Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Opóźniona kara dla TP

Opóźniona kara dla TP

WitekT 16 Lutego 2007 10:14

0 0
Prezes UKE Anna Streżyńska powiedziała, że UKE musi przełożyć do 21. lutego decyzję w sprawie kary dla Telekomunikacji Polskiej za zawyżoną opłatę za utrzymanie łącza pod neostradę tp bez usług głosowych, ponieważ spółka złożyła dodatkowe dokumenty, które UKE musi rozpatrzyć.

Streżyńska dodała też, że prowadzone jest w urzędzie postępowanie kontrolne odnośnie oferowania przez TP usługi internetu dla firm tylko w połączeniu z usługami głosowymi. Kilka dni temu mówił o tym rzecznik UKE Jacek Strzałkowski, o czym pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~sp7wml  2007-02-16 10:53:03  host: 81.219.179.14

    Witam Może "jest prowadzone" zmienić szyk na "prowadzone jest",a "tylko w połączeniu dla usług głosowych." zmiana na "tylko w połączeniu z usługami głosowymi." Pozdrawiam Paweł

  • 0

    2.  2007-02-16 10:54:28

    sp7wml: masz rację, chyba się jeszcze nie obudziłem. Dzięki - poprawione! :)

  • 0

    3. ~  2007-02-16 11:06:29  host: p09-09.opera-mini.net

    Tak jak mowilem , poprawka do Prawa Farmaceutycznego , a ktora przelozyla by sie na ok. 20% spadek cen , umozliwiajaca sprzedaz lekarstw przez internet (mimo iz jest niezgodna z prawem europejskim!) zostala odrzucona. Tani internet bedzie , tanich lekarstw juz nie.

  • 0

    4. ~  2007-02-16 11:08:31  host: p09-09.opera-mini.net

    Nie wiem tylko na jaki mail mozna pisac prosby i skargi:-]

  • 0

    5.  2007-02-16 11:20:10

    3. - a kto te leki i za ile miałby z aptek dostarczać?

  • 0

    6.  2007-02-16 11:20:46

    o ile musiałby stanieć lek za 30 zł, żeby rzeczywiście było taniej?

  • 0

    7.  2007-02-16 11:22:04

    i jak długo by trzeba było czekać na antybiotyk potrzeby "na teraz"?

  • 0

    8. ~  2007-02-16 11:32:06  host: p09-09.opera-mini.net

    ***wlo - kurier oczywiscie. Nie wiem o ile musialby byc tansze , ale widac szlo o grube miliony zlotych skoro Nadzor Farmaceutyczny i lobby aptekarsie wpadlo w furie. Cudow nie ma:)

  • 0

    9. ~A  2007-02-16 11:35:54  host: 212.160.172.70

    jak w starej piosence: "Bo nie o to chodzi by złapać króliczka, ale o to by gonić go"; jak juz będzie kara to jeszcze tydzień komentarzy, a potem z czym się będzie pani prezes pokazywała w telewizji? spodziewajmy się dalszego opóźnienia :)

  • 0

    10. ~  2007-02-16 11:40:57  host: p09-09.opera-mini.net

    A jesli mowisz , ze to nieoplacalny interes , to po co go zablokowali? W imie bezpieczenstwa pacjenta? Bzdura , zapewne ryzyko jakie ponosiliby potencjalni kupujacy , byloby nieswpolmiernie niskie do korzysci plynacych z tej formy zakupu. Zreszta w tych czasach , "blad farmaceutyczny" skonczylby sie puszczeniem takiej Apteki przez kanclearie prawne , w skarpetkach.

  • 0

    11.  2007-02-16 11:48:26

    10. życie czy zdrowie jest warte takiego błędu? nie sądze... Nawet za cenę puszczenia w skarpetkach - jedna apteka tylko. Wydaje Ci się, że właściciel będzie w stanie pokryć ew. odszkodowania? Ja znam kilku właścicieli aptek... Na tej podtstwaie stwierdam, że nie są w stanie.

  • 0

    12.  2007-02-16 11:49:19

    Chyba, że jakiś odsetek istnień wliczas w koszty funkcjonowania systemu... Czyżby mi duch dziadka Stalina gdzieś przeleciał?

  • 0

    13. ~  2007-02-16 11:52:24  host: p09-09.opera-mini.net

    ***wlo , co Ty za propagandowe bzdury opowiadasz? Czy ze wzgledu na to , ze na drogach gina ludzie , zamyka sie drogi by uniknac ryzyka , bo zycie ludzkie jest wiecej warte? Nastepne pytanie - czy sprzedaz w realu wyklucza bledy? Jak widac po Jelfie nie.

  • 0

    14. ~  2007-02-16 12:06:24  host: dva125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tu nie ma co przekładać, tylko walić prewencyjnie karami już przed samym podjęciem decyzji.

  • 0

    15.  2007-02-16 12:14:54

    13. no niech Ci będzie... nie ma co dyskutować ;-) ja nie będę kupował leków w sieci - nie kupuje ich dużo, na szczęście nie muszę. Podobnie nie zapewnią przychodów tym "aptekom" emeryci, z oczywistych względów kupujący najwięcej leków - chyba, że ich dzieci/wnuki będą im kupować te tony medykamentów. Nie moja sprawa...

  • 0

    16. ~amu  2007-02-16 12:25:05  host: 150.254.124.223

    miejmy nadzieję ,że co się odwlwecze, nie uciecze :-)

  • 0

    17. ~issa  2007-02-16 12:59:39  host: apn-99-83.gprspla.plusgsm.pl

    ***wlo - racja jest po stronie myslalcych i umiejacych obiektywnie oceniac czyjes ruchy w szerszym kontekscie. Od dawna stalem na stanowisku , ze w tym wypadku jedna reka "daja" z nie swoich , druga reka zabieraja niestety z naszych pieniedzy. i to bez zenady , lamiac co wiecej prawo europejskie , gardzac tym samym konsumentem , ktorego rzekomo tak szanuja. Obluda , tak samo przerazajaca , jak latwosc z jaka manipuluje sie takze forumowiczami. Nie dziwie sie glupiutkim malolatom , wykrzykujacym idiotyzmy , ze TP to zlodziej przy byle okazji , dziwie sie rozsadnym , twardo stapajacym po ziemi uzytkownikom Telepolis , ktorych komentarze przy wielu innych okazjach czyta sie z przyjemnoscia i zainteresowaniem.

  • 0

    18.  2007-02-16 13:23:13

    ***issa - każdy może mić zwolnienie myślowe ,albo swoją szajbę;))

  • 0

    19. ~A  2007-02-16 17:07:50  host: 212.160.172.70

    jak w starej piosence: "Bo nie o to chodzi by złapać króliczka, ale o to by gonić go"; jak juz będzie kara to jeszcze tydzień komentarzy, a potem z czym się będzie pani prezes pokazywała w telewizji? spodziewajmy się dalszego opóźnienia :)

Dodaj swoją opinię