Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Opóźniony wybór Wituckiego?

Opóźniony wybór Wituckiego?

WitekT 10 Października 2006 15:07

0 0

Prawdopodobnie Maciej Witucki nie zostanie prezesem Telekomunikacji Polskiej we wcześniej ogłoszonym terminie, czyli 6. listopada. Na przeszkodzie stanęła wczorajsza rezygnacja członka Rady Nadzorczej - Jerzego Drozda.

Zgodnie z prawem, wyboru nowego prezesa dokonuje rada nadzorcza w pełnym składzie. Oznacza to, że zachodzi potrzeba zwołania nadzwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy, które odbywa się w terminie co najmniej 3 tygodni od momentu podjęcia takiej decyzji.
Co ciekawe, Marek Józefiak nie złożył do tej pory ani rezygnacji, ani rada nadzorcza nie odwołała go jeszcze ze stanowiska.

Więcej o Macieju Wituckim pisaliśmy w tej wiadomości i tej wiadomości, a o rezygnacji Jerzego Drozda w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~  2006-10-10 17:19:59  host: w3cache.tpnet.pl

  Hej, co trzeba zrobić by być prezesem? Trzeba ukończyć jakąś specjalną szkołę, mieć dużo wysoko postawionych znajomych, czy poprostu wylizać rowa odpowiednim osobom?

 • 0

  2. ~  2006-10-10 21:40:14  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

  Może wszystko naraz?

 • 0

  3. ~beny  2006-10-11 20:51:09  host: dkh18.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Ad. 1. żaden ze znanych mi prezesów nie zadawał takich pytan na forach, nawet jak miał 15 lat - miał wtedy cel i uczył się aby go zrealizować. może dla ciebie nie jest jeszcze za późno -spróbuj

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet