Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości OnePlus 6 8GB/256GB potwierdzony przez producenta

OnePlus 6 8GB/256GB potwierdzony przez producenta

msnet 3 Kwietnia 2018 21:21

1 1

oneplus

Chiński producent ujawnił na swoim forum, ze nadchodzący flagowiec firmy będzie dostępny w wersji wyposażonej w bardzo dużą ilość pamięci.

OnePlus opublikował na swoim forum artykuł na temat nadchodzącego smartfonu OnePlus 6. Ma on zapewnić użytkownikom jak najlepsze wrażenia, przede wszystkim dzięki szybkości. A czym według OnePlusa jest szybkość?

Szybkość to nie tylko krótszy czas ładowania lub najwyższa prędkość pobierania. Każdy producent OEM może uzyskać wysoką liczbę w jednym lub obu parametrach. Szybkość polega na tworzeniu trwałego wrażenia szybkości i gładkości, przez cały dzień, bez względu na to, czy nagrywasz wideo 4K, czy przeglądasz Facebooka. Szybkość polega na zapewnieniu mniej niż 1/1000 procent prawdopodobieństwa zamrożenia telefonu, nawet przy ciągłym intensywnym użytkowaniu. Nam chodzi o ustanowienie wyższego standardu.




Z tego powodu OnePlus 6 będzie łączył chipset Qualcomm Snapdragon 845 z 8 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni na dane.

Wybór najlepszego sprzętu jest łatwą częścią, prawdziwym wyzwaniem jest zapewnienie najlepszego sprzętu w sposób, który zwiększy wartość doświadczeń użytkownika.

Zobacz: OnePlus 6 - wszyscy mają "wcięcie", mam i ja!
Zobacz: Ujawniono część specyfikacji smartfonu OnePlus 6

Ile pamięci RAM ma twój główny telefon?

do 1 GB
9.00%
1,1 - 2,0 GB
19.28%
2,1 - 3,0 GB
23.91%
3,1 - 4,0 GB
25.71%
4,1 - 6,0 GB
15.17%
Więcej niż 6 GB
5.14%
Nie wiem
1.80%

Wszystkich głosujących: 389


Źródło tekstu: OnePlus, wł     

Dodaj do:

Tagi: oneplus | oneplus 6

w sumie: 17
  • 0

    1. ~marcellove  2018-04-03 21:26:15  host: user-94-254-128-83.play-internet.pl

    8GB RAMu to już zdecydowanie przesada, osobiście posiadam telefon z 6 GB RAMu i wystarcza zdecydowanie.

  • 0

    2.  2018-04-03 21:29:53

    Tylko błagam, nie dawajcie czytnika palca na plecach :(

  • 0

    3.  2018-04-03 21:45:51

    @1, marcellove - znam recenzenta, który za taki tekst potrafi oczy wydrapać i uparcie twierdzi, że jak ktoś nie miał 8 GB RAM w telefonie to nie zrozumie.

  • 1

    4.  2018-04-03 21:48:14

    @3LuiN, to nie recenzent a zwykły dzban, który robi kupę w gacie na widok cyferek.

  • 0

    5. ~marcellove  2018-04-03 21:50:14  host: user-94-254-128-83.play-internet.pl

    @3 Pytanie zasadnicze: Jakie zadania wykonuje telefon który ma posiadać 8 GB ramu?! Rysunki techniczne 3D? 15 aplikacji otwartych naraz?!

  • 0

    6. ~Piotrex  2018-04-03 21:54:16  host: staticline56862.toya.net.pl

    @ 2
    Każdy "przeciek" "wyciek" i "ociek" jaki w temacie op6 miał dotychczas miejsce sugeruje, że będziesz zawiedziony.

  • 0

    7. ~Arko  2018-04-03 22:12:40  host: user-94-254-173-75.play-internet.pl

    Hmm ja nie będę narzekał na takie rozwiązanie. Moim zdaniem 8gb to fakt bardzo dużo al z drugiej strony tworzy to pewną konkurencję na rynku a to dla nas oraz technologii dobre. Poza tym po osiągnięciu takich pojemności może producenci skupią się na innych aspektach by być bardziej konkurencyjny. Bo dalsze zwiększanie ilości ramu na obecne zastosowanie takiego urządzenia nie ma sensu.

  • 0

    8. ~  2018-04-03 22:46:15  host: chaos.tpnet.pl

    5. Do 3D potrzebny jest porządny procesor, RAM ma znaczenie drugorzędne.

  • 0

    9. ~Piotrex  2018-04-03 23:04:44  host: staticline56862.toya.net.pl

    @ 7
    A jesteś za to (+2GB ram) gotów dopłacić 60 USD? Bo tyle więcej prawdopodobnie będzie kosztował na wyjściu op6 w stosunku do op5t (wariant najsłabszy z 64GB rom).

  • 0

    10. ~Arko  2018-04-03 23:17:22  host: user-94-254-173-75.play-internet.pl

    @9 Tak jak napisałem. Mi to jest zbędne. Ale napewno znajdą się tacy co kupią

  • 1

    11.  2018-04-04 00:02:13

    4, 5 - to znany i ceniony youtuber, top3 recenzentów telefonów w tym medium w Polsce. Podczas premiery S9-tek mieliśmy ostrą wymianę zdań i potem ponownie przy okazji P20. Więcej RAM-u nigdy nie zaszkodzi, natomiast sam Android tak zarządza pamięcią, by była ona zawsze zapełniona i w razie potrzeby natychmiast zwalniana pod daną aplikację. Stąd argument, że w telefonie z 6 GB RAM brakuje miejsca mnie rozbawił :-) Zgodziliśmy się natomiast, że takie zasoby sprzyjają lepszej wielozadaniowości.

  • 0

    12. ~~  2018-04-04 00:19:54  host: eio15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jest jeden duży minus. Ten producent też poszedł za innymi i ma wycięty ekran :(

  • 0

    13.  2018-04-04 00:25:49

    @12, Nie rozumiem dlaczego to minus? W Huaweiu P20 i P20 Pro można zakryć wcięcie czarnym ekranem - jak kogoś strasznie razi. Natomiast technologicznie nie dało się tego zrobić inaczej z zachowaniem dobrego głośnika słuchawki i przedniego aparatu.

  • 1

    14. ~miro  2018-04-04 11:37:24  host: 91.199.246.106

    do 13@ minus i już a nawet wielka wada i głupota w kopiowaniu nie powiem już kogo... Jak się nie dało technologicznie tego zrobić jak np. Samsung nie ma głupiego wcięcia, Xiaomi MI Mix 2s też nie ma a nie głupie tłumaczenie, że nie dało się zrobić.

  • 0

    15. ~  2018-04-04 14:30:43  host: a19-09-04.opera-mini.net

    Luin, chyba troche bredzisz z tym zarzadzaniem pamiecia ram przez system. Jesli pozamykam wszystkie aplikacje (poza systemowymi i takimi ktore same z siebie sie wymuszaja), to android sam mi uruchomi twittera i jakdojade? No chyba nie bardzo. A jak odpale iles tam aplikacji i wypelnie cala pamiec, to zwolnienie pamieci i zaladowanie nowej aplikacji, ZAWSZE bedzie wolniejsze niz uzuskanie apki z ramu, mimo ze moze byc to niezauwazalne w przypadku szybkich procesorow i szybkich kosci pamieci.

  • -1

    16. ~  2018-04-04 16:22:16  host: 168.235.196.129

    @15 bredzisz facet

  • 1

    17. ~  2018-04-04 18:01:25  host: a23-01-02.opera-mini.net