Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Operatorzy wpłacili już 7,128 mld zł w ramach aukcji LTE

Operatorzy wpłacili już 7,128 mld zł w ramach aukcji LTE

sirmark 5 Lutego 2016 15:37

10 2

UKE poinformował, że w ramach 19 rezerwacji na częstotliwości rozdysponowanych w aukcji LTE, firmy biorące udział w aukcji wpłaciły kwotę 7,128 mld zł.

Zobacz: UKE wydał rezerwacje częstotliwości 800 i 2600 MHz

Do tej pory nie wpłacono jeszcze kwoty 2,105 mld zł, prawdopodobnie nie zrobił tego NetNet, który jak informował wcześniej Urząd, wycofał wniosek o rezerwację częstotliwości.




Zobacz: UKE i Ministerstwo Cyfryzacji spokojne o losy aukcji po rezygnacji NetNetu

Dzięki wydanym 25 stycznia decyzjom na rynek trafi 190 MHz nowych częstotliwości, które pozwolą na rozbudowę sieci komórkowych i szybkiego internetu.

Źródło tekstu: UKE, wł     

Dodaj do:

Tagi: uke | aukcja lte

w sumie: 39
  • -4

    21.  2016-02-05 18:49:03

    No to Solorz niezły prezent dał nowemu rządowi ;-)

  • -1

    22. ~zebaty  2016-02-05 19:08:26  host: 188.146.131.212.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    # 17 miało być, dziekujcie :))) post lekko ironiczny :)

  • 3

    23.  2016-02-05 19:23:45

    Halset - jeśli T-Mobile nie weźmie to Plej z pocałowaniem ręki... A jeśli nie będą chcieli niczyich rąk całować, Polkomtel weźmie i jeszcze premię dołoży (może Plejowi?) do tego co wylicytował ;-)

  • 1

    24.  2016-02-05 19:51:34

    Play może też po zakupie zaproponować T-Mobile odkupienie wraz z zamianą za np. 2,5mld.

  • 0

    25. ~@25  2016-02-05 20:04:49  host: public-gprs516528.centertel.pl

    Prędzej wyprowadzą się z kraju

  • 1

    26. ~ku..wa!mać!  2016-02-05 20:08:29  host: 188.146.5.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Pani prezes Magdalena Gaj jest na urlopie, to nie jest żadną tajemnicą

    – potwierdził w rozmowie telefonicznej rzecznik UKE Artur Koziołek. http://tlp.is/8xj

  • 1

    27. ~Static  2016-02-05 20:29:20  host: user-94-254-193-110.play-internet.pl

    TMOBILE to sieć moherow - strasznie mało atrakcyjna. Gromadzą grosik do grosika. Zawsze w tyle. Mało przebojowi. Każą płacić grosze za sprawdzenie stanu konta a wywala 2mln? Zamiast zrobić deal z Play em...

  • 0

    28. ~@28  2016-02-05 20:49:54  host: public-gprs516528.centertel.pl

    Miliardów nie milionów.

  • -1

    29. ~jkjkk  2016-02-05 21:35:20  host: public-gprs353054.centertel.pl

    Piękne pieniądze, a ludzi głodni...

  • 0

    30. ~  2016-02-05 23:20:39  host: user-5-173-211-9.play-internet.pl

    I z czego tu się cieszyć? Firmy odbiją to sobie w cenach czyli zajrzą do naszych kieszeni, a rząd to przeżre lub w jakiś inny sposób "spożytkuje" dla swoich i tyle naszego.

  • -5

    31. ~Fokus  2016-02-05 23:50:43  host: n06-02-08.opera-mini.net

    ad 2. i 21.: No przecież nowa władza ma swoje wydatki - na przykład na Katastrofalną Podkomisję Smoleńską, powołaną, a w zasadzie to reaktywowaną niedawno przez Macierewicza. Za 20 do 25 tysięcy zł. na łebka miesięcznie, 21 osób + kilku "ekspertów" zagranicznych będzie wystawiać kolejną osłonę politycznego cyrku... :-/
    Za to bilety na ten cyrk mamy gratis.

  • 0

    34.  2016-02-06 10:10:15

    Nie wińcie tu firmy NetNet tylko organizatora licytacji, który w jej zapisach dal możliwość bezkarnego odstąpienia i nie uiszczenia opłaty. Całe wadium jakie NetNet płaciło nie powinno być tej firmie zwrócone. Wtedy nie licytowaliby do takich poziomów. Aukcja rownież powinna mieć ograniczenia czasowe np. 10 dni i ostatnia cena 10-tego dnia aukcji będzie wygraną.

  • 1

    35. ~Mexille  2016-02-06 10:36:10  host: 8.37.225.115

    Kowalski z ulicy by se zalicytował ile chciał, a taki netnet z takową postacią się kojarzy. Teraz kto nimi rządzi? Vectra? :-D

  • 0

    36. ~Ojciec  2016-02-06 14:53:12  host: public-gprs516389.centertel.pl

    Mogli wpłacić bezpośrednio do ojca rydzyka bo podobno już wiadomo że wygrał sprawę o te gorące źródła

  • 0

    37. ~Kamil97  2016-02-06 16:59:52  host: user-188-33-28-14.play-internet.pl

    Jeszcze jeden powód żeby przejść do T-Mobile - ogólnokrajowa awaria Internetu :)

  • 0

    38. ~Nihil_Novi  2016-02-06 17:14:29  host: 89-64-31-44.dynamic.chello.pl

    Ja bym nie zapłacił za to 2 mld. Kiedy to się zwróci? To jakiś absurd....Mam nadzieje że Niemcy tego nie kupią i zniszczą ten lewacki rząd.

  • 0

    39.  2016-02-06 17:28:29

    Nihil_Novi - kim ty kmiotku jesteś że chcesz aby Niemcy zniszczyli polski rząd? Może jeszcze mianujesz Angelę Merkel prezydentem Polski?

  • 0

    40. ~Static  2016-02-06 21:39:15  host: user-94-254-192-96.play-internet.pl

    @38 Jarek i lewacki rząd.. Łooooo kolego ale Ty nie w temacie. Ten rząd ma poglądy moich starych moich dziadków więc typowo konserwatywne / kościele / zacofane.

  • 0

    41.  2016-02-06 22:42:23

    Będzie pińćset złotych na chla..., wróć, dziecko.

  • 0

    42. ~zebaty  2016-02-07 20:26:44  host: ceq71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Słabość moderatora polega na tym, że usuwa posty zamiast moderowac, post # 17 gdzie jest? Ale co wymagać od portalu, który się jara informacjami z ostatniej ręki, a główny content to mniej więcej poziom kolorowego piisemka w poczekalni u fryzjera tylko na temat telefoni, amen.

Dodaj swoją opinię