Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Opera Mini - nowa wersja już niedługo

Opera Mini - nowa wersja już niedługo

TP 12 Czerwca 2007 20:21

0 0
Według informacji, jakie pojawiły się na oficjalnym blogu firmy Opera, producent już wkrótce zaprezentuje nową wersję swojej flagowej przeglądarki mobilnej - Opery Mini.

Aplikacja o kodowej nazwie Dimension została napisana zupełnie od początku. Przedstawiciele Opery obiecują, że nowa przeglądarka będzie obsługiwała więcej standardów sieciowych, a sama aplikacja będzie działać szybciej. Nowa Opera Mini ma być również łatwiejsza w obsłudze. Więcej o wersji beta przeglądarki na stronach Opera Software.


Źródło tekstu: Opera, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7.  2007-06-12 20:48:22

    issa: jak my w marcu przenosiliśmy numery z Plusa do Ery, to najpierw w Plusie rozwiązaliśmy umowę z przeniesieniem numeru, potem do Ery umowa i potwierdzenie daty przeniesienia. Ale pewnie pełnomocnictwo załatwia rozwiązanie umowy u starego opa... Ale jak rozwiążesz w Plusie z przeniesieniem, to też źle nie powinno być. ;)

  • 0

    8.  2007-06-12 20:49:09

    Chociaż ciągle 3.1 ;-)

  • 0

    9. ~issa  2007-06-12 20:55:58  host: inet20908na-1.eranet.pl

    Dziękuję za odpowiedź , w takim razie czekamy dalej. Co do Plusa dodam jeszcze tylko kilka słów , to uważam , że jak się wybiera opcj oddzwonienia (NIE DZWONIĘ TAM ZA DARMO) , to powinien ktoś ODDZWONIĆ. Polkomtel powinien stworzyć jakiś konkurs smsowy dla klientów "Konsultant nie oddzwonił do Ciebie , bo a) nie chce mu się bo spija kawkę , b) jest mu gorąco i jest wkurzony , c) ma Cię w d**ie" , ja bym stawiał jednak na opcję c) przy przeniesieniu numeru.

  • 0

    10.  2007-06-12 20:59:04

    Kiedy będzie jakiś news na temat jutrzejszej oferty ERY? Zawsze już były nowe promocje :/

  • 0

    11.  2007-06-12 21:00:06

    Ja tam czekam z niecierpliwością na FF Mobile ;) A co do Opery Mini to jest to aktualnie najlepsza przeglądarka an tela (oczywiscie w formacie java), ale wydaje mi się, że przydała by się jej jakaś solidna konkurencja, aby jeszcze bardziej pobudzić twórców do jej ulepszania.

  • 0

    12. ~PLANET  2007-06-12 21:01:20  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Nie chce Cie martwic, ale FF Mobile nie wyjdzie za szybko, widzac tempo rozwoju poprzedniego mobilnego projektu Mozilli (nazwy nie pomne).

  • 0

    13. ~PLANET  2007-06-12 21:02:47  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Issa, jesli c) to "cię" przez male c. Oni nie musza miec zaimplementowanego szacunku dla klienta, ale to i tak przynajmniej lepiej niz w Play i ICHNIM podejsciem ;)

  • 0

    14. ~tymis  2007-06-12 21:19:26  host: proxy4.tkdami.net

    *issa #9: od '98 roku jeszcze żaden konsultant z Plusa do mnie nie oddzwonił, mimo słownych deklaracji w czasie rozmowy :-/ Na szczęście od "paru" lat "tam" nie dzwonię, załatwiam wszystko przez e-bok (wszystkie dyspozycje poprawne choć rozliczenie konta potrafi być błędne), ewentualne reklamacje (słownie 2) emailem. Co do Twoich pytań "konkursowych" to stawiam na c ;-) Kiedyś pracownicy boków, doków i boa byli pracownikami operatora i to się czuło w rozmowie. Teraz to firmy outsourcingowe zatrudniające ludzi z porażającą niską wiedzą o usługach operatora i prawdopodobnie taka samą chęcią pomocy. Może ktoś dysponuje większą wiedzą niż ja w tej kwestii i mnie poprawi ;-)

  • 0

    15. ~Longman  2007-06-12 21:21:04  host: euo55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @PLANET, pewnie chodzi ci o Minimo. Masz rację, co więcej nawet twórcy Minimo z Mozilla Foundation stwierdzili, że niektóre założenia sa błędne, więc praktycznie trzeba będzie budowac wszystko od podstaw. Nie liczyłbym na wydanie tej przeglądarki w roku 2007, może w 2008, a może jeszcze później. A operki na telefon są naprawde fajne (co prawda ja używam Mobile, a nie Mini).

  • 0

    16. ~  2007-06-12 21:34:00  host: rtr-22.core.lanet.net.pl

    a ja mam problem z opera mini: na telefonie 6610i chodzi jak blyskawica, gdyby nie to, ze po kazdym sciagnieciu strony rozlacza mi gprs, a to oznacza ze za kazda strone wlacza mi sie nowe taktowanie, czyli place zamiast za sume sciagnietych stron na sesji tylko za kazde 2, 5, 8 kB po 25 groszy (taktowanie w Go) Widziałem te zapytania na forum do Opery (ten problem dotyczy wielu telefonów nie tylko nokii, takze SE) ale admini chyba nie sa z tego swiata, bo ich odpowiedzi byly zupelnie nie na temat, mam nadzije ze nowa wersja to obejdzie, podejrzewam ze problem tkwi w javie mojej, zobaczymy

  • 0

    17. ~~szalony  2007-06-12 21:59:49  host: wap.plusgsm.pl

    Issa a nie mowilem ;) z przeniesieniem numeru czesto sa cyrki ze szok... ja tak mialem , nie zycze Ci bys tez tak mial ... cos ta opera mini nawala u mnie na e61i po dluzszym nie uzywaniu ciagle pyta o punkt dostepu choc polaczenia nie rwie ale jest to irytujace...

  • 0

    18.  2007-06-12 22:10:54

    *14 - tymis, jakiś czas temu zadzwoniła miła do mnie miła pani z orange chciała dowiedzieć się co sądzę o obsłudze klienta i konsultantach z ww sieci, czy mi pomogli czy są mili itp. Co do tematu operki mini to śmigam na niej i jak dotąd brak zastrzeżeń, jestem zadowolony.

  • 0

    19. ~RafalG  2007-06-12 22:12:44  host: xdsl-18234.wroclaw.dialog.net.pl

    5: issa - wszystko co związane z przeniesieniem numeru załatwi za Ciebie Play, tylko idź do nich i podpisz odpowiednie upoważnienie. Ja tak kilka dni temu przeniosłem numer z TakTaka do Play (fakt, to prepaid, ale upoważnienie działa również na numery postpaid, tylko procedura jest trochę dłuższa).

  • 0

    20. ~Stefan  2007-06-12 23:07:13  host: host-100-132.gprsbal.plusgsm.pl

    Ja jestem zadowolony z Opery Mobile a Opere Mini tez dobrze wspominam i uwazam za najlepsza przegladarke na telefon.

  • 0

    21.  2007-06-13 00:26:28

    @16 Ja miałem taki sam problem na Sagemie my401x. Pomógł upgrade OperyMini z wersji 2 do 3.

  • 0

    22. ~Gnd  2007-06-13 09:09:32  host: p01-08.opera-mini.net

    #16 spróbuj opery mini mod rus -ona nie rozłacza sesji.

  • 0

    23. ~M. G.  2007-06-13 09:21:00  host: aatg183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najważniejsze, żeby wkońcu przestała zrywać połączenie po pobraniu kolejnej strony to wszystko będzie dobrze.

  • 0

    24. ~  2007-06-17 03:29:40  host: p03-14.opera-mini.net

    Jestem zdumiony, że na tak renomowanym portalu jakim jest telepolis, nikt nie daje prawidłowej odpowiedzi, dlaczego mini opera po każdej ściągniętej stronie kończy sesję, więc aby ściągnąć następna stronę, to trzeba na nowo zaczynać sesję. Odpowiedź jest taka, że trzeba zmienić ustawienia w opcje aplikacji, czyli zanim otworzy się mini operę, to trzeba w opcje- właściwości lub zabezpieczenia- trzeba wybrać: DLA SESJI. Nie pamiętam już wariantów, ale coś tak- Połączenie: Nigdy, Nie teraz, Dla strony, Dla p:/ Dla Sesji. Gdy wybierzemy Dla Strony, to przy każdej ściąganej stronie mini opera będzie nas pytać o zgodę na połączenie. A gdy ustawimy na Dla Sesji, to tylko raz na samym początku sesji mini opera zada to pytanie o zgodę na połączenie w internetem.

  • 0

    25. ~pezz  2007-06-17 22:14:51  host: ip-2-134.gemini.net.pl

    bo to są USTAWIENIA TELEFONU. opera mini - zrywała sesje, ale poprzednia ! Obecna chodzi jak trzeba i jedyne ustawienie odnoszące się do sesji do cośtamcośtam : HTTP lub socket i socket nie zrywa na 100%

  • 0