Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Opera Fingertouch

Opera Fingertouch

LuiN 6 Marca 2009 10:16

0 0

Laboratoria Opery zaprezentowały nowatorskie rozwiązanie ułatwiające szybką i precyzyjną nawigację po rozbudowanych stronach internetowych, zawierających dużo linków i formularze. Fingertouch pozwala zapomnieć o rysiku, niezależnie od wielkości i rozdzielczości dotykowego ekranu.

Standardowe przeglądanie Internetu przy pomocy telefonu z dotykowym ekranem oparte jest o ciągłe przybliżanie i oddalanie widoku strony dla łatwiejszego trafiania w linki. Ilość pomyłek jest duża i często zmuszeni jesteśmy do używania rysika zamiast palca. Opera wymyśliła na te bolączki prosty sposób.

Dotykając ekranu w miejscu gdzie znajduje się link czy pole tekstowe spowoduje, że na ekranie pojawią się wielkie, łatwe do wybrania przyciski. Przyciski te są interaktywne i pozwalają nie tylko na wybór właściwego linku, ale też na wprowadzenie tekstu do pola czy też wybranie wariantu odpowiedzi w ankiecie.


Źródło tekstu: Opera, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~Templariusz  2009-03-06 11:34:59  host: 212.160.172.70

  OperaMini rządzi :D

 • 0

  2.  2009-03-06 12:02:46

  STrasznie nowatorskie nieudolna kopia Safarii

 • 0

  3. ~  2009-03-06 13:38:14  host: inet20909nj-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

  napewno skorzystam:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-196-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet