Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Operator "W Rodzinie" ruszy w lipcu

Operator "W Rodzinie" ruszy w lipcu

WitekT 15 Czerwca 2009 21:09

1 0

Na antenie Radia Maryja ojciec Tadeusz Rydzyk ujawnił kilka szczegółów nowej oferty komórkowej, którą fundacja z Lux Veritatis wprowadzi razem z CenterNetem pod marką W Rodzinie.

Fundacja Lux Veritatis podpisała umowę z polską firmą w 100% - CenterNet. (…) Dzięki porozumieniu wejdzie na rynek kolejny operator telefonii komórkowej o bardzo przyjaznej nazwie - "W Rodzinie" - mówi ojciec Jan Król.

Dlaczego akurat ta sieć - "W Rodzinie"? Po pierwsze, jesteśmy rodziną. Łączy nas wiara, łączy nas język, łączy nas kultura, a tu jeszcze łączy nas Radio Maryja. (…) Rodzina jest niszczona, dlatego ta nazwa. Przypominamy o rodzinie nawet w nazwie - powiedział ojciec Tadeusz Rydzyk.

Jak zapewnia o. Król, połączenia w ramach sieci mają być najtańsze z możliwych, a docelowo darmowe. Połączenia na antenę Radia Maryja i TV Trwam mają być darmowe od początku projektu.




Starter ma kosztować 20 zł, mieć już 20 zł do wykorzystania i pozwalać przez rok odbierać połączenia.

Ruszymy na lipcową pielgrzymkę (Rodzin Radia Maryja - przyp. red.). Na razie prowadzone są testy - powiedział o. Król.

O biznesowych założeniach przedsięwzięcia pisaliśmy też w tej wiadomości. CenterNet buduje własną sieć GSM1800, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Zasięg będzie uzupełniała sieć PTC, z którą CenterNet ma podpisaną umowę na roaming krajowy.

Czy pomysł telefonii "W Rodzinie" może wypalić?

Zdecydowanie tak
21.48%
Raczej tak
19.60%
Nie mam zdania
8.52%
Raczej nie
21.14%
Zdecydowanie nie
29.26%

Wszystkich głosujących: 1760



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 133
  • 0

    115.  2009-07-20 21:51:05

    zamias tego Maxcoma powinni sprzedawać Myphone simply 1050. bo oprócz tych samych funkcji ma jeszcze klawisz SOS (opis na stronie producenta ) i wbudowane RADIO !

  • 0

    116.  2009-07-21 23:04:19

    Nie możemy pozwolić na to, żeby nasze babcie wydawały całą rentę na telefon, a nie na nas! :)

  • 0

    117. ~qubus  2009-07-22 08:23:55  host: 74-moc-1.acn.waw.pl

    widzieliscie te telefony jakie oferuja w sieci wRodzinie? ten myPhone 1050 wydaje mi sie swietny. prosty, ale genialny jak dla naszych staruszkow...

  • 0

    118. ~PenrynHD  2009-07-22 11:01:47  host: 89.72.21.56

    Radio Maryja, Telewizja Trwam, wRodzinie = wielka kupa Rydzyka i PiS'u :-)

  • 0

    119.  2009-07-23 17:41:33

    a jaki jest cel stworzenia tej sieci wg. Rydzyka? rozumiem, że proponują telefony dla seniorów to znaczy, że to jest oferta tylko dla emerytów?

  • 0

    120. ~zło  2009-07-24 23:58:57  host: 213-92-148-136.serv-net.pl

    wrodzinie-forum.pl LOL, chyba to nie ich forum?

  • 0

    121. ~Wojtek  2009-07-25 11:57:34  host: gaja.tpnet.pl

    Starszy człowiek będzie miał telefon za DWA ZŁOTE miesięcznie! Bo jedno doładowanie za 25 przedłuża ważność numeru na PRZYCHODZĄCE i WYCHODZĄCE na CAŁY ROK! To jest oferta bezkonkurencyjna. Taka prawda.

