Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Operatorzy pilnie nas czytają ;-)

Operatorzy pilnie nas czytają ;-)

WitekT 12 Maja 2006 21:16

0 0

Operatorzy telekomunikacyjni całkiem często odwiedzają nasze strony. Właściwie, że odwiedzają, to trochę za mało powiedziane. Dlatego pokusiliśmy się o mały ranking odwiedzin, obejmujący pierwsze 10 dni maja.

Oto tabela przedstawiająca listę najciekawszych firm i urzędów:

Lp.

Firma

Miejsce w rankingu ogólnym

Liczba odsłon

1

Telekomunikacja Polska

4

2925

2

Polkomtel

11

2199

3

Polska Telefonia Cyfrowa

17

1332

4

PTK Centertel

40

773

5

Tele2 Polska

880

110

6

Urząd Komunikacji Elektronicznej

1320

40


Oto kilka danych dotyczących naszego serwisu w ciągu wspomnianych 10 dni, które pozwolą bardziej całościowo spojrzeć na statystyki odwiedzin operatorów:

Parametr

Wartość

Liczba unikalnych hostów

85012

Liczba unikalnych komputerów

73305

Liczba odsłon

710543






Różnica między indywidualnymi hostami a indywidualnymi komputerami wynika z faktu, że część komputerów otrzymuje dynamiczne adresy IP (np. użytkownicy neostrady tp).

Dane opracowano na podostawie badania Gemius Traffic oraz statystyk serwera www.

PS. Pomachajmy naszym ukochanym operatorom, którzy pilnie czytają komentarze pod wiadomościami! ;-)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 126
  • 0

    107. ~alma  2006-05-14 21:25:20  host: btw88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    issa: zabieram głos w dyskusji bo coś wiem na ten temat z autopsji, a Twoje wywody, zresztą nie tylko na tym portalu, są czysto teoretyczne więc sobie oszczędź niezwykle inteligentnych wypowiedzi pod moim adresem; gdybyś czytał dokładnie moje wypowiedzi to z pewnością zrozumiałbyś moją obecność w tym miejscu; dobra rada-panuj nad swoimi emocjami; pozdrawiam...

  • 0

    108. ~issa  2006-05-15 07:48:20  host: aym217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***alma - ależ ja zupełnie nie rozumiem Twojej irytacji. Co dalej... Jestem naprawdę zaszczycony , że znasz moje wypowiedzi nie tylko z tego portalu , wnioskuję więc , że je czytasz. "Twoje wywody (...) są czysto teoretyczne. ***alma - uzasadnij... :-))

  • 0

    109. ~issa  2006-05-15 07:52:12  host: aym217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A teraz już na poważnie - które wywody są czysto teoretyczne? Analizy ofert operatorów w których z reguły bez trudu znajdujemy wszystkie przemycone w pomniejszych punktach kruczki? Czy moż nasze doświadczenia z ich używania? Co do obecności na tym czy innym poratlu - rozumiem , że łączysz pracę z zainteresowaniami , ale nie zrozumiałeś mojego pytania - co daje Ci czytanie komentarzy? Po co je czytasz?

  • 0

    110. ~issa  2006-05-15 07:54:37  host: aym217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A może nawiązujesz do komentarza z 08.53? Jeśli czytasz czasem moje wypowiedzi , to z pewnością wiesz , że nie zwykłem mijać się z prawdą. I to , że wiarygodność to kluczowa sprawa. No chyba nie zaprzeczysz?

  • 0

    111. ~issa  2006-05-15 07:59:01  host: aym217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ostatnia rzecz - "dobra rada-panuj nad swoimi emocjami; pozdrawiam...". Cóż , przyznaję , że forum internetowe jest jakimś takim luźniejszym , mniej sprępowanym sposobem wymiany poglądaów , i że czasem moje wypowiedzi są dosyć gniewne , ale z reguły adekwatne do sytacji i rangi problemu i , że usilnie staram się nie przekraczać jakichś ram współżycia społecznego. Jeśli się poczułeś czymkolwiek urażony - a nic takiego nie znajduję w swoich wypowiedziach - mam , jak zawsze , takie jedno słowo , które jest charakterystyczne dla osób dobrze wychowanych i nie idących w zaparte (świadczy to o ocharakterze) - PRZEPRASZAM. Zyczę miłego dnia , miłej pracy.

