Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości OnetSkype

OnetSkype

WitekT 21 Czerwca 2005 12:29

0 0

Onet i Skype rozpoczynają długoterminową i wyłączną współpracę strategiczną związaną z uruchomieniem i dystrybucją na polskim rynku komunikatora internetowego firmowanego wspólną marką OnetSkype.

Skype jest programem pozwalającym użytkownikom na darmową komunikację zarówno głosową jak i tekstową (jak w tradycyjnych komunikatorach). Umożliwia również tanie rozmowy telefoniczne, które można odbierać (SkypeIn) lub wykonywać (SkypeOut) przy użyciu komputera podłączonego do Internetu.

O olbrzymiej popularności Skype, świadczy liczba pobrań programu: prawie 130 mln na całym świecie, w tym 3 mln w Polsce. Codziennie przybywa ponad 150 tys nowych.
Połączenie zaawansowanej technologii komunikatorów głosowych Skype oraz wysokiej wartości ser-wisów z internetową platformą medialną Onet.pl oraz jego bazą użytkowników ma ogromne znaczenie dla polskiego rynku. Jestem przekonany, ze OnetSkype zrewolucjonizuje komunikację polskich użytkowników nie tylko między sobą ale z całym światem - powiedział Łukasz Wejchert, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Onet.pl.

Z wielką radością witamy współpracę z Onet.pl i udostępnienie aplikacji Skype. Polska jest wiodącym rynkiem dla Skype od czasu rozpoczęcia naszej działalności w roku 2003. W wyniku przedmiotowej współpracy Onet staje się istotnym partnerem w dziedzinie nowoczesnych sys-temów komunikacyjnych - stwierdził Niklas Zennström, współzałożyciel i Dyrektor Generalny Skype.

Komunikator głosowy OnetSkype, dostosowany do rynku polskiego jest udostępniony internautom pod adresem www.skype.onet.pl. Aplikacja dostępna w polskiej wersji językowej wykorzystuje zaawansowaną technologię p2p, współpracującą z praktycznie każdym komputerem bez potrzeby dodatkowych konfiguracji. Łączenie odbywa się bezpośrednio między dwoma użytkownikami sieci.

Źródło tekstu: Onet, Skype     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~aresztsledczybialoleka  2005-06-21 15:56:00  host: dmq17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajnie

  • 0

    2. ~xxx  2005-06-21 17:57:00  host: dzx23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Będzie można regulować płatności krajowymi przelewami, miejmy nadzieję, że tak. Wtedy ze skype-out będzie można łatwiej zapłacić a tym samym korzystać. Widzę na horyzoncie powolny zmierzch tp. Wreszcie! Jeszcze tylko WIMAX lub cokolwiek innego kablowego lub radiowego i sio z powrotem nad Sekwanę. Papapa.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-85-115.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet