Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości OnePlus 5 prawdopodobnie będzie kosztował 550 euro

OnePlus 5 prawdopodobnie będzie kosztował 550 euro

Isand 11 Czerwca 2017 16:30

2 5

one plus5

Ledwo przedwczoraj informowaliśmy o nowych informacjach na temat OnePlusa 5. Dzisiaj mamy następną - prawdopodobną cenę. To będzie najdroższy OnePlus w historii.

Źródłem okazał się...konkurs na Facebooku. Jakim sposobem? W Finlandii zbliża się festiwal muzyczny Provinssi. OnePlus jest jednym z jego sponsorów i razem z organizatorami festiwalu ogłosili konkurs, którego nagroda jest warta 948 euro. Jaka to nagroda? Dwie wejściówki VIP (każda z nich kosztuje 199 euro) oraz OnePlus 5. Skoro dwa bilety VIP kosztują 398 euro - zostaje 550 euro. I tyle ma kosztować najnowszy OnePlus.

Ta cena (choć o wiele wyższa niż do tej pory) nie jest zaskoczeniem. OnePlus już jakiś czas temu zapowiadał, że zamierza uczynić swoje telefony "produktami premium" i z tym wiąże się cena.




Przypomnijmy: OnePlus One kosztował 1299 złotych, OnePlus 2 - 1449 złotych, OnePlus 3 - 1799 złotych a OnePlus 3T około 1850 złotych (439 euro). Najnowszy model przebije zatem kwotę 2300 złotych.

Zobacz: Nowe informacje o OnePlus 5

Zobacz: OnePlus 5 może robić genialne zdjęcia nocne

Źródło tekstu: androidheadlines.com, wł     

Dodaj do:

Tagi: oneplus 5

w sumie: 11
  • 1

    1. ~  2017-06-11 17:41:14  host: 90.254.174.50

    Drogo jak za chinskie g*wienko z okaleczonym chinskim bloatware Androidem.

  • 1

    2.  2017-06-11 18:41:12

    kupiłem właśnie nowe S7 za 400 euro na Amazonie....

  • -1

    3. ~@2  2017-06-11 18:45:52  host: cat249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale z Ciebie frajer, ja kupiłem za 100 ojro na aliexpress :)

  • 0

    4.  2017-06-11 20:50:42

    @3 niom widziałem jako CPU raportuje MTK na pokładzie. ... jednak to dobre procesory są

  • 0

    6.  2017-06-11 21:03:26

    @2 gdzie masz taką cenę? Nie widzę jej na Amazonie.

  • 0

    7.  2017-06-11 21:22:28

    Ja to nadal wolałbym jednak kupić nieco słabszego wydajnościowo S7, niska cena zawsze oznacza jakieś kompromisy, czasem będzie to serwis, czasem bateria, innym razem aparat czy wodoszczelność.

  • 0

    8.  2017-06-11 22:04:13

    dosyć dużo sobie policzyli

  • 0

    9.  2017-06-12 00:08:15

    Czyli OnePlus 6 będzie kosztował coś koło 3000 zł?

  • 0

    10. ~Thug life  2017-06-12 08:48:48  host: agnc53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam mi5s plus i jestem zadowolony, nie mam wodoszczelności ale z nią to jest tak że jak ci telefon glebę zaliczy to masz po wodoszczelności i tyle w tym temacie bo miałem przykład na własnej skórze

  • 0

    11.  2017-06-12 09:05:58

    @6 bywają: http://tlp.is/dsm

  • 0

    12. ~=)  2017-06-12 14:36:05  host: cmu207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Drogo? Za taki sprzęt? Ta cena jest po prostu śmieszna jak za taki telefon :)
    Mam 3T i jest po prostu genialny.

Dodaj swoją opinię