Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Option QUAD za 1 zł w iPlus 49

Option QUAD za 1 zł w iPlus 49

WitekT 21 Grudnia 2005 12:39

0 0
Od 27. do 31. grudnia w ofercie iPlus 49 dostępna będzie karta Option QUAD UMTS/GPRS za 1 zł.

Oferta dostępna jest tylko dla klientów biznesowych.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2005-12-21 13:41:32

    Szkoda że tylko dla biznesowych :-/ Ale to kolejny krok naprzód tej oferty i dobrze wróży na przyszłość :-) Pewnie już niebawem indywidualni też podobną oferte dostaną... Coś mi się wydaję że w nadchodzącym roku sobie sprawię podobny zestawik :-)

  • 0

    2. ~  2005-12-21 14:00:58  host: 213.158.194.228

    To naprawde bardzo dobra oferta. PlusGSM widze atakuje:) Ciesze sie. Swietnej klasy modem za 1zl. Oby tak dalej:) Rowniez warta uwagi jest promocja MaxProfit! iPlus SmartPhones gdzie Nokia 6680 w Max´ie100 jest za 49zl. :) Pozdrawiam! D@rio.

  • 0

    3. ~jermasa  2005-12-21 15:16:53  host: dqe234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak pomyślane by najwięksi desperaci sie zdecydowali. Taka ściema, że niby plus miał modem umts po złotówce. Któa firma dokonuje zakupu między swiętami a nowym rokiem?

  • 0

    4.  2005-12-21 15:18:18

    mam tego całego iPlusa jeszcze z samego początku wprowadzenia go do sprzedaży... do laptopa może i się nadaje, lecz do PC nie za bardzo! mam z nim częste problemy techniczne:/ a prędkość poł.jaką osiąga w rzeczywistości, daleko odbiega od tej z reklam, a nadajnik plusa mam pół km od domu...

  • 0

    5. ~SirM  2005-12-21 16:28:48  host: apn-99-85.gprspla.plusgsm.pl

    mikor: nie mozna osadzac oferty na podstawie uzywania transmisji w jednej lokalizacji.

  • 0

    6.  2005-12-21 17:48:12

    Dokładnie. Ja też mam iPlus'a i jeśli chodzi o sam transfer połączenia to jest różnie. Są momenty kie mam 70kb/s a są kiedy mam i 170kb/s. Wiele czynników się na to składa. Jednak uważam samą usługe jako bardzo dobrą nie tylko cenowo ale i technologicznie (bo ma w sobie WAP/GPRS/EDGE/UMTS) i niezawodnie bo jeszcze nie zdarzyło mi się aby połączenie było zerwane czy były jakieś problemy z Nim...

  • 0

    7. ~  2005-12-21 17:48:49  host: 193.69.116.20

    Mi Plus właśnie dał odpowiedz na moje pytanie odnośnie dodania edge na konkretnej lokalizacji i niestety nie planują dodania edge ale na pocieszenie napisali mi że w ciągu 2 lat napewno postawią w Aleksandrowie Łódzkim umts :)

  • 0

    8. ~  2005-12-21 18:00:25  host: 193.69.116.20

    Tylko te dwa lata mnie martwią :/ ale mam taka cichą nadzieję że jak w Łodzi umts plusa ruszy pełną parą to w 2006r. rozszerzy się na sąsiednie miasta :-)

  • 0

    9. ~  2005-12-21 18:09:13  host: 193.69.116.20

    To ja Szalony :) panie Witku :-) kiedy na m.telepolis języki znikną ? :)

  • 0

    10.  2005-12-21 19:03:20

    Szalony: skąd Ty klikasz? Łoryndż? :)

  • 0

    11.  2005-12-21 19:05:31

    nie wiedziałem że wybierając w smartphonie do połączeń przeglądarke 'Opera' to ona łączy się przez właśne proxy. No no no, no prosze. Ale oni tam mają posunięty daleko marketing ;) ...

  • 0

    12. ~  2005-12-21 23:24:24  host: dqb29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jermasa: caly tlum soho ma sporo kasy do wydania przed koncem roku. I ja wyda: na te oferte....

Dodaj swoją opinię