Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Opera mini w Samsungu Gear S

Opera mini w Samsungu Gear S

orson_dzi 7 Października 2014 08:49

1 1

samsung gear s with opera mini Opera mini jest pierwszą przeglądarką internetową, jaka zostanie oddana do dyspozycji użytkowników Samsunga Gear S.




Opera odpowiednio dostosowała swoją mobilną wersję przeglądarki tak, aby używanie jej na ekranie zegarka było możliwie najwygodniejsze. Przyciski zostały odpowiednio powiększone i rozlokowane. Przeglądarka będzie posiadała specjalną stronę Smart Page, na której będą wyświetlane najważniejsze informacje z wybranych serwisów społecznościowych i serwisów informacyjnych. W aplikacji nie zabraknie również tryby incognito.


Będąc lekką, a zarazem potężną przeglądarką, Opera jest pionierem w umożliwianiu przeglądania Internetu za pomocą różnych urządzeń, takich jak konsole do gier, telefony VOIP, a teraz również zegarki - powiedział Lars Boilesen, prezes Opery.
Jesteśmy podekscytowani, że Opera Mini będzie pierwszą przeglądarką dla użytkowników Samsunga Gear S - dodaje Boilesen.


Operę mini będzie można pobrać za darmo z Samsung Apps.


Zobacz: Samsung Gear S - Tizen i 3G w zegarku

Źródło tekstu: Opera; wł     

Dodaj do:

Tagi: gear s | opera mini

w sumie: 14
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    1. ~Sk.  2014-10-07 08:55:34  host: e127-11.icpnet.pl

    Jakoś nie widzę przeglądania internetu na tych - ile to ma cali - dwa?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2. ~  2014-10-07 08:57:36  host: 46.204.221.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    kiedyś 2" na wyswietlaczu telefonu było super:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3.  2014-10-07 09:07:29

    Oczywiście pod warunkiem, że będziemy akurat we wnętrzu, i to najlepiej wieczorem, bo na dworze na tym wyświetlaczu guzik widać. Sprawdzone osobiście...

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    4.  2014-10-07 09:16:32

    @2 Było, ale miałeś guziki pod ekranem, tu trzeba trafić w wyświetlane ;) .

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5. ~nalar  2014-10-07 09:22:01  host: 178-37-39-21.adsl.inetia.pl

    Mogliby zamiast lcd zastosować e-ink. Czytelny w słońcu i bateria dłużej by działała. Filmów chyba na tym nikt nie ogląda.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6.  2014-10-07 09:39:32

    @5: to jest AMOLED, ale przez te wygięcie nie daje rady.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7.  2014-10-07 11:35:55

    bez sensu... po co w zegarku opera ? kto będzie z tego korzystać ? skoro telefon jest integralną częścią zegarka to automatycznie posiadając na ręce zegarek telefon jest gdzieś w pobliżu. Wątpię aby ktoś chodził w samym zegarku bez tele..

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8. ~  2014-10-07 11:38:39  host: host-176-221-121-247.dynamic.mm.pl

    A dodają do tego lupę?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2014-10-07 12:15:08

    @7: nie, właśnie Gear S nie wymaga telefonu, bo ma slot na kartę SIM i może Ci służyć właśnie ZAMIAST telefonu. Mi się sam pomysł bardzo spodobał, bo jest sporo sytuacji gdzie muszę wziąć telefon, choć na 99% nie będę go używać (trening, rower czy choćby wieczorem do knajpy na piwo). I wtedy takie urządzenie sprawdziłoby się znakomicie. Ale Gear S średnio mi się podoba, bo duży wygięty ekran powoduje konieczność wykręcania ręki żeby go obsłużyć, a wyświetlacz jest za słaby do wygodnego używania go na słońcu

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~kos  2014-10-07 12:15:28  host: 156.17.106.118

    @7 niekoniecznie... Gear S jest autonomiczny z własną karta 3G, więc nie koniecnie telefon musi być w pobliżu. Sens i celowość takiego rozwiązania to już inna bajka.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2014-10-07 12:19:30

    ad 7. Tylko, że akurat Gear S jest w zasadzie samodzielnym urządzeniem (sick! jak można w ogóle o czymś takim mówić w kwestii zegarka....)
    Dla mnie opcja ciekawa. Cały czas czekam nad zegarkiem biegowym z 3g, który będzie wytrzymywał dłużej niż 3 dni...