Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Opłaty koncesyjne El-netu umorzone

Opłaty koncesyjne El-netu umorzone

WitekT 23 Marca 2006 10:08

0 0

Minister Transportu i Budownictwa umorzył spółce zależnej Netii - El-Netowi - część opłat za udzielenie koncesji, na kwotę 20,94 mln euro.

W dniu 22 marca 2006 roku Regionalne Sieci Telekomunikacyjne El-Net SA, podmiot zależny od Spółki, otrzymał decyzję Ministra Transportu i Budownictwa z dnia 21 marca 2006 roku w sprawie umorzenia części zobowiązań z tytułu uzyskanych koncesji na świadczenie lokalnych usług telekomunikacyjnych oraz opłat prolongacyjnych, ustalonych w związku z dokonanym wcześniej odroczeniem terminów płatności rat opłat koncesyjnych, w zamian za inwestycje dokonane w infrastrukturę telekomunikacyjną w latach 2001, 2002 i 2003 - podała Netia w komunikacie.




Netia kupiła El-Net w styczniu 2004 roku od Elektrimu Telekomunikacja za 96,5 mln zł.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 3
  • 0

    1. ~Miras  2006-03-23 11:27:37  host: proxy2.netia.pl

    umożone?

  • 0

    2.  2006-03-23 11:43:33

    Miras: łojezu, ale wstyd, na takim błedzie mnie złapałeś! Dzięki za zwrócenie uwagi - posypuję głowę popiołem i poprawiam natychmiast! ;)

  • 0

    3. ~xxx  2006-03-23 18:27:22  host: ega153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    1 % od kwoty umorzenia to ładny grosz...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-249-55.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

Koala | 2017-03-23 09:22:15

@1 Takie dane podaje IHS Markit. Patrząc na sprzedaż światową, jest to bardzo realne.


Pi0trek | 2017-03-23 09:13:51

Czy tylko mi wydaje się to nierealne?


~ | 2017-03-23 09:12:55

Czas lemingow.


~Tomek | 2017-03-23 09:10:47

Dzięki


Patryk7588 | 2017-03-23 09:02:41

Nic się nie zmieni.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Nowy Plush na Kartę?

Nowy Plush na Kartę z Pakietem YouTube

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet