Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Opera Mini w telefonach Ery

Opera Mini w telefonach Ery

sirmark 5 Marca 2007 19:35

0 0
Opera Software podpisała z Polską Telefonią Cyfrową umowę, na mocy której telefony w sieci Era oraz Heyah będą miały preinstalowaną przeglądarkę Opera Mini.

Opera Mini będzie preinstalowana w 13 telefonach. Są to: Motorola KRZR K1, Motorola RAZR V3, Nokia 6070, Nokia 6230i, Nokia 5300, Nokia 6131, Nokia 6233, Nokia 6280, Nokia 7373, Samsung SGH-D900, Sony Ericsson K510i, Sony Ericsson K750i, Sony Ericsson W810i.
Właściciele innych prawie 200 modeli, będą mogli pobrać przeglądarkę bezpłatnie.


Źródło tekstu: Opera     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~issa  2007-03-05 22:38:16  host: azj57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    OperaMini+telepolis.pl+Nokia e61 i lepiej być nie może. No chyba , że z OperaMobile;-)

  • 0

    17.  2007-03-05 22:44:02

    #5 Ghost_Dog: Im dłużej poczekasz tym bardziej będziesz się cieszył. Użytkownicy usług przedpłaconych już to mają, tylko, że nie w Twojej ulubionej sieci.No cuż. Pech na całego

  • 0

    18.  2007-03-05 22:58:53

    To będzie jakaś specjalna wersja przeglądarki - jak to GG np. - z mniejszymi kosztami itd.? Bo jeśli standard, to ewidentnie wygląda to na (może nawet nieświadomą) próbę naciągania niedoświadczonych klientów na dużą kasę. Przy takim taktowaniu, jakie jest w Erze, nawet taka przeglądarka jak Mini Opera pociągnie nieźle megabajtów ;-)

  • 0

    19.  2007-03-06 00:45:18

    a ja wciaz swoje: ani to wygodne ani potrzebne

  • 0

    20. ~  2007-03-06 02:37:32  host: p05-07.opera-mini.net

    www.blueconnect.pl/telefon pod tym adresem znajduje się aplikacja o nazwie "blueconnect w telefonie" czyli miniopera w kolorze niebieskim i z wyszukiwarką google ale bez rss

  • 0

    21.  2007-03-06 07:11:13

    @WitekT: "Opera Mini będzie preinstalowana w 13 teefonach." - brakuje 'l'. ;)

  • 0

    22. ~szalony  2007-03-06 07:22:17  host: inet20908na-2.eranet.pl

    Bardzo fajna opera jest zainstalowana w motoroli v3xx , opera mini także fajnie na niej działa :) AndrzejTp- naprawdę ja to mam pecha strasznego :/ naprawdę na sektorze który dmucha w moją stronę coś padło i edge nie ma :( a na pozostałych sektorach jest jakby gdyby nic się nie stało ... powiedziałem sobie że dopóki PLUS tego nie naprawi nie będę z PLUSA korzystał bo nerwy mam w strzępach ;/

  • 0

    23. ~  2007-03-06 08:35:26  host: abjq252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    polecam operę mini mod - ma podtrzymywanie sesji GPRS, coś w sam raz na erę (chociaż do końca nie jestem przekonany czy to rzeczywiście działa, bo różnie piszą o tym na forach).

  • 0

    24.  2007-03-06 08:35:30

    19. Wojtaszek - w mojej opinii jest to całkiem wygodne i bardzo przydatne - w przeciwieństwie do esemesó ;-) 20. - to jakaś starsza wersja chyba - ostatnia z wyszukiwarką Google to była 3.0.6540 - pewnie tę dali. Ciekaw jestem czy transmisję danych dadzą do tego na jakichś preferencyjnych warunkach a nie z tymi pakietami, jakich się przez cały dzień nie da wykorzystać korzystając normalnie z opery mini ;-)

  • 0

    25. ~Pshemas  2007-03-06 09:17:22  host: abrg200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zainstalują i co? By chociaż jakąś tygodniową opłate wprowadzili a nie...;/ tak to nie jest zadna rewelka... Sam sie lekko zdziwiłem gdy po wejsciu na kilka stron (fakt, troszke obrazków na nich było ) zjadło mi transferu za 20zł... Łobuzy jedne:P

  • 0

    26. ~CT  2007-03-06 14:11:56  host: inet20909nb-3.eranet.pl

    No przecież można kupić pakiet za 5 zł. na miesiąc. 5 MB za 5 zł. w sam raz wystarczy na Operę Mini. A co do podtrzymywania sesji: wersja erowa podtrzymuje sesję.

  • 0

    27.  2007-03-06 15:54:06

    CT - a nieerowa nie podtrzymuje? co to w ogóle znaczy, że podtrzymuje?

  • 0

    28.  2007-03-06 15:57:02

    Używam od bardzo dawna i nie zauważyłem, żeby mi w trakcie korzystania z aplikacji sesja się przerywała czy coś...

  • 0

    29.  2007-03-07 12:13:21

    doprecyzuję: dotyczy to telefonów SE, które podobno nawiązają nowe połączenie za każdym otwarciem strony/użyciem polecenia "wstecz". A przy sposobie taryfikowania danych w Erze nie jest to zbyt korzystne.

  • 0

    30. ~bigman  2007-03-07 13:30:24  host: 217.116.110.190

    A ktore z telefonow SE nie podtrzymuja sesji? Z czystej ciekawosci pytam bo w Nokiach nie ma tego problemu. Przynajmniej w mojej 6822.

  • 0

    31.  2007-03-07 15:51:46

    właśnie - to nokie miały i mają problem z własną przeglądarką... Może się koledze CT coś potentegowało?

  • 0

    32.  2007-03-08 07:56:11

    Ja używam Noki 6280 i także żadnego problemu ze zrywaniem sesji nie mam...

  • 0