Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Option GlobeTrotter w ofercie iPlus

Option GlobeTrotter w ofercie iPlus

WitekT 23 Listopada 2005 14:23

0 0

Plus GSM wprowadził do swojej oferty modem PCMCIA Option GlobeTrotter UMTS/EDGE, wspierający wszystkie dostępne technologie pakietowej transmisji danych UMTS/EDGE/GPRS.

Karta ta zapewnia użytkownikowi możliwość korzystania z najlepszej dostępnej w danym momencie technologii. W największych miastach abonent korzysta z sieci UMTS, oferującej prędkość przesyłu danych do 384 kb/s, w mniejszych używa technologii EDGE, a na terenach pozamiejskich - GPRS.

Modem Option GlobeTrotter UMTS/EDGE w ofercie iPlus dostępny jest razem z aplikacją do obsługi połączeń i wiadomości tekstowych SMS – iPlus Manager. Aplikacja zawiera moduł aktualizacyjny, który w określonych przedziałach czasowych sprawdza, czy w sieci istnieje nowa wersja oprogramowania i zaleca jego aktualizację. Dzięki temu klienci nabywający produkt mają pewność, że dysponują najbardziej aktualną wersją aplikacji i korzystają ze wszystkich jej możliwości.
Parametry techniczne iPlus Modem PCMCIA Option Globetrotter UMTS/EDGE:
obsługa czterech zakresów sieci GSM,
UMTS: szybkość do 384 kb/s,
EDGE: klasa 10, szybkość do 247 kb/s,
GPRS: klasa 10, szybkość do 53,6 kb/s,
obsługa transmisji CSD,
wymagane w laptopie wolne gniazdo PCMCIA typ II.

Od września sieć Plus GSM rozszerzyła zasięg technologii UMTS o kolejne miasta. Obecnie, oprócz Warszawy, telefonia 3G dostępna jest także w Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~arnie  2005-11-23 21:10:22  host: djx249.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Ta, tylko gdzie te EDGE i UMTS :)- mapka pokrycia tymi usługami wygląda żałośnie...

 • 0

  2. ~ICE25  2005-11-23 22:35:26  host: lankomdns.lankom.com.pl

  I tak plus ma najwiekszy zasieg jezeli chodzi o EDGE i UMTS i cenowo to bardzo bobrze wychodzi ja jestem za i juz kozystam POLECAM

 • 0

  3. ~arnie  2005-11-24 16:30:03  host: dkx236.neoplus.adsl.tpnet.pl

  ICE- tak się składa, że Plus ma najmniejszy zasięg EDGE- coś ci się pomyliło chyba- sprawdź na mapkach zasięgu....Akurat największy asięg ma ORANGE i to decydowanie!!

 • 0

  4. ~s  2005-11-26 16:13:28  host: cpv163.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Orange na mapie zasięg ale do centrum Powiśla jakoś nie sięga dziwne...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-241-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.