Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Open'er Festival 2018 w liczbach

Open'er Festival 2018 w liczbach

msnet 12 Lipca 2018 09:56

3 1

opener festival 2018

Operator pomarańczowej sieci podsumował tegoroczny Open'er Festival Powered by Orange od strony korzystania z usług komórkowych.

Podczas Open'er Festival Powered by Orange 2018 klienci pomarańczowej sieci przesłali 12 TB danych. Jest to równowartość 400 tys. godzin streamowania muzyki lub 7,5 mln zdjęć przesłanych przez sieć mobilną. Najwięcej danych przesłano około godziny 2 w nocy z 6 na 7 lipca - ponad 449 GB. W tym czasie trwał koncert duetu Taconafide. Najwięcej rozmów klienci Orange wykonali między koncertami M? i Davida Byrne'a. W ciągu godziny łącznie wszystkie rozmowy trwały 244 godziny. W trakcie całego festiwalu fani muzyki korzystający z sieci Orange Polska rozmawiali ponad 355256 minut. Najwięcej klientów równocześnie korzystało z sieci czwartego dnia festiwalu, przed rozpoczęciem koncertu Bruno Marsa.
opener festival018




W czasie festiwalu działała Orange strefa, w której bawiło się 60 tys. osób. Mogły one w przerwach pomiędzy koncertami skorzystać z różnorodnych atrakcji: potańczyć przy muzyce serwowanej na żywo przez DJ'a, zrobić sobie tatuaż techniką body marbling, zagrać na mach-machine, czy też przekazać do recyklingu stare telefony. Zebrano ich tym razem 800 sztuk. Można też było bezpłatnie naładować telefon w 200 punktach Orange Energii. Nowością była usługa na bazie Internetu Rzeczy, umożliwiająca ładowanie tysiąca telefonów komórkowych. Z tej usługi skorzystało 600 osób, które wypożyczyły powerbanki z funkcją szybkiego ładowania.

opener festival 2018

Zobacz: Open'er 2018 - relacja z festiwalu i strefy Orange
Zobacz: 30 GB Internetu w Orange z okazji trzech festiwali muzycznych

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: open'er festival 2018 | orange

w sumie: 17
  • 1

    1. ~  2018-07-12 10:41:36  host: tenant1-nat1.sanger.ac.uk

    Co to jest to Taconafide?

  • -1

    2.  2018-07-12 10:44:29

    Po niedzielnym koncercie Stonesów w Warszawie Orange leżało i kwiczało.

  • 0

    3. ~Jakub  2018-07-12 10:51:21  host: 188.146.40.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Czyli Taconafide było najnudniejsze

  • 0

    4.  2018-07-12 11:37:46

    @3 nie, wtedy średnia wieku widowni spadła o jakieś 10 lat ;)

  • 0

    5.  2018-07-12 11:40:53

    Jakbym miał znowu słuchać Tamagotchi to też bym w tym czasie wolał w necie posiedzieć ;)

  • -1

    6.  2018-07-12 12:04:56

    @2 Was to dziwi? Zawsze w największych skupiskach ludzi padają sieci Play i Orange. Szok jest wtedy jak działają

  • 2

    7.  2018-07-12 12:09:23

    @3 Na Taco była sama gimbaza.

  • 0

    8.  2018-07-12 12:45:51

    @spotify Szok to będzie jak kiedyś napiszesz o tych sieciach coś pozytywnego, na pozytywny komentarz o fioletowych nie mam co liczyć, ale może chociaż pomarańczowi dostaną.

  • 1

    9.  2018-07-12 14:21:56

    @8 A dlaczego mam kłamać bo jaśnie pan iphoneski sobie tak życzy? Jeśli jakaś sieć ma moje uznanie i jest za co chwalić to chwalę. Na forum robiłem to nie raz, nawet na temat Play. Jest ta sieć mocno obciążona i nie da się tego ukryć. Podobnie Orange. Głownie młodzież te sieci okupuje. Praw fizyki nie oszukasz. Obydwie sieci zdychały z czego Play bardziej na Openerze. Takie są realia

  • -2

    10.  2018-07-12 15:09:37

    @spotify rzadko widać, że coś chwalisz. Najczęściej wszystkim się obrywa - Orange zapchane, play proteza sieci, plus skansen, t-mobile jeszcze działa ale to kwestia czasu.

  • 2

    11.  2018-07-12 15:14:28

    10. Z tym T-Mobile to już słyszę od kilku miesięcy, że ma paść, a tu dalej działa no cóż... Co do Play jest lepiej niż było ale zasięgiem jeszcze im daleko do O czy T. I niestety ale ostatnio oferta abonamentowa to najsłabsze co może być.

  • 2

    12. ~Korzin  2018-07-12 15:17:04  host: cammy.static.korbank.pl

    Jestem na wielu festiwalach muzycznych, ale o za co trzeba pochwalić Orange to możliwość ladowania telefonow, w szczegoonosci wypożyczalnia power ankow - dla mnie sztos

  • -1

    13. ~Orange  2018-07-12 15:24:11  host: sykotic-cs.pulsegaming.com

    Mają ludzie rację - po co by mieli sobie żałować minut i gigabajtów....

    Pamiętaj jednak by zajrzeć jeszcze na bloga AliveBetter, skąd dowiesz się, w jaki sposób zdobyć tysiące prawdziwych obserwujących na Instagramie oraz z którego VPN-a warto obecnie korzystać!

    Pozdrawiam!

  • 1

    14.  2018-07-12 15:29:25

    @10 Tmobile jeszcze zyska. Jak zejdzie z wspólnych pasm Orange z Playem na barkach, to jeszcze bardziej TMobile przyśpieszy. Trzeba tylko czekać na podział pasm w całej Polsce. Jak chwalę sieci to akurat nikt nie widzi ;) Play ma najlepszą konfigurację LTE z wszystkich sieci. To jest ich jedyna zaleta.

  • 0

    15.  2018-07-12 15:36:47

    14. Mieli kiedyś też największy wybór urządzeń do LTE teraz to samo co inni a nawet mniej.

  • 1

    16.  2018-07-12 15:42:14

    @12 To naprawdę fajna rzecz była i za nieduże pieniądze. Jedno co mnie zaskoczyło na Openerze - ilość Iphonów. Średnio co 2-3 osoba miała ten telefon. Szok!!!

  • -1

    17. ~  2018-07-13 09:50:31  host: public-gprs385936.centertel.pl

    Jest nowa promocja na darmowy Net na 3 dni Wyślijcie kod WAKACJE na numer 364 do 15 lipca ! 3 GB czekają na użytkowników Orange na kartę

Dodaj swoją opinię