  • 0

    112. ~issa  2006-05-15 08:49:13  host: awy149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam jeszcze pytanie - część osób pamięta news na Gol-u o którym pisałem powyżej , czyli o ofercie Mix dla Firm z bardzo wysokimi abonamentami i równie wyokimi stawkami na połączenia w sieci i na stacjonarne. Po kilku godzinach bezlitosnej krytyki owych stawek , nagle owe stawki ... zniknęły. Ponawiam więc pytanie - dlaczego i na czyje zlecenie news został przeredagowany?

  • 0

    113. ~Szalony  2006-05-15 10:38:49  host: host-108-002.wlan.plusgsm.pl

    Ale Plus szaleje :-)

  • 0

    114.  2006-05-15 11:15:33

    issa - tak trzymać ;-)

  • 0

    115. ~anonim  2006-05-15 11:42:14  host: w3cache.tktelekom.pl

    Wy tu gadu gadu a tktelekom.pl ma koncesje GSM

  • 0

    116. ~getITright  2006-05-15 13:59:33  host: phantom.teldom.pl

    *wlo - tak dla jasności, 60gr do WSZYSTKICH sieci, a na stacjonarne za 5 funtów wykupujesz 1000 minut czyli po 3gr za minutę, do abonamentu motorola V3x ZA DARMO, lub też inny telefon z wyższej półki, np. nokia N70, albo 6680. Także Twoje 20gr przeciętnie to niezła drożyzna, w porównaniu do cen w Angli, w dodatku jak się weźmie pod uwagę to że w Polsce za telefon klasy N70, czy też 6680 do wysokiego (powyżej 100zł) abonamentu z umową na 2 lata trzeba dopłacić od 600 do 1200zł, ale to mówię generalnie do wszystkich z wyjątkiem *wlo, bo pamiętam że ile razy widzę jakąś Twoją wypowiedź to zawzięcie bronisz operatorów w ogóle, polskich w szczególności, a za plusa to byś się dał zarżnąć, więc jesteś tu najmniej obiektywną osobą. *Pederasta - zarówno twój nick, jak i słownictwo "Życzem" świadczą o tym że jesteś conajmniej upośledzony, może dlatego nie zrozumiałeś tego co mówię :D

  • 0

    117.  2006-05-15 20:32:23

    Przejrzałem dostępne cenniki operatora three (UK).

    Wynika z nich, że w najtańszej taryfie za 25GBP (25 funtów = 144 zl) Motorola V3x kosztuje, 130GBP przy umowie na 2 lata, a minuta (w abonamencie) 72 gr.

    Poza abonamentem minuta kosztuje 0.25GBP czyli circa 1.44 zł, a SMS 0.10GBP czyli 57 gr. Do trzech numerów we własnej sieci możan dzwonić po 0.10GBP.

    Nie brałem pod uwagę ofert dla nowych abonentów.
    Z całą pewnością "da się lepiej", chociażby korzystając z jakichś pakietów, ale porównująć oferty podstawowe, nie spodziewam się, że sumarycznie sieć Three wyjdzie taniej niż nawet najdroższa z naszych trzech sieci...

    żródło:
    http://three.co.uk/priceplans/paymonplans.omp
    oraz plik PDF 'Price Guide (PDF)' dostępny z tej strony.

  • 0

    118.  2006-05-15 20:47:48

    Ach jeszcze: 2GBP za megabajt GPRS, co robi 1.15 zł za 100kB. Brak przechodzenia niewykorzystanych minut z abonamentu na kolejne miesiące. Prepaid (Pay As You Go): 1.73zł za minutę, 57gr do 3 osób, 86gr na stacjonarne.

