6?

  • 2

    4. ~Realista  2018-07-11 09:22:59  host: ip41.dknadmin.be

    Wole Play z 10GB na caly miesiac! Co 2 -3 dni nie mam ochoty aktywowac pakietów ! Cały Orange :))

  • -2

    5.  2018-07-11 09:31:17

    Co za cebulaki spod #2 i #3
    Dają coś w zasadzieza darmo a cebule liczą 20 gr za sms-a. Szkoda Ci dziecko 20 groszy to nie wysyłaj.
    Dostać 1GB za 20 groszy to źle.
    Może byś jeden z drugim sam za darmo popracował?

  • 0

    6. ~  2018-07-11 09:41:38  host: 92.60.132.22

    Jak ruskie przegrały, to nic nie dawali...

  • 1

    7. ~tsktsk  2018-07-11 09:51:26  host: public-gprs375883.centertel.pl

    PAKIETY NETA ZA GOLE DAJĄ TYLKO WTEDY GDY GRAJĄ DRUŻYNY GDZIE ORANGE MA SWÓJ ODDZIAŁ KRAJOWY

  • -1

    8. ~///  2018-07-11 10:09:44  host: public-gprs374795.centertel.pl

    Play chyba będzie musiał zmienić przebudować swoją ofertę, ciężki czas przed Play i jego klientami.

  • 0

    9. ~Luki  2018-07-11 10:30:49  host: public-gprs642916.centertel.pl

    W nju nie dziala

  • 0

    10. ~mm93  2018-07-11 10:45:33  host: public-gprs362427.centertel.pl

    Myślę, że w niedzielę dadzą więcej GB i przynajmniej na 7 dni więc nie powinno być szkoda tych 20groni...

  • 0

    11.  2018-07-11 10:54:04

    Nigdy promo GB z Orange nie działały w nju.

  • 0

    12.  2018-07-11 15:25:02

    @10. wątpie aby dali na dłużej niż 3 dni, bo by musieli nowy regulamin wstawiać

  • 0

    13. ~pyt  2018-07-11 16:57:43  host: dhcp95-108-19-139.eaw.com.pl

    Wie ktoś czy można przedłużyć ważność tych pakietów jakimś innym?

  • 0

    14. ~  2018-07-12 09:42:53  host: 77.111.247.44

    piotrmakary, napisałem (w 2) że jest płatny, bo ludzie niekoniecznie wiedzą - to jedynie stwierdzenie faktu - to po pierwsze, po drugie akurat u mnie tak się złożyło, ze:
    1) nie wiedziałem że jest płatny
    2) maiłem coś na koncie i wysłałem raz sms - a ponieważ nie otrzymałem odpowiedzi, myślałem że sms nie przeszedł - wysłalem takich jeszcze parę (chyba z 5) - Orange mi sciągnął kasę za każdy z nich
    3) Orange dziwnie pobiera czasem dane, ja miałem u nich jeszcze sporo danych, które na 100% NIE zużyłem, bo wiem ile mi średnio pobiera, ale Orange je nagle zlikwidował i w ciągu paru 'sekund' zjadł resztę kasy, która była na koncie, co z kolei spowodowało, że NIE mogłem wysłać tego sms (a informacja zwrotna nie jest że to płatny czy nie ma środków, tylko, że usługa nie moze być zrealizowana czy coś w ten deseń)
    4) tak więc wydaje się całkiem zrozumiałe, że dobrze jest wiedzieć jak działa ten darmowy pakiet GB z Mundialu, bo działa INACZEJ niż ten z 'festiwali'

  • 0

    15. ~  2018-07-12 11:35:01  host: 77.111.247.7

    do admina - jak już ingerujesz w treść OBCYCH wpisów i kasujesz moje określenie 'cham' to z łaski swojej bądź na tyle moralnie koherentny (sprawdź słowo w słowniku) i skasuj także OBRAŹLIWE i nieuzasadnione nazywanie mnie 'cebulakiem' przez PIOTRMAKARY - inaczej stajesz po stronie tych co jedynie judzą i sieją nienawiść

  • 0

    16. ~  2018-07-13 09:52:00  host: public-gprs385936.centertel.pl

    Jest nowa promocja na Fejsbuku na darmowy Net na 3 dni Wyślijcie kod WAKACJE na numer 364 do 15 lipca ! 3 GB czekają na użytkowników Orange na kartę

  • 0

    17. ~  2018-07-14 17:12:45  host: public-gprs395498.centertel.pl

    @16 Nie ma zadnej promocji. 200 sztuk bonusow to nie jest zadna promocja. Troche beka z takich promocji, jesli rozchodza sie w minute. Kto to w ogole wymysla?

    Ciekawe, czy dzisiaj tez beda jakies promocyjne GB za gole Belgii?

Dodaj swoją opinię