  • 0

    122. ~Kaśka  2009-07-25 11:58:49  host: dog202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi brakuje tylko tanich smsów w sieci, jak by to zrobili, od razu się przenoszę.

  • 0

    123. ~maciek5  2009-07-27 16:55:21  host: eru9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Myśle że ta oferta jest przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych. Mi się kończy umowa z orange i na pewno przejdę do sieci wRodzinie

  • 0

    124. ~gaciak  2009-07-28 00:09:39  host: 74-moc-1.acn.waw.pl

    wg mnie przejscie do tej sieci jedynie ma sens, aby korzystac z tego genialnego, a zarazem prostego telefonu myphone

  • 0

    125. ~krzychol  2009-07-29 02:04:59  host: 89.174.106.62

    Ciekawe, czego jeszcze się dorobi w tym kraju czcigodny ojciec rydzyk, bank już ma w postaci swoich cudownych środków przekazu, szkoda tylko, że pieniądze można tam tylko przelewać, teraz dorobi się swojej sieci komórkowej, niedługo będzie można kupić bieliznę i środki antykoncepcyjne z wizerunkiem ojca dyrektora na opakowaniach... Pozostawiam to wszystko bez komentarza, ale trzeba przyznać, że ma chłop głowę drugiego takiego człowieka od czasów Adolfa Hitlera chyba nie było, zdobył władzę nad krajem, stworzył idealną aparaturę śledczą, żyje jak król, zgarnia całą kasę i na dodatek ma rzeszę swoich ludzi coś na nutę Hitlerjugend...

  • 0

    126. ~  2009-07-30 21:25:38  host: ppp147157.ostnet.pl

    żal mnie bieże że mamy takie społeczenstwo i pytam tych zopiniami negatywnymi czy dali cos na radio maryja że im tak żal Ja nic niedałem ale też nie zazdroszcze inni kradną w żywe oczy i jakoś wam to nie przeszkadza

  • 0

    127. ~Redor  2009-08-06 20:20:45  host: ejx238.internetdsl.tpnet.pl

    Super ta telefonia wRodzinie tania porówniani z innymi operatorami

  • 0

    128.  2009-08-14 14:56:13

    super to tylko te telefony dla seniorów oferują.

  • 0

    129.  2009-08-14 14:58:05

    oferta jak oferta. w popie mi się bardziej opłaca jak dobrze poustawia sie pakiety- indywidualna sprawa gdzie sie dzwoni

  • 0

    130. ~janick  2009-08-31 14:44:46  host: 77-253-110-71.adsl.inetia.pl

    Przenoszę się do nich w październiku.Wolę zostawiać kasę wRodzinie niż obcym. Ceny też mają ok.

  • 0

    131. ~  2009-09-16 13:03:37  host: host-89-167-4-17.nplay.net.pl

    w marcu kończy mi się umowa w erze, mam unich 5 numerów (prowadzę działalność) i od razu przechodzę do wrodzinie, bez dwóch zdań

  • 0

    132. ~jerry  2010-02-07 22:26:57  host: 77.236.12.32

    już jestem "W rodzinie' w plusie co miesiąc 30 zł lub raz na kwartał 50 zł.Daje to 200 zł rocznie.Rozmowy tanie jak wpiszesz kod ,jak coś to znów jakiś kod .A tu prosta piłka rozmowy za 27 gr.Był taki operator jak MobilKing ,jeszcze jest PLAY ale rozmowy do nich są drogie .POPIERAM

  • 0

    133. ~Teresa  2010-08-19 18:35:17  host: nat.debica.star.net.pl

    Popieram,telefonia w Rodzinie tańsza w porównaniu z innymi.

  • 0

    134. ~sister  2015-06-11 16:22:13  host: dynamic-78-8-165-250.ssp.dialog.net.pl

    proszę podajcie mi numer bądz adres telefonii w RODZINIE , ponieważ pilnie potrzebuję PUK ,

Dodaj swoją opinię