  • 0

    119. ~getITright  2006-05-16 11:19:17  host: phantom.teldom.pl

    chłopie ! o czym Ty gadasz ??? ja mówie o ofercie dla nowych klientów i porównuje ją do polskich ofert DLA NOWYCH... i ceny są dokładnie takie jakie podałem, a w abonamencie za 180zł masz 750 minut, czyli DRAMATYCZNIE więcej niż w dennych polskich ofertach u któregoś z naszych trzech złodzieji !

  • 0

    120. ~getITright  2006-05-16 11:24:36  host: phantom.teldom.pl

    i pozatym nie kłam, bo w abnonamencie za 25 funtów (czyli równo 140zł) jest V3x za darmo i każdy inny telefon jest za darmo, dodać należy że umowa nie jest tak jak u nas na 24 miesiące tylko na 18 !!!! i za te 140zł dostajesz 300 minut. http://threestore.three.co.uk/offerdetails.aspx?tariffid=421&offerCode=DS5DVTT5

  • 0

    121. ~getITright  2006-05-16 11:37:24  host: phantom.teldom.pl

    dodam jeszcze, że minimalna płaca w GB wynosi 5,5 funta, czyli 31zł za godzine pracy ! a mimo tego tam minuty są tańsze NOMINALNIE niż u nas a jeśli droższe to niewiele (a tak żaden ekonomista tego nie liczy, bo liczy się REALNE koszty, tylko że realnie to u nas WSZYSTKO jest droższe) do abonamentów ok 100-150zł telefony ma się za darmo z umową na 12-18 miesięcy (w polskim orange przy takiej kwocie deklarowanej i umowie na 24 miesiące za N70 trzeba dopłacić 1000zł !!! czyli mniejwięcej tyle za ile można kupić nową N70, np. na Allegro... BEZ UMOWY) Dodać też warto że tamci operatorzy mają taniej MIMO tego że oni mają wielokrotnie większe koszty funkcjonowania niż polscy operatorzy, chociażby np. koszty pracownicze, tam pracownik operatora nie zarabia 1500zł tylko 15000-20000zł a mimo tego tam jest poprostu TANIEJ !

  • 0

    122.  2006-05-16 23:20:56

    WitekT: Pozdrawiam :)

  • 0

    123.  2006-05-16 23:27:55

    o kurcze, z tą Gają się spóźniłem ;) acch...myślałem że Cię zaskoczę :D he he....ale mam zabawe :D ;)

  • 0

    124. ~D  2006-05-19 17:05:36  host: abz82.internetdsl.tpnet.pl

    skoro nas tak strasznie czytają to niech się Plus i Orange zastanowi! Bo usługa z ery granie na czekanie jest od dawna u nich a wy misie byście się po zimie obudziły do cholery jasnej mam tego POPa i chyba zmienie tylko dla usługi granie na czekanie... bo się was doprosić nie można zywczajnie olewacie komentarze użytkowników Granie na czekanie mi się juz przypomina przed wakacjami tamtego roku a wy co k*! LENIWE GRUBE DUPY GNIJĄCE PRZED KOMPUTERAMI JEDYNIE CZYTAJĄC OPINIE UŻYTKOWNIKÓW NIE WYCIĄGAJĄC Z TEGO WNIOSKÓW Orange daje miesiąc! Macie czas aby w telepolis pojawił sie przynajmniej kumunikat Orange wprowadza granie na czekanie po swojemu! inaczej ide do ery

  • 0

    125.  2006-05-21 09:43:05

    ***issa , pewnie Towarzysz Pachowski na zlecenie towarzysza Kalinowskiego zdjął,bo potem ja napisalem protest mailem i ja tez zostałem zdjęty z forum :) to ja - olek_01 :)

  • 0

    126.  2006-05-21 09:52:37

    ***D - nie czekaj - nie warto;) juz idźdo Ery:)

Dodaj swoją opinię