Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Onet strategicznym partnerem Opery w Polsce

Onet strategicznym partnerem Opery w Polsce

sirmark 6 Czerwca 2007 00:13

0 0

Onet i Opera Software nawiązały współpracę, która zaowocowała nową ofertą skierowaną do polskich użytkowników. Współpraca obu spółek inauguruje oficjalne wejście Opery na polski rynek.

Opera Software we współpracy z Onetem przygotowała specjalne wersje swoich produktów, specjalnie dla polskich internautów. Portal Onet.pl uruchomił polskojęzyczną stronę przeglądarki: opera.onet.pl, z której można pobrać produkty Opery: Operę PC i Operę Mini. Serwis będzie szeroko promowany na stronach portalu.




Współpraca Opery i Onet.pl będzie realizowana w kilku obszarach. Zintegrowane zostały następujące usługi:
wyszukiwarka Onet.pl została centralnym elementem "strony szybkiego wybierania" Opery,
OnetLajt, mobilna wersja portalu Onet.pl, znalazła się na ekranie startowym Opery Mini,
OnetLokalizator, oparty na technologii serwisu Zumi, został wyszukiwarką lokalną w Operze Mini.

Wczoraj, we Wrocławiu, Opera Software oficjalnie otworzyła biuro i centrum rozwojowe.

Źródło tekstu: Onet     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~pavlik  2007-06-06 11:08:38  host: gaja.tpnet.pl

    ~1. Na pewno nie zapewnia bezpiecznego połączenia end-to-end.

  • 0

    5. ~ktos  2007-06-06 11:14:16  host: bdi180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #3 na stronie operamini.com moze wejsc na nia z telefonu nastepnie wejsc na download opera mini i dalej wedlug instrukcji lub tez moze skorzystac z tej strony http://www.operamini.com/download/sms/ i dostac sms-a z linkiem do sciagniecia albo skorzytac z tego linku http://www.operamini.com/download/pc/ i sciagnac na komputer a nastepnie wgrac do telefonu

  • 0

    6.  2007-06-06 11:25:08

    ~ktos - tyle to ja wiem od dawna ;-) Tam nie ma wersji jaką opisuje onet ;-)

  • 0

    7.  2007-06-06 11:28:55

    Jeszcze jedno - może nie wsprawie opery, ale onetu, onet lajt i poczy w onet lajt... BOK Onetu niestety na maile nie odpowiada - co dziwne, bo zawsze odpowiadali na zapytania... Czy coś się dzieje w kwestii logowania do poczty z aliasu?

  • 0

    8. ~szalony  2007-06-06 11:33:26  host: inet20908nb-3.eranet.pl

    Nooo to jak faktycznie opera mini nie zapewnia bezpieczenstwa w polaczeniach https to jest skandal... skoro oferuje takie bezpieczne polaczenia !!! To albo powiini ta funkcje z opery mini wycofac albo po prostu ci co mowia ze to polaczenie nie jest bezpieczne gadaja bzdury... ja tam sie nie znam na tym i pisze to jako laik ;)

  • 0

    9. ~ToMi  2007-06-06 11:37:36  host: 90-156-8-16.as.kn.pl

    http://opera.onet.pl/

  • 0

    10.  2007-06-06 11:50:49

    ~ToMi - jest? Czy może tylko powtarzasz coś czego nie sprawdziłeś, jak to jest powszechne? Że tylko super EDGE Orange o ogólnopolskim zasięgu przytoczę?

  • 0

    11.  2007-06-06 11:51:56

    ~szalony - nie przesądzaj... zapytaj lepiej pavlik-a, skąd to wie?

  • 0

    12. ~szalony  2007-06-06 11:53:54  host: inet20908nb-2.eranet.pl

    Hehe faktycznie nie ma tam opery sygnowanej onetem - a linki przekierowuja to opery mini "zwyklej" :D

  • 0

    13. ~noname  2007-06-06 12:49:02  host: cna18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko, że nigdzie (ani na Telepolis, ani na opera.onet.pl) nie jest napisane co to jest ta Opera?

  • 0

    14.  2007-06-06 13:18:35

    O ile dobrze pamiętam to właśnie onet miał największe kłopoty z dostosowaniem swoich serwisów do nowoczesnych przeglądarek...

  • 0

    15. ~pavlik  2007-06-06 23:08:32  host: w3cache.tpnet.pl

    W FAQ jest to wyjaśnione. Tu macie link: http://www.operamini.com/help/faq/#connection

  • 0

    16. ~  2007-06-07 10:18:38  host: 87-205-206-215.adsl.inetia.pl

    Ta faq tylko ze nie znam angielskiego... czy ktos z was po naszemu moglby napisac jak jest z tym bezpieczenstwem opery mini ?

  • 0

    17. ~  2007-06-07 10:25:43  host: aaxu181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wlo: to akurat jest bardzo łatwe do sprawdzenia. Wystarczy połączyć się Operą Mini przez Wi-Fi i obejrzeć "złapany" ruch. To co robi Opera Mini "w temacie" SSL nosi fachową nazwę MITM (man in the middle attack).

  • 0

    18. ~  2007-06-07 10:30:05  host: aaxu181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A wiecie już, że do Opery Mini w wersji Onet potrzebny jest telefon z Windows? -- http://opera.onet.pl/pobierz.html -- napis na przycisku do pobierania Opery Mini (ten na dole).

  • 0

    19.  2007-06-07 10:44:43

    OK - przeczytałem ;-)

  • 0

    20.  2007-06-07 10:52:42

    hmmm... byłem pewien, że szalonemu chodziło o bezpieczeństwo opery mobile ;-)

  • 0

    21. ~  2007-06-07 11:25:10  host: aaxu181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nieznający angielskiego mogą napisać do Onetu żeby przetłumaczył i wystawił u siebie. :)

  • 0

    22. ~lukaszkkk  2007-06-08 20:45:01  host: 212.160.172.70